نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه مبلمان منزل | سی‌امین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل تهران ۹۹ (HOFEX 2021)

تاریخ برگزاری نمایشگاه مبلمان منزل

صفحه تخصصی نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با همکاری مشترک  شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به سی امین نمایشگاه  مبلمان، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه مبلمان  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا

گاه شمار نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه مبملمان منزل

برگزار کننده نمایشگاه مبلمان منزل

 شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا مجری برگزار کننده سی امین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

راه های تماس با شرکت پیشگامان صنعت مبلمان پرشیا:

پیشگامان صنعت مبلمان پیشرو

ثبت نام در نمایشگاه مبلمان منزل

جهت ثبت نام در سی امین نمایشگاه بین المللی مبلمان  فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه مبلمان منزل

راهنما

اخبار نمایشگاه مبلمان منزل

آرشیو اخبار >

پوستر نمایشگاه مبملمان منزل
ایجاد شهر مبل و منبت با پیگیری مسولان | اخبار نمایشگاه

پیگیری مسولان برای ایجاد شهر نمایشگاهی مبل و منبت – اخبار نمایشگاه

ایجاد شهر نمایشگاهی یا شهرک خصوصی ویژه مبل و منبت به طور قطع می تواند در چندین برابر شدن این گردش مالی کمک کند، افزایشی که فعالان این هنر صنعت تخمین زدند امسال رقم گردش مالی در جشنواره سوم به حدود ۶ هزار میلیارد ریال رسیده باشد.

ادامه مطلب »
ایجاد شهر مبل و منبت با پیگیری مسولان | اخبار نمایشگاه

پیگیری مسولان برای ایجاد شهر نمایشگاهی مبل و منبت – اخبار نمایشگاه

ایجاد شهر نمایشگاهی یا شهرک خصوصی ویژه مبل و منبت به طور قطع می تواند در چندین برابر شدن این گردش مالی کمک کند، افزایشی که فعالان این هنر صنعت تخمین زدند امسال رقم گردش مالی در جشنواره سوم به حدود ۶ هزار میلیارد ریال رسیده باشد.

ادامه »

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه مبلمان منزل

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه مبلمان منزل

صنعت مبلمان در ایران به عنوان یک صنعت پیشرو مطرح است که نقش زیادی در توسعه، ایجاد اشتغال و افزایش توانمندی های داخلی دارد. با افزایش جمعیت، روند استفاده از چوب وکالاهای چوبیافزایش یافته است. از این رو صنایع چوب وکاغذ از نظر تنوع منابع مصرفی وتنوع محصولات تولیدی جزو بزرگترین صنایع دنیا تلقی می گردد که که نشان می دهد آینده صنعت مبلمان همچنان درخشان و رو به رشد خواهد بود.

هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران،  نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل برگزار می شود و فعالان و صنعتگران در این حوزه به نمایش آخرین دستاوردها و کالاهای خود می پردازند.

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل تهران وسیع ترین و مهمترین نمایشگاه صنعت مبلمان ایران به شمار می رود که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه مبلمان در منطقه غرب آسیا نیز به شمار می رود. این نمایشگاه شاهد حضور اکثر برندهای مطرح و صادراتی صنعت مبلمان منزل از ایران و برخی کشورهای خارجی خواهد بود. این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های با سابقه کشور است که زمینه ایجاد تعاملات اقتصادی میان شرکت ها، نمایش توانمندی ها، قراردادهای جدید، مبادلات تجاری و سرمایه گذاری های مشترک و بین المللی شرکت ها را فراهم می کند.

مبلمان کلاسیک و استیل

مبلمان مدرن و راحتی

مبلمان آشپزخانه

مبلمان کودک و نوجوان

سرویس خواب و تخت

کالای خواب

بوفه و ویترین

نگاهی به ادوار نمایشگاه مبلمان منزل

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه  بین المللی مبلمان  صحبت کنیم.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل از ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه 1390 با حضور فعالان عرصه صنعت مبلمان منزل در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و همچنین بیش از ۳۰ شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، چین و کانادا مشارکت کردند، توسعه کمی و کیفی مبادلات بازرگانی در حوزه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی و معرفی توانمندی‌های صنعت مبلمان و دکوراسیون کشور از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

یست و یكمین نمایشگاه  مبلمان  از 26 تا 29 تیر ماه سال 1391 با مشارکت 420 شركت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بيست و دومين نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل (Hofex 2013 ) از 22 تا 25 مرداد ماه 1392 با حضور یش از 300 مشاركت كننده داخلی و خارجی  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و فعالان این صنعت آخرین توانمندی و تكنولوژی روز دنیا را در زمینه صنعت مبلمان ارائه کردند.

یست و چهارمین نمایشگاه مبلمان در مرداد 1394 با حضور 393 شرکت داخلی و سه شرکت خارجی از کشورهای ترکیه و چین  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و مشارکت‌کنندگان در این رویداد کالاهای خود را در زمینه انواع مبلمان مدرن و راحتی، مبلمان کلاسیک، مبلمان کودک و نوجوان، مبلمان فضای باز و مبلمان آشپزخانه به نمایش خواهند گذاشت.

بیست و سومین نمایشگاه  مبلمان  با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت از تاریخ دهم تا سیزدهم مرداد ماه سال ۱۳۹۳ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل (HOFEX 2016 – Home Section) با حضور 404 مشارکت کننده در فضای به مساحت 43 هزار مترمربع از 13 الی 16 مرداد ماه  1395 درمحل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد همچنین در این نمایشگاه 6 مشارکت کننده از کشورهای ترکیه و لبنان حضور داشتند.

بیست و ششمین نمایشگاه  مبلمان از دهم تا سیزدهم مرداد  1396 با مشارکت بیش از 400 شرکت در فضایی به وسعت بیش از 40 هزار متر مربع  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

دوره بیست و هفتم نمایشگاه  مبلمان با حضور فعالان عرصه صنعت مبلمان منزل از 24 تا 27 مرداد ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بیست و هشتمین دوره نمایشگاه  مبلمان  در مردادماه 1398 همزمان با نمایشگاه مبلمان اداری با حضور بیش از 300 شرکت کننده در فضایی به مساحت بیش از 40 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان از ۴ دی تا شنبه ۷ دی از ۹ صبح الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار شد. این نخستین بار بود که نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل دو بار در سال برپا شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه و تجارت و بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران حضور یافتند.

مطالب پیشنهادی

مبل کلاسیک

راهنمای خرید مبلمان منزل

چکیده :در این راهنما ابتدا به صورت کلی مواد مصرفی در مبل را مورد بررسی قرار میدهیم و سپس انواع مبل منزل(مبل کلاسیک ، مبل سلطنتی ، مبل استیل ،مبل راحتی) را تعریف می کنیم. بورس کالا و قیمتهای آنها را عنوان کرده و راهنمایی کلی برای خرید مبلمان منزل ارائه می دهیم. تقریبا از

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top