نمایشگاه ها

الوان ثابت نمایشگاه ایران بیوتی

الوان ثابت در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

رحیم فتحی مدیرعامل شرکت دارویی بهداشتی الوان ثابت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده):«الوان ثابت» در تولید رنگ صنعتی رقیب داخلی ندارد.

شرکت دارویی بهداشتی «الوان ثابت» تنها کارخانه انحصاری سنتز رنگ به صورت پایه آب در خاورمیانه و بزرگترین واحد رنگ‌سازی در کشور است. این کارخانه از سال 1375 تولید خود را شروع کرد. رنگ‌های نساجی، رنگ‌های چرم و صنایع کاغذ سازی از جمله تولیدات اولیه این شرکت به شمار می رفت اما از سال 1389 تا کنون رنگ‌های صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی، بنزین،رنگ های صنایع کود وسم را تولید و اخیرا هم رنگ‌های دارو و غذا را سنتز می‌کند. این شرکت از سال 96 دانش بنیان شده است.

با رحیم فتحی مدیرعامل برنامه‌ریز و آینده‌نگر شرکت دبش الوان ثابت (دارویی بهداشتی) گفتگو کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

درباره شرکت

شرکت الوان ثابت در سال 1361 در 40 کیلومتری شهرستان همدان ، در جاده همدان – تهران بعنوان بزرگترین تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی در خاورمیانه با هدف پوشش صنایع نساجی و چرم با بودجه ای معادل 5.5 میلیارد تومان و یک میلیون دلار ارزی طرح ریزی شد و با توجه به رشد سریع صنایع مختلف در دهه شصت بدلایل مختلفی تا اوایل دهه هفتاد الوان ثابت رشد کندی داشت و سپس پروژه الوان ثابت با رشد سریعی اجرا و در نهایت در اوایل سال 75 در چهار گروه رنگ های نساجی اسیدی، مستقیم، راکتیو و پیگمنت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این کارخانه در زمینی به مساحت 24 هکتار با زیر بنای معادل 25 هزار متر مربع احداث گردید و ظرفیت تولید اولیه شرکت معادل 4000 تن از انواع رنگ های نساجی ، چرم و مواد کمکی نساجی بود.سالانه بیش از ١٠٠ نوع از رنگهای اسیدی دیسپرس،مستقیم ، ری اکتیو، خمیر پیگمنت، دیسپرس/مستقیم و نیز مواد تعاونی نساجی را برای مشتریان بی‌شمار خود در سراسر کشورو برخی کشورهای همسایه تامین می‌نماید .


سپس در سال 1383 با ارتقاء دانش فنی تولید و جذب کارشناسان کارآزموده کیفیت محصولات تا سطح استانداردهای بین المللی ارتقاء داده شد و سالانه بیش از 100 نوع از رنگ های اسیدی، راکتیو، مستقیم، خمیر پیگمنت و مواد تعاونی نساجی ، چرم و کاغذ را برای مشتریان بی شمار در سراسر کشور و برخی کشورهای همسایه تامین می نماید. واحد R&D شرکت همگام با توسعه محصولات شرکت نقش فوق العاده ای در توسعه آن داشته و همگام با دانش روز جهانی در توسعه کمی و کیفی محصولات شرکت نقش مؤثری داشته است.محتوای بیشتر را در سایت این شرکت ببینید.

الوان ثابت در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

الوان ثابت نمایشگاه ایران بیوتی