نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان NICU

نوزادان و اطفال

بیشتر نوزادان پس از تولد نیاز به مراقبت ویژه و تجهیزات خاصی ندارند اما نوزادان نارس یا زودرس پیش از ترخیص از بیمارستان نیاز به برخی تجهیزات پزشکی دارند که در NICU(Neonatal Intensive Care Unit) یا بخش مراقبت های ویژه ی نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد. البته در بعضی موارد ممکن است نوزاد ترخیص شده و از این تجهیزات در منزل برای کمک به نوزاد و رفع برخی مشکلات استفاده شود. در این مقاله، تعدادی از تجهیزات پزشکی نوزادان و اطفال معرفی شده و مورد بررسی قرار می گیرند و 10 تا از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان را به شما معرفی میکنیم :

شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

هود نوزاد:

این وسیله که هود نوزاد یا اکسی هود نیز نامیده می شود یک محفظه ی شفاف است که بالای سر نوزاد قرار داده می شود. این محفظه با اکسیژن اشباع شده و در حالتی که نوزاد توانایی تنفس دارد اما به اکسیژن بیشتری نیاز دارد، عمل اکسیژن رسانی را انجام می دهد. مزیت این وسیله اکسیژن رسانی به نوزاد بدون نیاز به ماسک و بدون ایجاد فشار در سر و گردن نوزاد است. هود اکسیژن دارای دریچه ی تنظیم هوا و هم چنین شیر ورودی اکسیژن است. این وسیله بر روی تخت احیا نوزاد یا انکوباتور نیز نصب می شود. در استفاده از این وسیله باید دقت شود که غلظت اکسیژن مورد نیاز نوزاد با دقت تنظیم شود. زیرا اکسیژن بیش از حد موجب آسیب به شبکیه ی چشم و آسیب های ریوی و عفونت های قارچی می شود. پیش از استفاده از این دستگاه، اکسیژن خون نوزاد توسط پالس اکسیمتر نوزاد اندازه گیری می شود و متناسب با آن غلظت اکسیژن مورد نیاز تجویز می شود.

وارمر نوزاد:

وارمر نوزاد تختی است که نوزاد بر روی آن قرار داده می شود و گرمای مکمل مورد نیاز نوزاد از بالا تابیده می شود. این وسیله برای نوزادانی استفاده می شود که یا زودتر از موعد متولد شده اند و یا باید دیرتر از سایر نوزادان با هوای سرد و دمای محیط تماس داشته باشند. در مواردی نیز لازم است نوزاد از یک بخش به بخش دیگر انتقال داده شود و برای این کار باید در وارمر قرار داده شود. این دستگاه دارای سنسور دما است که به صورت اتوماتیک کنترل می شود و در صورتی که دما بیش از حد مجاز شود هشدار دستگاه عمل می نماید. هم چنین دما متناسب با تجویز پزشک قابل تنظیم است. مزیت این وسیله دسترسی آسان کادر پزشکی به نوزاد است و در صورت لزوم، اقدامات اورژانسی بر روی نوزاد انجام می شوند.

انکوباتور نوزاد:

یکی دیگر از تجهیزات پزشکی نوزادان و اطفال دستگاه انکوباتور است. انکوباتور نوزاد یک محیط بسته شیشه ای با دما و رطوبت کنترل شده است که برای نگهداری نوزادان زودرس استفاده می شود. این وسیله دارای یک کلاهک پلاستیکی و ماسک و سنسور است که به نوزاد وصل می شود. سنسور دستگاه، موجب می شود که دمای انکوباتور با دمای بدن نوزاد تنظیم شود. این ویژگی برای نوزادان نارس لازم است زیرا هنوز نمی توانند دمای بدن خود را تنظیم کنند. در واقع انکوباتور، محیطی ایزوله مانند رحم مادر را برای نوزاد شبیه سازی می کند. علاوه بر این پزشک و پرستار می توانند به راحتی به نوزاد دسترسی داشته باشند و اقدامات درمانی لازم را انجام دهند. در انکوباتور هوا مرطوب می شود و مقداری اکسیژن نیز به هوای داخل آن اضافه می شود.

بیلی روبین چک نوزاد:

بیلی روبین چک که زردی سنج نیز نامیده می شود غلظت بیلی روبین را در خون نوزاد اندازه می گیرد. اگر غلظت این ماده زیاد باشد، زردی پوست و زردی سفیدی و عنبیه ی چشم ایجاد می شود. بالا بودن میزان بیلی روبین می تواند موجب آسیب های مغزی شود. در این دستگاه، یک پرتوی نور به پوست نوزاد تابانده می شود و نور بازگشتی اندازه گیری می شود و غلظت بیلی روبین خون نوزاد را نشان می دهد. مزیت این دستگاه این است که برای اندازه گیری نیاز به گرفتن نمونه ی خون از بیمار وجود ندارد. بنابراین از درد، ناراحتی یا عفونت نوزادان جلوگیری می شود.

فتوتراپی نوزاد:

از دیگر تجهیزات پزشکی نوزادان و اطفال می توان به دستگاه فتوتراپی اشاره کرد. فتوتراپی روشی است که در آن نور به پوست نوزادانی که دچار غلظت بالای بیلی روبین خون هستند تابانده می شود. در صورتی که مشکل زردی نوزاد برطرف نشود ممکن است منجر به فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، حملات صرع، ناهنجاری های دندانی و ناشنوایی شود که دیگر قابل درمان نیستند. بنابراین باید با استفاده از بیلی روبین چک، زردی نوزاد بررسی شود و در صورت وجود این مشکل، درمان آن با استفاده از  دستگاه فتوتراپی انجام گیرد.

10 تا از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

1- شرکت تابان پرتو کوش

تپکو اولین تولید کننده دستگاه درمان زردی پرتابل نوزادان در ایران بوده  و دارای گواهی ثبت اختراع به شماره46571 می باشد.
( تصاویر گواهی ثبت اختراع و تائیدیه ها در صفحه تائیدیه ها قابل مشاهده می باشد ).
شرکت تابان پرتو کوش (تپکو) در سال 1373  ، با توجه به نیاز خانواده ها و کمبود بیمارستان و جهت سهولت در درمان زردی نوزادان ، دستگاههای پرتابل لامپی ( مدل میلاد 3 ) را تولید کرد که برای اولین بار در ایران ، به راحتی قابل انتقال به منزل جهت درمان زردی نوزادان بود .

راه های ارتباط با شرکت تابان پرتو کوش یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس:

تهران – شهریار- خیابان ولیعصر، برج سعدی، طبقه ۷، واحد ۶

تلفن :

02165268790

وب سایت :

www.tepko.ir

2- شرکت ایران مهر

تجهیزات پزشکی ایرانمهر فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۱  سعی نموده است تا ارائه خدمات و تامین ملزومات مورد نیاز بخش سلامت، بهداشت و درمان و به تبع آن جلب رضایت و حمایت از مصرف کنندگان را رسالت خود قرار داده و دستیابی به این اهداف را با حصول اطمینان از کیفیت و استانداردهای مورد نیاز برای محصولات تولیدی داخل کشور و همچنین اقلام وارداتی از طریق شناسایی، ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان معتبر داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی محقق نماید.

حوزه فعالیت تجهیزات پزشکی ایرانمهر بیشتر در بخش صنایع پزشکی- امداد، درمان و فوریت های پزشکی- هتلینگ- توانبخشی- بهداشت محیط و کنترل عفونت- قطعات و لوازم جانبی تجهیزات پزشکی متمرکز بوده و تلاش می نماید با همکاری نزدیک با وارد کنندگان و تولید کنندگان، همواره با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای و کالاهای برتر موجود در عرصه بازار ایران را به کاربران معرفی و نیاز های متفاوت مشتریان و مراکز درمانی را مرتفع سازد.

راه های ارتباط با شرکت ایرانمهر یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس : استان البرز – کرج، خیابان شهید بهشتی، روبروی پاساژ آزادی، انتهای خیابان شهید امامی (کمالی)، نبش خیابان برغان، ساختمان طلائی، طبقه اول، پلاک ۳۵

تلفن : ۰۲۶-۳۲۲۴۷۹۵۴

وب سایت :  http://www.iranmehrmed.com

3- شرکت نوآوران

شرکت نوآوران بزرگترین شرکت تجهیزات توانبــخشی در ایران می باشد که در سال 1373 تاسیس گردیــد، این شرکت با تمرکز بر روی طراحی صنعتی تجهــیزات ، تولید انبوه و بروز، استفاده از   بهـــترین مـــتریال و ارایه  قیمـت های بسیار مناســب یکی از انتخاب های بــرتر برای هر مرکز دولتـــی و خصوصی گردیده است. امروزه محصولات شرکت نوآوران در زمینه فیـــیوتراپی کاردرمـــانی و گفتــار درمانی در کلیه مراکز توانبخـــشی کشور به چــشم می خورد.
تنوع بی نظیر محـــصولات، کیفیت و قیمت بسیار منـاسب آن از مشخصه های بارز شرکت نوآوران می باشد.
شرکت نوآوران با دارا بـودن کارخانه تولیـدی  و تجهیــز آن به دستگاههای جدید تولید توانــــــسته بالغ بر  600 کالای مختلف را تــــولید و عرضه  نماید، همــچنان این شرکت  با دارا بودن  120  متر مـربع  نمایشگاه دایمی تجهیـزات توانبــــخشی که روزانه توسط تعدادی از کارشــناسان مورد بازدید قـرار می گیرد توانسته با معرفی محصولات جدیـــد و شفـــاف سازی در زمینه کیفیت و امکانات تجهیزات از حـقوق مشتریان محترم در راستای ایجاد فضای مناسب برای یک انتخاب درست، حمایت بسزای داشته باشد.

راه های ارتباط با شرکت نوآوران یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس : تهران – میدان توحید، نصرت غربی،اول ســـتایش، پـــلاک2، واحـــد 2

تلفن : 021- 660 28 710 -12

وب سایت : http://noavaranpt.4080.ir/

4- حامی نوزاد پارس

شرکت مهندسی پزشکی حامی نوزاد پارس، یک واحد تحقیقاتی، تولیدی و صنعتی در زمینه تجهیزات پزشکی نوزادان میباشد که در زمینه های طراحی، تولید، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این تجهیزات فعالیت دارد. این شرکت با دردست داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه تجهیزات پزشکی، ضمن پیاده سازی سیستم های مبتنی بر مشتری مداری و تولید بر اساس نیازها و خواسته های مشتری شرایط آسایش و ایمنی کاربران و بیماران را با استانداردسازی و ایمن نمودن دستگاه ها مطابق استاندارد های روز دنیا مهیا می سازد.

راه های ارتباط با شرکت حامی نوزاد پارس یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس :  تهران ، کیلومتر 95 اتوبان تهران – قزوین ، شرکت حامی نوزاد پارس

تلفن :  45310358-026

وب سایت :  http://haminozad-co.ir/

5- شرکت توسان

شرکت توسان با هدف اثبات راه حل های موثر در کاهش هزینه ها و بهبود زندگی نوزادان، از طریق نوآوری در زمینه مراقبت های پزشکی، در سال 1362 بنیانگذاری شد. این شرکت پیشگامی در تولید محصولات مخصوص سیستم های احیا نوزاد در ایران بوده است. اولین محصول توسان “انکوباتور نوزاد” با نام “مژده” می باشد؛ این دستگاه از زمان تولید، به عنوان اصلی ترین محصول این شرکت در نظر گرفته شده است که همچنان در حال تولید است.

فعالیت توسان برای توسعه نوآوری هایی متمرکز بر کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت محصولات خود در سراسر دنیا همچنان ادامه دارد. این شرکت قصد دارد در بازار تکنولوژی و تجهیزات پزشکی احیای نوزاد پیشتاز باشد.. 

راه های ارتباط با شرکت توسان یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس : سعادت آباد، میدان کاج، خیابان علامه شمالی، پلاک 65 ،ساختمان چهل ستون، واحد اول جنوبی

تلفن : 72965000021

وب سایت : http://www.tosanco.com/fa

6-شرکت راهیان سلامت طب البرز

شرکت راهیان سلامت طب البرز (رساطب) تولیدی و بازرگانی تجهیزات پزشکی؛ با هدف ارائه محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا سعی بر آن دارد تا گامی در جهت پیشرفت فنون پزشکی در کشور عزیر خود ایران بردارد. هدف ما ورود تکنولوژی و علم جدید تجهیزات پزشکی و تکمیل آن و صدورمحصولاتی برتر با کیفیت مناسب به سراسر دنیا است. شرکت راهیان سلامت طب البرز، بر گرفته از تیم نخبگان، مهندسان، تکنسینهای با تجربه و پرستاران کارآزموده، سعی بر آن دارد تا با کار و تلاش مداوم و بهره گیری از ابزار پیشرفته، در زیر چتر سیستم کنترل کیفیت، در جهت طراحی، تولید و خدمات در خور مشتری، گامی موثر در پیشرفت و تعالی صنعت تجهیزات پزشکی بردارند. کادر مدیریت شرکت راهیان سلامت طب البرز همواره خواستار نظرات و پیشنهادات شما مصرف کنندگان، پزشکان، پرستاران و نخبگان است، تا بتواند با یاری شما، گامی موثر در ارائه محصولات و خدمات در خور مشتریان خود ارائه نماید.

راه های ارتباط با شرکت راهیان سلامت طب البرز یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس :  گلشهر، بلوار پونه، برج میلاد، طبقه 6، واحد 14

تلفن : 34243871 (26) 98+

وب سایت : www.medhospital.ir

7- شرکت نوزاد درمان

شرکت نوزاد درمان در سال 1379 با گروهی از پزشکان و مهندسین پزشک با دریافت نمایندگی های معتبر از تولید کنند گان دستگاه های نوزادان ( ایران و خارج از کشور )شروع به فعالیت فروش و خدمات پس از فروش نمود. در سال 1382 تا کنون با تولیدات دستگاه های بیمارستانی نوزادان وارد عرصه جدیدی در تجهیزات پزشکی شد و همچنین در سال 1388 تا کنون با کادر مهندسین دوره دیده خود وارد حیطه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های دیالیزشد.
شرکت نوزاد درمان به عنوان یکی از کارآمدترین شرکتها در زمینه تامین – فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی نوزادان و دیالیز ( با تایدیه ها و تشویق نامه های معتبر از دانشگاه ها و بیمارستانها ) مورد نیاز مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در کشور می باشد.

راه های ارتباط با شرکت نوزاد درمان یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس :  تهران – بزرگراه نواب صفوی – پل کمیل – مجتمع کالای پزشکی افرا – طبقه چهارم – واحد 401

تلفن : 02155436513

وب سایت : http://nozaddarman.com/

8- شرکت پارس معراج

پارس معراج با بهره گیری از سال ها تجربه در زمينه واردات و فروش تجهيزات و اقلام مصرفي پزشكي، اين افتخار را داشته كه بهترين خدمات را به جامعه پزشكي كشور ارائه نمايد. در حال حاضر خدمات شركت پارس معراج در دو فيلد جداگانه تجهيزات مصرفی و جراحی می باشد. 

پارس معراج در سال 1387 با هدف ارائه خدمات فروش و مشاوره ایی در زمینه تجهیزات پزشکی مصرفی و دائمی و با اخذ نمایندگی های خارجی از اروپا، آمریکا و آسیای شرقی تاسیس گردید. و از آن سال تاکنون با تلاش فراوان توانسته است بعنوان یکی از شرکت های بزرگ تجهیزات پزشکی به بخش درمان و سلامت کشور خدمات شایانی نماید. در حال حاضر این شرکت نماینده انحصاری تولیدکنندگان معتبر در زمینه اقلام مصرفی و جراحی پزشکی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت پارس معراج یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس : تهران خیابان مطهري بين كوه نور و مدرس پلاك ٢١٧ واحد ٣

تلفن : 88949456 021

وب سایت : http://parsmearaj.com

9- پارسیان آز طب

شرکت مهندسی پارسیان آز طب در سال 1372 با مدیریت مهندس مهدی قاسمی و با هدف تولید و واردات تجهیزات و مواد مصرفی آزمایشگاه های تشخیص طبی فعالیت خود را آغاز نمود و در همان ابتدا به عنوان یکی از پیشگامان ارائه و معرفی کیت و روش نوین الایزا شناخته شد و پس از آن با انتخاب کمپانی های معتبر آمریکایی و اروپایی از جمله :

Edif Instruments srl, Logotech I.S.E group, Biosynex S.A., Diagon Ltd, High Tech Lab (HTL), M&SE, Hiperion, Visgeneer Inc, LabOne Inc., Rayto Life & Analytical Sciences Co. Ltd, AI DE Diagnostic, Landwind Medical, Kejian High Tech Co., Bresser, Emperor, Cortez Diagnostic Inc, Diagnostic Automation Inc

اقدام به واردات تجهیزات روز دنیا نمود. اتوآنالایزر بیوشیمی، سل کانتر هماتولوژی، سیستم های الایزا ریدر و الایزا واشر، کوآگلومتر، الکترولیت آنالایزر، فتومتر، ESR ریدر، سمپلر، دستگاه سنجش زردی نوزادان بخشی از این فعالیت ها بوده که به نوعی می توان گفت تمامی تجهیزات اصلی آزمایشگاه های تشخیص طبی را پوشش می دهد. انواع کیت و مواد مصرفی از قبیل کیت الایزا و گاما، نوک سمپلر، تست های سریع یکبار مصرف، تست های تشخیص اعتیاد، میکروتیوب های سانتریفیوژ، محلول های هماتولوژی و بیوشیمی و لامل نیز از دیگر محصولات وارداتی و تولیدی می باشد.

راه های ارتباط با شرکت پارسیان آز طب یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس: تهران – خیابان ولیعصر – ابتدای خیابان استاد مطهری – خیابان منصور – پلاک 75 – طبقه چهارم کد پستی : 1595747865

تلفن : 9-88715707 9821+

وب سایت : http://www.parsianteb.com/fa

10- شرکت ارمغان رفاه جامع

بي ترديد صنعت پزشكي جايگاه ويژه اي در بين صنايع كشور دارد . ارزش افزوده بسيار مناسب ؛ اشتغال زايي بالا به خصوص براي نخبگان و افراد كارآمد ؛ توان رقابتي مناسب در كيفيت و قيمت را مي توان جزو ويژگي هاي اين صنعت محسوب نمود .

علم پزشكي با تكيه بر ابزار نوين توانسته است در زمينه مانيتورينگ ؛ تشخيص و درمان به پيشرفت هاي زيادي دست يابد كه بي شك توسعه و پيشرفت

ابزار پزشكي سبب ارتقاء کیفیت و افزایش قابليت اطمينان و درمان بهتر خواهد بود .

   شرکت مهندسی پزشکی ارمغان رفاه جامع (ارج) با ماموریت تولید و توزیع تجهیزات پزشکی بخش نوزادان(NICU) ولوازم مصرفی پزشکی در سال 1389 پا به عرصه تولید تجهیزات پزشکی نهاده است.

در سال 1395 شرکت ماموریت خود را در حوزه تولید وتوزیع تجهیزات پزشکی گسترش داده است.

راه های ارتباط با شرکت ارمغان رفاه جامع یکی از شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

آدرس : کرج – چهارراه کارخانه قند – بلوار شهید فهمیده – نبش کوچه حسینی – پلاک ۳۵۶ – واحد ۳

 تلفن : ۳۲۸۲۷۱۸۲   – ۰۲۶

وب سایت : http://amed.ir

آخرین مطلب

دیدار و مذاکره دکتر حسن زمانی با وزیر همکاری های بین المللی امارات و مدیرکل اکسپو ۲۰۲۰ دوبی

دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران که در راس هیات فنی و کارشناسی جهت نظارت و بازدید از پاویون کشورمان در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی و  ملاقات با مسئولین اکسپو دبی ، به کشور امارات سفر کرده است، روز پنجشنبه 26

Read More »

جزییات برگزاری  نمایشگاه اختصاصی، تخصصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان

نمایشگاه اختصاصی، تخصصی جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان از 20 تا 23 خرداد ماه 1400 در مرکز نمایشگاهی ایروان اکسپو برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاهها، این نمایشگاه با رویکردي تخصصی-صادراتی متشکل از 4 پاویون عمده و مهم شامل: پاویون صنعت ساختمان، پاویون خدمات فنی و مهندسی، آب و برق و انرژي،

Read More »

اعلام تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان از 19 تا 22 مرداد ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، بر اساس اطلاعیه مندرج در وبسایت امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران، بنا بر اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و

Read More »

ملاقات دکتر زمانی با کاردار سفارت کشورمان در امارات متحده عربی

دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران که در راس هیات فنی و کارشناسی جهت نظارت و بازدید از پاویون کشورمان در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی – امارات و ملاقات با مسئولین اکسپو دبی به کشور امارات سفر نموده است در روز چهارشنبه

Read More »

بازديد دكتر زماني از مراحل پيشرفت ساخت و ساز پاويون كشورمان در اكسپوي دبي

در جريان بازديدي كه در روز چهارشنبه 25 فروردين ماه 1400 توسط دكتر زماني مشاور وزير صنعت، معدن و تجارت، رييس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران و هيات همراه ايشان از مراحل پيشرفت ساخت و ساز پاويون جمهوري اسلامي ايران در محل برگزاري اكسپو دبي صورت گرفت، هيات اعزامي

Read More »

دعوت از مراجع اقتصادی روسیه برای حضور در نمایشگاه اوراسیا در تهران

سفیر ایران در مسکو از دعوت از مراجع اقتصادی بخش دولتی و خصوصی و دبیرخانه اتحادیه اوراسیا در مسکو برای حضور در نمایشگاه اوراسیا در تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کاظم جلالی سفیر ایران در مسکو در مصاحبه اختصاصی با پارس تودی روسی عنوان کرد که ما در سفارت جمهوری

Read More »

تاکید مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها بر استفاده از ظرفیتهای استان فارس در اکسپو 2020 دبی

طی جلسه ای که روز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها بر حضور هر چه با شکوهتر استانهای کشور مخصوصاً استان فارس در اکسپوی دبی تاکید نمود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی

Read More »

هشتاد و چهارمین جلسه ستاد اکسپو دوبی با هدف مشارکت بهتر صنایع معدنی کشور و بنیاد ایران شناسی برگزار شد

هشتاد و چهارمین جلسه ستاد اکسپو دوبی با حضور اعضاء هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران و اعضا ستاد اکسپو دبی به همراه مسئولان خانه معدن ایران ( آقای بهرامن و خانم رکنی ) و نیز بنیاد ایرانشناسی ( آقایان فروزان و شفیع ) جهت بررسی برنامه محتوایی خانه معدن

Read More »

نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل عراق از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری خبر داد. به گزارش  ایرنا از سازمان توسعه تجارت ایران، «فرزاد پیلتن» اظهار داشت: نمایشگاه اختصاصی ایران در اربیل اقلیم کردستان عراق در راستای برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران، با

Read More »

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان برگزار شد

دومین نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان ظهر امروز 21 فروردین ماه 1400 در سالن اصفهان، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نشست شورای سیاست گذاری نمایشگاه اختصاصی، تخصصی ارمنستان با حضور مسئولان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و جمعی از

Read More »

نایب رئیس انجمن نمایشگاه‏های ایران: تشکیل فراکسیون نمایشگاهی؛ راهی برای حل چالش‌ها

به دنبال شیوع ویروس کرونا، صدها نمایشگاه در سطح جهان ناگزیر به لغو یا تعویق شده‌اند. هزینه لغو نمایشگاه‌ها در سراسر جهان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود. به این ترتیب صنعت جهانی نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ متحمل ۶۸ درصد ضرر شده است. این آمار معادل به خطر افتادن ۴/ ۲ میلیون شغل تمام

Read More »

موقعیت های جدید تجاری پیش روی اقتصاد ایران با برگزاری نمایشگاه اوراسیا

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور تولیدکنندگان، تجار بازرگانان و مدیران ارشد کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان به همراه ایران در اواخر اردیبهشت ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، تهران در اواخر اردیبهشت ماه میزبان اولین

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

انواع بیمه و خدمات بیمه

انواع خدمات بیمه داشتن بیمه مناسب‌، به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از شهروندان جامعه شناخته می‌شود. چتر حمایتی بیمه‌ها سبب می‌شود تا افراد، اعم از صاحبان کسب‌وکارهای خانگی یا دیگر شهروندان، در بزنگاه‌های حساس زندگی، بتوانند آرامش خود را حفظ کنند و به خدمات بیمه‌ها تکیه کنند. بیمه‌ها انواع مختلفی دارند که افراد

Read More »
بیمه در نمایشگاه بورس،بانک و بیمه

بانکداری در ایران

بانکداری در ایران بانکداری در ایران و دنیا انواع و اقسام مختلفی دارد که در ایران نیز نوع بانکداری اسلامی را شاهد هستیم که در سیستم مالی اجرایی شده است. استفاده از مدل‌های تجاری و مطالعه آن‌ها به درک رفتارهای بانک‌های مختلف و تمایزها و تشابه‌های آن‌ها کمک می‌کند. از سوی دیگر کاربرد این مدل‌ها

Read More »

سید رضا قندیلی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان شد

هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی کاسپین سیدرضا قندیلی را به عنوان مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، سیدرضا قندیلی مدیر با تجربه و شناخته شده صنعت نمایشگاهی، فعالیت خود را در سمت مدیرعامل جدید نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از تاریخ 17 فروردین ماه آغاز

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top