نمایشگاه ها

لاران صنعت پویا یکی از بزرگترین تامين کننده های آسانسور در کشور

محمد هادی مغربی مدیرعامل شرکت «لاران صنعت پویا»: لاران صنعت پویا یکی از بزرگترین تامين کننده های آسانسور در کشور

شرکت مهندسي بازرگاني لاران صنعت فعاليت خود را در زمينه طراحی و ساخت محصولات هيدرولیک صنعتی و آسانسور و خدمات در اين بخش در سال 1369 آغاز نموده است. تجربه گسترده و مشارکت مداوم با کمپاني هاي جهاني و کادر متخصص شرکت اين امکان را فراهم ساخته تا گستره وسيعي از کاربرها بتوانند از خدمات استفاده کنند.
به مناسبت برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته به آن نشریه اقتصاد و نمایشگاه با محمد هادی مغربی مدیرعامل شرکت لاران صنعت پویا گفت و گویی انجام داده است که در ادامه می خوانید: شرکت مهندسي بازرگاني لاران صنعت فعاليت خود را در زمينه طراحی و ساخت محصولات هيدرولیک صنعتی و آسانسور و خدمات در اين بخش در سال 1369 آغاز نموده است. تجربه گسترده و مشارکت مداوم با کمپاني هاي جهاني و کادر متخصص شرکت اين امکان را فراهم ساخته تا گستره وسيعي از کاربرها بتوانند از خدمات استفاده کنند.
وی افزود: لاران صنعت در طي ساليان فعاليت خود همواره سعي در ارايه محصولات و خدمات با بالاترين کيفيت ممکن به مشتريان را داشته و بر اين باور است که موفقيت در گرو تعهد در خدمات و کاهش هزينه هاي مشتري و افزايش سهولت کسب و کار براي آنان است. لاران صنعت با ارائه و به کارگيري معتبر ترين برند هاي جهاني در زمينه فعاليت خود ، عنوان بزرگترين تامين کننده، سازنده و فروشنده اين بخش در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت لاران صنعت پویا با بیان اینکه فعاليت شرکت در پنج بخش اصلي ادوات هيدروليک صنعتي و راهسازي، قطعات آسانسورهاي هيدروليک، قطعات پنوماتيک، شلنگ هاي هيدروليک و پنوماتيک و لوله و سيلندر هاي هيدروليکي است.
وی ابراز کرد: آسانسور های هیدرولیک کششی و تامین و کشف اقلام اصلی اسانسور، اعم از موتور سیم بوکسل ریل، تراول کابل سنسور و جک و پاور هیدرولیک است.
مغربی با بیان اینکه حرکت سریع جهان به سمت موتور های گرلس است، عنوان کرد‌: به دلیل کیفیت مطلوب و سرعت زیاد و تعداد توقف بالا، تمرکز شرکت لاران صنعت بر روی اسانسور های گرلس می باشد.
مدیرعامل شرکت لاران صنعت پویا بیان کرد: با واردات محصولات مطرح و به روز دنیا و همچنین آموزش و اطلاع رسانی گسترده، سعی در جایگزینی این سیستم مدرن و ایمن به جای سیستم های منسوخ که متاسفانه سهم زیادی در کشور ما دارد.
وی مطرح کرد:‌ ما بر این باوریم که صنعتی مانند صنعت اسانسور که ارتباط مستقیم با جان و سلامتی افراد دارد جای تجربه اندوزی نیست همچنین کمپانی های پیشرو در دنیا، طی سالیان دراز، آرام آرام توانسته اند طول مسیر و سرعت را ارتقا دهند و با توجه به آزمایشات گوناگون ایمنی استاندار های مختلف را کسب نمایند و سیستم های نظارتی بسیار سخت گیرانه ای بر نتیجه کار عمل نموده اند.
مغربی اظهار کرد: با اینکه ما موافق تولیدات با کیفیت ملی هستیم اما معتقدیم این کار باید با همکاری نزدیک شرکت های بزرگ این صنعت و اخذ نمودن تمام مدارک استاندارد جهانی میسر شود، در غیر اینصورت صرف رقابت هیجانی در اینده ای نزدیک با فاجعه انسانی رو به رو خواهیم شد.
مدیرعامل شرکت لاران صنعت پویا در خصوص تولید و صادرات ابراز کرد: در زمینه ساخت جک های هیدرولیک با طول و قطر خاص و چند طبقه که رکورد ساخت آن را داریم به کشورهای همسایه صادر کرده ایم و و تنها شرکتی هستیم که تست نهایی محصولات شرکت، برابر با تست اروپایی هست.
شرکت لاران صنعت پویا در زمینه مشتری مدای گام های بسیاری برداشته استه که شفاف سازی، آموزش، کیفیت بالا، گارانتی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی بخشی از فعالیت های این شرکت محسوب می شود.