نمایشگاه ها

«شرکت نصردوخت ماشین»: بهره گيري از دانش و فن آوري روز دنيا برای توسعه در شرکت نصر دوخت ماشین

محمدرضا صادقی قهرودی مدیر عامل «شرکت نصردوخت ماشین»: بهره گيري از دانش و فن آوري روز دنيا برای توسعه در شرکت نصر دوخت ماشین

شرکت نصر دوخت ماشین با بهره گيري از دانش و فن آوري روز دنيا تا به امروز توانسته با طي نمودن مراحل رشد و توسعه به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در امر تهیه و توزیع انواع ماشين آلات تخصصي توليد پوشاك و منسوجات شناخته شود. شرکت نصر دوخت ماشین با استعانت از الطاف پروردگار متعال و تکیه بر تجارب و نگاه بلند مدت و دور اندیشانه مدیران خود تلاش دارد ضمن ایجاد اشتغال ، با بهره مندی از توان و استعداد جوانان ایرانی که همواره پشتکار ، خلاقیت و نوآوری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده اند ، گامی مثبت در جهت پویایی صنعت دوخت و بهبود كيفيت پوشاك توليدي كه از نظر كيفيت قابل رقابت با برند هاي شناخته شده در جهان باشند ، بردارد . شرکت نصر دوخت ماشین مفتخر است که به پشتوانه بهره مندی از كارشناسان و مشاوران خارجي مجرب و با تجربه در زمينه صنعت دوخت پوشاك و منسوجات و بكارگيري تكنسين هاي و خدمات خود در کارگاه ها و تولیدی های صاحب نام و فعال در سطح كشور ، آمادگي خود را جهت ارائه هر گونه مشاوره در خصوص توليد پوشاك و بهبود ظرفيت كارخانجات و كارگاه هاي توليدي ، ارتقاء و افزايش راندمان توليد و ارائه ماشين آلات مقرون به صرفه و اقتصادي ( از لحاظ انرژي و هزينه مواد اوليه ) اعلام مي دارد . شرکت نصر دوخت ماشین آرزومند افقی روشن در راستاي ارتقاء و بهبود صنعت دوزندگي کشور و دستیابی کشور عزیزمان به قله هاي پيشرفت در صنعت دوخت جهان مي باشد.
اقتصاد نمایشگاه در رابطه با چشم اندار ها و برنامه های این شرکت گفت و گویی را با محمدرضا صادقی قهرودی مدیر عامل شرکت نصردوخت ماشین انجام داده است که در ادامه می خوانید:
لطفا فعالیت های شرکت خود را برای مخاطبان اقتصاد و نمایشگاه تشریح فرمایید؟
شرکت نصر دوخت ماشین با بهره گيري از دانش و فن آوري روز دنيا تا به امروز توانسته است با طي نمودن مراحل رشد و توسعه به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در زمینه واردات و فروش انواع ماشين آلات تخصصي توليد پوشاك و منسوجات ماشین آلات دوخت و برش کامپیوتری و مکانیکی انواع پوشاک اعم از كت و شلوار ، پيراهن مردانه ، انواع البسه زير ( زنانه – مردانه ) ، جين وكتان ، البسه نظامي و بيمارستاني، ماشین آلات دوخت و برش کامپیوتری و مکانیکی انواع كيف و كفش ، انواع منسوجات چرمي ، انواع مبلمان و روكش صندلي خودرو ، و غيره، ماشين آلات جهت دوخت گوني و سركيسه دوزي آويز و پايه دار، ماشين آلات دوزندگي و برش و ريشه زني فرش و موكت، ماشين آلات گلدوزي كامپيوتري چند كله، ماشين آلات اتوماتيك لحاف دوزي، ماشين آلات فيوزينگ ( پرس لايي چسب ) در ابعاد مختلف، ماشين آلات اطو و پرس و بخار صنعتي و كارگاهي، ماشين آلات دوزندگي خانگي ( چرخ خياطي خانگي )،ساير ماشين آلات و قطعات و لوازم يدكي مربوط به كليه ماشين آلات توليد پوشاك و انواع منسوجات شناخته شود.
در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی از چه محصولات جدیدی رونمایی می کنید؟
در این نمایشگاه ما با معرفی ماشین آلات تخصصی دوزندگی ، برش و ریشه زنی- فرش و موکت با برند با کیفیت دایماکو ساخت تایوان در تلاش هستیم تا گام موثری جهت پیشرفت صنعت فرش برداریم همچنین دستگاه های دایماکو با کیفیت ترین تجهیزات صنعت فرش و موکت میباشد.
شرکت شما یکسال اخیر چه گام های را برای توسعه فعالیت های خود برداشته است؟
ما با راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتری توانستیم مشتری را رصد کرده تا نسبت به خدمات بهتر اقدام سریع تر جهت حل مشکلات به عمل آوریم.
در زمینه اشتغالزایی در سال 1400 چه اقداماتی انجام داده اید؟
با توجه به نیاز اصلی تولید کننده، جهت بالا بردن سطح کیفی تولیدات، شرکت نصر دوخت ماشین با واردات ماشین آلات با سطح کیفی بالا و قیمت مناسب، شرایط را برای رقابت تولید کنندگان داخل با بازار های جهانی فراهم نموده است.
توصیه شما برای موفقیت کارآفرینانی که قصد ورود به این صنعت را دارند، چیست؟
کارآفرینانی که قصد ورود به صنعت فرش و نساجی را دارند باید با توجه به آینده عالی در صورت رعایت سطح کیفی تولیدات به این صنعت ورود کنند.