نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات پزشکی در دنیا

شاید شما هم بارها نام تجهیزات پزشکی را شنیده باشید یا حداقل یک بار برای تهیه وسایل پزشکی به یک شرکت تجهیزات پزشکی مراجعه کرده باشید، اما ما میخواییم دقیق تر بهتون توضیح بدیم که وسایل پزشکی چیست و دقیقا به چه وسایلی تجهیزات پزشکی میگویندو 15 تا از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا را معرفی میکنیم :

تجهیزات پزشکی-برترین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی دنیا

تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی در حالت کلی  به هر گونه ابزار، وسایل و تجهیزاتی گفته می شود که در علم پزشکی برای تشخیص، پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. در واقع هر کدام از این وسایل و تجهیزات  با هدف خاصی توسط شرکت های مختلف در این عرصه ساخته شده اند و به بازار عرضه می شوند. کلیه این وسایل با هدف سلامتی انسان ها ساخته می شوند. وسایل و ابزارهایی که در  گروه تجهیزات پزشکی قرار می گیرند بسیار زیاد و متنوع هستند. هدف از ساخت انواع وسایل و تجهیزات پزشکی حداقل در یکی از گروه های زیر دسته بندی می شوند.

  • برای تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری خاصی ساخته می شوند.
  • برای تشخیص، پیشگیری و درمان یک معلولیت یا صدمه ساخته می شوند.
  • برای اصلاح و جایگزینی یک آناتومی ساخته می شوند.
  • برای ادامه حیات به عنوان یک حمایت کننده ساخته می شوند.
  •  برای کنترل بارداری ساخته می شوند.
  •   برای استریل و ضدعفونی کردن وسایل و همچنین محیط های پزشکی ساخته می شوند

انواع تجهیزات پزشکی

وسایل پزشکی در قسمت های مختلفی از علم پزشکی از جمله دندانپزشکی، وسایل معاینه عمومی، زنان و زایمان، بیمارستان، تجهیزات آزمایشگاهی و … مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب لیستی از تجهیزات پزشکی را به صورت تفکیک شده برای شما آورده ایم.

وسایل معاینه

وسایل معاینه یکی ازدسته های تجهیزات پزشکی هستند که باید در مطب پزشک،اورژانس و بیمارستان ها باشد. وسایل معاینه وسایل پزشکی اولیه ای هستند که وجود آن ها برای تشخیص هر بیماری الزامی است. مهم ترین وسایل معاینه به شرح زیر هستند:

دستگاه فشارسنج جیوه‌ای، دستگاه فشارسنج عقربه‌ای، دستگاه فشارسنج دیجیتال، دماسنج طبی، گوشی پزشکی، چراغ قوه، آبسلانگ، افتالموسکوپ، اتوسکوپ، رینوسکوپ، ترازو.

وسایل عمومی

یکی دیگر از دسته های تجهیزات پزشکی وسایل عمومی هستند که در اکثر درمانگاه ها و بیمارستان ها وجود دارند. این وسایل جزء وسایل اولیه و عمومی وسایل پزشکی قرار می گیرند و مهم ترین آن ها به شرح زیر هستند:

برانکارد، دستگاه اتوکلاو، دستگاه فور، تخت معاینه، پاراوان، پنبه، الکل، صندلی تابوره، میز ترالی، رنه فرم (قلوه‌ای)

وسایل زنان و زایمان

دسته دیگری از تجهیزات پزشکی،وسایل زنان و زایمان هست ،وسایلی که در پایین ذکر میکنیم از مهم ترین تجهیزات پزشکی تخصصی در زمینه ی زنان و زایمان هستند و مسلماً تجهیزات عمومی دیگری نیز در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل پزشکی که برای بخش زنان و زایمان مورد استفاده قرار می گیرد شامل :

چراغ معاینه نور سرد، سوآپ پنبه ای، ژل التراسونیک، اسپاچولا، تخت معاینه مامایی، اسپکولوم و سونوکیت هستند.

تجهیزات تشخیصی

یکی از مهم ترین قسمت های تجهیزات پزشکی، تجهزات تشخیصی هستند. این تجهیزات هم در مطب های عمومی، بیمارستان ها و هم در درمانگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند و پزشکان و پرستاران بواسطه ی آنها می توانند بیماری افراد را تشخیص دهند. مهم ترین تجهیزات پزشکی که برای تشخیص مورد استفاده قرار می گیرند شامل موارد زیر هستند:

اسپیرومتر، الکتروانسفالوگرام، تجهیزات فراصوتی (اولتراسونیک) (در پرتونگاری)، تجهیزات پرتوپزشکی، تجهیزات پزشکی هسته‌ای، شنوایی‌سنج (ادیومتر)، الکتروکاردیوگرام، سی تی اسکن، درون بین، رکتوسیگموئیدوسکوپ، ثبت نوار عصب و عضله.

تجهیزات درمانی

تجهیزات درمانی به وسایلی گفته می شود که به منظور درمان سریع بیمار مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع وسایل پزشکی نیز هم در مطب های پزشکی و هم در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند و قسمت مهمی از تجهیزات پزشکی را تشکیل می دهند. مهم ترین تجهیزات درمانی به شرح زیر هستند:

سرنگ، سرسوزن، سوزن گیر، لیزر کم توان، دستگاه ساکشن، آنژیوکت، اسکالپ وین، گالی پاد، پنست، باند گچی، آتل، باندها، ست سرم، پایه سرم، چسب، سوند ادراری.

تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی به دسته ای از وسایل پزشکی گفته می شود که معمولاً در آزمایشگاه های تشخیصی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها و وسایل برای مطب پزشک ها کاربردی ندارند و معمولاً در بیمارستان و آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین وسایل آزمایشگاهی به شرح زیر هستند:

هود میکروبیولوژی، انکوباتور کشت باکتری‌شناسی، بن ماری آزمایشگاهی، دستگاه آنالیزور، فلیم فوتومتر، الکترولیت آنالایزر، دستگاه تجزیه مواد شیمیایی خون، دستگاه سانتریفوژ ۴۸ شاخه، دستگاه شمارنده گلبول‌های خون و سلول آزمایشگاهی، دستگاه فتومتر (طیف سنج مواد متشکله خون)، اتوآنالایزر، میز مخصوص آزمایشگاه، کیت‌های آزمایشگاهی تشخیص طبی.

تجهیزات اتاق عمل

تجهیزات اتاق عمل همانطور که از نامش پیداست فقط در اتاق عمل یافت می شوند. این تجهیزات شامل طیف وسیعی از وسایل پزشکی هستند که وجود آنها در اتاق های عمل ضروری است. مهم ترین وسایل اتاق عمل به شرح زیر هستند:

گازهای بیهوشی، دستگاه ساکشن (مکش)، الکتروکوتر، گان جراحی و لباس اتاق عمل، شان‌ها، تورنیکه، کاپنوگراف، مانیتور، کلمپ‌ها یا نگهدارنده‌ها، میز مایو، صندلی تابوره، اکارتورها یا رترکتورها، جداکننده‌های بافتی یا دایسکتورها، ماسک جراحی، دستکش جراحی

تجهیزات پزشکی بخش ها

تجهیزات بخش ها که در بیمارستان ها و درمانگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیر هستند. این تجهیزات برای تشخیص و درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین تجهیزات بخش ها به شرح زیر هستند:

سردخانه و تجهیزات سرمایشی، مونیتور علائم حیاتی، چراغ سیالکتیک، پالس اکسیمتر، الکتروکاردیوگرام، دفیبریلاتور، دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور)، لارنگوسکوپ، آمبوبگ، لوله تراشه، تجهیزاتسنگ شکن، اکسیژناسیون غشایی برون پیکری

دندانپزشکی

دندانپزشکی یکی از حرفه هایی است که به سبب موقعیت حساسی که دارد، وسایل و تجهیزات مورد استفاده آن بسیار متنوع هستند. مهم ترین تجهیزات دندانپزشکی به شرح زیر می باشند:

دستگاه مکش (ساکشن) دندان پزشکی، فرز توربین، فرز آنگل، اسیداچ، باندینگ، ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی سطوح و مایع ضدعفونی ابزار، روکش، موقت، آکریل، ماده قالبگیری، شیلد های محافظ، پیشبند و روکش یونیت، میکروبراش، تیغ جراحی، خون بند، سرساکشن، آینه دندانپزشکی، آنگل، توربین دندانپزشکی، جرم گیر دندان، فورسپس،تابوره، یونیت دندان کشی، فرز، آمالگاماتور، لایت کیور، اتوکلاو

طبقه بندی نشده

سایر وسایل که در اکثر زمینه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و منحصر به طبقه ی خاصی نیستند، به شرح زیر هستند.

بیمارستان سیار، فیلتر هِپا، دستگاه نور ماوراء بنفش، صندلی‌های طبی، گازهای طبی، اندام‌های مصنوعی بدن (توانبخشی)، ارتوز و پروتز صورت، تشک طبی، سمعک و لوازم کمک شنوایی، عینک، فتق بند (ارتوپدی و توانبخشی)، کفش‌های ارتوپدی، کمربند طبی، لنزهای طبی، تجهیزات برقی – مانیتورینگ، دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه تست ورزش، دستگاه تست قند خون (گولکومتر)

ابزار آزمایشگاهی

ابزاز آزمایشگاهی معمولاً در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند که در این قسمت در چهار دسته طبقه بندی شده اند.

شیشه‌ای

دستگاه استخراج سوکسله – بشِر – مبرد -محل نمونه -دسیکاتور-گُنج‌سنج – قطره چکان -استوانه مدرج – پیپت – پتری دیش-قیف بوخنر-غلظت‌سنج -قیف جداکننده -بورت- -شیشه ساعت-گیلاس مدرج-سرنگ گازی

بالن‌ها

بالن ته گرد-Florence- قرع -اشلنک ارلن-بالن حجمی-بوخنر

لوله‌ها

لوله تیل-ان‌ام‌ار- لوله آزمایش -لوله جوش-Thistle

سایر تجهیزات

همزن استاتیک-ظرف آگار-اتوکلاو-همگن‌ساز-گلاو باکس-کالریمتر-کموستات- Class II cabinet -رنگ‌سنج-میله هم‌زن-سانتریفوژ آزمایشگاهی-بوته چینی-هود-آسپیراتور-فور-انکوباتور-Laminar flo cabinet-همزن مغناطیسی-میکروسکوپ-کلنی‌شمار-Microtiter plate-Plate reader-طیف‌سنج نوری-چراغ بونزن-همزن مغناطیسی-قاشقک-دماسنج -مخلوط‌کن گردبادی-آب‌فشان

همانطور که دیدید تجهیزات پزشکی دارای تنوع زیادی هستند و متناسب با هر حرفه مورد استفاده قرار می گیرند.  

برترین شرکت های تجهیزات پزشکی در جهان در سال 2020 کدامند؟

کمپانی های تولید تجهیزات پزشکی برای تشخیص ، معالجه یا پیشگیری از بیماری های مختلف ، دستگاه های پزشکی و ابزار جراحی تولید می کنند. نمونه هایی از دستگاه های پزشکی شامل ضربان سازهای قلب ، مفاصل مصنوعی ، هواکش ها ، استنت ها ، فشار دهنده های سخت و … است.

صنعت تولید دستگاه های پزشکی در چند سال گذشته با رشد درآمد جهانی بیش از 407 میلیارد دلار ، رشد چشمگیری را نشان داده است و پیش بینی می شود با افزایش سن و رشد جهانی مصرف انرژی مصرف کننده ، به شدت رشد کند.

در اینجا لیستی از 15 شرکت برتر در زمینه تجهیزات پزشکی جهان بر اساس درآمد سال 2019 آورده شده است.

1. شرکت تجهیزات پزشکی زیمر بیومت (ایالات متحده)

درآمد 2019: 7.98 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 18200 نفر

درآمد به ازای هر کارمند: 438،000 دلار

زیمر بیومت در سال 1927 در ورشو ، ایندیانا تاسیس شد و امروز در بیش از 25 کشور جهان فعالیت دارد و در بیش از 100 کشور جهان محصولات را به فروش می رساند. آنها یکی از طراحان ، توسعه دهندگان و تولید کنندگان برجسته محصولات ارتوپدی از جمله مفاصل مصنوعی زانو ، لگن ، شانه ، آرنج ، پا و مچ پا هستند.

با حضور در ایرلند از سال 2008 ، این شرکت در حال حاضر دارای امکانات در شانون و گالوی است.

راه ارتباط با شرکت زیمر بیومت یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت :  www.zimmerbiomet.com

2. شرکت تجهیزات پزشکی اسیلور اینترنشنال (فرانسه)

درآمد 2019: 8.67 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 69،000

درآمد به ازای هر کارمند: 125000 دلار

Essilor یک شرکت مستقر در فرانسه است که در ساخت لنز تخصص دارد – آنها بزرگترین تولید کننده لنزهای چشم در جهان هستند. این شرکت در سال 1972 پس از ادغام دو تولید کننده رقیب لنز تأسیس شد. علاوه بر تولید ، این شرکت سرمایه گذاری زیادی در زمینه تحقیق و توسعه دارد.

گزارش سالانه بین المللی Essilor 2019

راه ارتباط با شرکت اسیلور اینترنشنال یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت : https://www.essilorusa.com

3. شرکت تجهیزات پزشکی علمی بوستون (ایالات متحده)

درآمد 2019: 10.73 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 36،000

درآمد به ازای هر کارمند: 298،000 دلار

بوستون ساینتیک طیف وسیعی از تجهیزات پزشکی را برای تشخیص و معالجه بیماران با مشکلات در زمینه های قلب ، اورولوژی ، آندوسکوپی و بسیاری موارد دیگر تولید می کند. این تاسیس در سال 1979 با هدف ایجاد تجهیزات و روشهای درمانی کمتر تهاجمی تاسیس شد و آنها همچنان در زمینه گسترش دارو فعالیت می کنند. آنها تخمین می زنند كه حدود 21 میلیون نفر در سال 2014 با یكی از محصولات خود تحت درمان قرار گرفته باشند. در حال حاضر بوستون ساینتیكل تقریباً 36000 نفر را در 40 كشور استخدام می كند.

بوستون ساینتیکال از سال 1994 در ایرلند حضور تولیدی داشته است. در حال حاضر سه سایت تولیدی وجود دارد – گالوی ، چوب پنبه ، و Tipperary. سایت گالوی که در سال 1994 تأسیس شد ، بزرگترین سایت در کشور است که تحقیق و توسعه ، تولید ، امور نظارتی و توسعه محصولات جدید را ارائه می دهد. سایت کورک در سال 1998 افتتاح شد و مجموعه ای از دستگاه ها را در چندین زمینه تجاری تولید می کند. در Clonmel ، آنها بر توسعه ، ساخت و توزیع دفیبریلاتورها و ضربان سازهای قلب تمرکز دارند – منطقه مدیریت ریتم قلب منطقه ای با پتانسیل بالا و رشد برای شرکت است. این سایتها هر ساله تقریباً 10 میلیون دستگاه صادر می کنند. آنها در حال حاضر حدود 4،700 کارمند در سراسر ایرلند دارند.

گزارش سالانه شرکت بوستون علمی سال 2019

راه ارتباط با شرکت بوستون یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

4. شرکت تجهیزات پزشکی باکستر (ایالات متحده)

درآمد 2019: 11.10 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 50،000

درآمد به ازای هر کارمند: 222،000 دلار

باکستر در دهه 1930 با راه اندازی اولین راه حل های وریدی آماده شده تجاری آغاز به کار کرد ، امروز باکستر به عنوان یک شرکت مراقبت های بهداشتی متنوع جهانی فعالیت می کند. محصولات آن در مناطق بیماری مانند هموفیلی ، بیماری های عفونی ، بیماری های کلیوی ، اختلالات ایمنی و درمان تروما خدمت می کند.

باكستر در اواسط دهه 1960 به ایرلند نقل مکان كرد و اولین سایت تولیدی خود را در سال 1972 در آنجا ساخت. آنها در حال حاضر دو سایت تولیدی در شهرستان مایو دارند: یكی در Castlebar ، جایی كه محلولهای دیالیز كلیوی ، محلولهای IV آمیخته و چندین محصول دارویی تولید می كنند. مورد دیگر در سوینفورد ، دستگاه هایی برای مدیریت این محصولات تولید می کند. بین آنها ، آنها بیش از 1000 نفر را استخدام می کنند. آنها همچنین دفاتر تأسیسات مرکب و فروش و بازاریابی در دوبلین دارند.

گزارش سالانه باکستر 2019

راه ارتباط با شرکت باکسر یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت :

https://www.baxter.com

5. شرکت تجهیزات پزشکی داناهر . (ایالات متحده)

درآمد 2019: 13.60 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 60،000

درآمد به ازای هر کارمند: 226،000 دلار

Danaher Corp یک خانواده متشکل از بیش از 30 شرکت از جمله Beckman Coulter ، Implant Direct و Leica Biosystems است. گروه Danaher شامل تعدادی از سایت های سراسر جهان در زمینه های تشخیصی ، علوم زیستی و دندانپزشکی است. گزارش

  سالانه Danaher Corp 2019

راه ارتباط با شرکت داناهر یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت :

https://www.danaher.com/

6. شرکت تجهیزات پزشکی استرایکر (ایالات متحده)

درآمد 2019: 14.88 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 36،000

درآمد به ازای هر کارمند: 413،000 دلار

دکتر استرایکر که در سال 1941 توسط جراح ارتوپدی در آمریکا تاسیس شد ، قصد داشت محصولاتی را تهیه کند که نیازهای بهداشتی بیمار وی را برآورده کند. استرایکر در زمینه فناوری پزشکی با تمرکز بر روی دستگاه های جراحی ادامه می دهد و هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های جهان است. آنها در حال حاضر بیش از 36000 نفر را در سراسر جهان استخدام می كنند.

Stryker چهار کارخانه در سراسر ایرلند دارد – سه گیاه در چوب پنبه و یک گیاه در لیمریک. کارخانه Cork Instruments ابزارهای جراحی و فناوری مرتبط را توسعه می دهد. سایت های ارتوپدی Stryker در کورک و لیمریک تحقیق می کنند و مواد زیستی و همچنین ساخت مفاصل زانو و ران را توسعه می دهند. در سراسر این چهار سایت ، Stryker بیش از 3000 نفر استخدام می کند.

گزارش سالانه Stryker Corp 2019

راه ارتباط با شرکت استرایکر یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

7. شرکت تجهیزات پزشکی کاردینال هلث (ایالات متحده)

درآمد 2019: 15.60 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 50،000

درآمد به ازای هر کارمند: 312،000 دلار

این شرکت در ابتدا در سال 1971 به عنوان Cardinal Foods تأسیس شد ، تا سال 1994 این شرکت تبدیل به Cardinal Health شد و خود را به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان دارو در ایالات متحده تاسیس کرد. کاردینال هلث تقریباً 50،000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و کار آنها اکنون شامل محصولات جراحی و تجهیزات آزمایشگاهی است.

گزارش سالانه Cardinal Health Inc 2019

راه ارتباط با شرکت کاردینال هلث یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

8.شرکت تجهیزات پزشکی زیمنس (آلمان)

درآمد 2019: 15.90 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 50،000

درآمد به ازای هر کارمند: 318،000 دلار

زیمنس یک شرکت چند ملیتی مستقر در آلمان است – این بزرگترین شرکت مهندسی در اروپا است که بخشهایی از جمله انرژی ، صنعت و بهداشت را پوشش می دهد. زیمنس Healthineers بر تجهیزات تصویربرداری پزشکی ، فناوری اطلاعات بالینی و تشخیص آزمایشگاهی متمرکز است و حدود 50،000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند.

زیمنس بیش از 600 کارمند در سراسر ایرلند دارد ، از جمله کارمندان ستاد و نقش های فروش. به طور خاص ، زیمنس هلدینرز دارای کارخانه تولید تجهیزات تشخیصی در شمشیر در دوبلین است.

گزارش سالانه زیمنس Healthineers 2019

راه ارتباط با شرکت زیمنس یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

9. شرکت تجهیزات پزشکی بکتون دیکنسون (BD) (ایالات متحده)

درآمد 2019: 17.29 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 70،000

درآمد به ازای هر کارمند: 247،000 دلار

شرکت Becton Dickinson & Company (BD) در سال 1897 در نیوجرسی آمریکا تاسیس شد و اکنون 70000 نفر در بیش از 50 کشور جهان مشغول به کار هستند. آنها تجهیزات پزشکی ، سیستمهای ابزار و معرفها را تولید و می فروشند و این شرکت در تولید سوزن های زیر پوستی پیشگام بود. در حال حاضر ، این شرکت به دو بخش BD Medical و BD Life Sciences تقسیم شده است.

BD از سال 1969 در ایرلند حضور داشته است و در حال حاضر بیش از 1000 کارمند در ایرلند در سه سایت Drogheda ، Dun Laoghaire و Limerick دارد.

گزارش سالانه Becton Dickinson & Company

راه ارتباط با شرکت بکتون دیکنسون یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

10. شکرت تجهیزات پزشکی فرزنیوس (آلمان)

درآمد 2019: 19.00 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 120،600

درآمد به ازای هر کارمند: 157،000 دلار

دفتر مرکزی شرکت Fresenius SE & Co در Bad Homburg v. d قرار دارد. Höhe ، آلمان و در حال حاضر دارای 45 سایت تولید در بیش از 20 کشور در سراسر جهان است. آنها یکی از بزرگترین ارائه دهندگان محصولات و خدمات برای افراد مبتلا به نارسایی مزمن کلیه هستند و همچنین یک شبکه جهانی با حدود 4000 کلینیک دیالیز را ارائه می دهند.

گزارش سالانهFresenius SE & Co 2019

راه ارتباط با شرکت فرزنیوس یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت : 

https://www.fresenius.com/

11. شرکت تجهیزات پزشکی فیلیپس (هلند)

درآمد 2019: 19.01 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 81،000

درآمد به ازای هر کارمند: 234،000 دلار

فیلیپس یک شرکت فناوری مستقر در هلند با دفتر مرکزی در آمستردام است. زمینه های اصلی تمرکز آنها روشنایی ، الکترونیک و مراقبت های بهداشتی است – 42٪ از درآمد جهانی فروش دوم است. فیلیپس بهداشت و درمان طیف متنوعی از بیش از 450 نوع مختلف تجهیزات پزشکی از جمله اسکنر MRI ، دستگاه های تشخیص قلب نوار قلب و تجهیزات نظارت بر بیمار است.

گزارش سالانه Koninklijke Philips NV 2019

راه ارتباط با شرکت فیلیپس یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

12. شرکت تجهیزات پزشکی آزمایشگاه های ابوت (ایالات متحده)

درآمد 2019: 19.95 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 107،000

درآمد به ازای هر کارمند: 186،000 دلار

ابوت در سال 1888 تاسیس شد و اکنون به یکی از برترین شرکت های دارویی و مدتک در جهان تبدیل شده است. آنها طیف گسترده ای از داروهای عمومی عمومی مارک دار ، دستگاه های پزشکی ، محصولات تشخیصی و تغذیه ای را تولید می کنند و در سال 1985 ، این شرکت اولین آزمایش غربالگری خون HIV را توسعه داد.

در حال حاضر ، آنها دارای تعدادی سایت در ایرلند از جمله در دوبلین ، اسلیگو و Tipperary ، که در آنها بیش از 1600 نفر را در بخش عروقی خود استخدام می کنند.

گزارش سالانه آزمایشگاه های Abbott 2019

راه ارتباط با شرکت ابوت یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت :

https://www.abbott.com/

13. شرکت تجهیزات پزشکی جنرال الکتریک (انگلستان)

درآمد 2019: 21.10 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 54،000

درآمد به ازای هر کارمند: 390،000 دلار

GE Healthcare تابعه فناوری پزشکی شرکت جنرال الکتریک است – یک مجتمع چند ملیتی مستقر در ایالات متحده آمریکا. با سابقه ای به سال 1893 ، شرکت تابعه مراقبت های بهداشتی امروزه در زمینه هایی مانند تصویربرداری پزشکی ، تشخیص و نظارت بر بیمار درگیر است. آنها در مناطق تخصصی بیماری از جمله عصب شناسی ، بیماری کرونر و سرطان کار می کنند.

GE Healthcare دارای دفاتر فروش و پشتیبانی خدمات در بلفاست و دوبلین است اما همچنین دارای یک سایت تولید جهانی در Cork است. این سایت از اهمیت ویژه ای برای تولید فناوری “کنتراست” برخوردار است که باعث بهبود دید ساختارها در فرایندهای رادیوگرافی می شود. تقریباً 600 نفر در سایت تولید چوب پنبه مشغول به کار هستند و محصولات این سایت به بیش از 70 کشور در سراسر جهان صادر می شود.

گزارش سالانه GE Healthcare 2019

راه ارتباط با شرکت جنرال الکتریک کی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

14. شرکت تجهیزات پزشکی جانسون و جانسون (ایالات متحده)

درآمد 2019: 26.00 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 132،200

درآمد به ازای هر کارمند: 196،000 دلار

در سال 1886 با ایده اولیه تأسیس و درمان و زخم زخم ها با استفاده از تجهیزات استریل تاسیس شد – Johnson & Johnson امروز یکی از بزرگترین شرکتهای بهداشتی در جهان است. جانسون و جانسون سه بخش متمایز را اجرا می کند – تجهیزات پزشکی ، دارویی و سلامت مصرف کننده. هم تجهیزات پزشکی و هم بخشهای دارویی آنها سایتهای تولیدی در ایرلند دارند. محصولات جانسون و جانسون از طریق تقریباً 250 شرکت فعال در 57 کشور به بازار عرضه می شوند – پرسنل جهانی تقریباً 132،200 نفر هستند.

جانسون و جانسون بیش از 70 سال است که در ایرلند حضور دارند. امروز ، این حضور به شکل DePuy Synthes ، Janssen (Biologics & علوم) ، Johnson & Johnson Vision Care و Ethicon است. بین آنها ، آنها چندین عملیات تولید جداگانه در لیمریک و چوب پنبه دارند.

گزارش سالانه جانسون و جانسون 2019

راه ارتباط با شرکت جانسون و جانسون یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

وب سایت :

https://www.jnj.com/

15. شرکت تجهیزات پزشکی مدترونیک (ایرلند)

درآمد 2019: 30.55 میلیارد دلار

تعداد کارمندان: 90،000

درآمد به ازای هر کارمند: 339،000 دلار

Medtronic در سال 1949 به عنوان یک تعمیرگاه تجهیزات پزشکی در ایالات متحده آغاز به کار کرد ، اولین محصول تجاری آنها یک ضربان ساز قابل استفاده با باتری و پوشیدنی بود. از آن پس آنها به فناوری به عنوان ابزاری برای بهبود درمان متمرکز شده اند. امروزه تمرکز بر استفاده از این فناوری برای بهبود درمان و مدیریت بیماریهای مزمن به طور خاص وجود دارد – مدترونیک ادعا می کند که “هر سه ثانیه یک زندگی دیگر با یک محصول یا درمان Medtronic بهبود می یابد”. در سال 2014 ، Medtronic برای گسترش بیشتر دامنه خود ، Covidien را با دفتر مرکزی ایرلند خریداری کرد. در سطح جهانی ، Medtronic بیش از 90،000 نفر را در بیش از 150 کشور جهان استخدام می کند.

مدترونیک در سال 1999 به ایرلند نقل مکان کرد و اکنون پنج مرکز فعالیت می کند – دو سایت تولید در گالوی ، یک سایت تولید در وست میت و دو سایت اداری در دوبلین. در سایت های گالوی آنها بیش از 2000 نفر استخدام شده و دستگاه های نظارت بر تنفس تولید می کنند.

گزارش سالانه Medtronic 2019

راه ارتباط با شرکت مدترونیک یکی از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

آخرین مطالب

برگزاری بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور در 14 هزار متر فضای نمایشگاهی با حضور بیش از 100 شرکت  در تهران

علی محتشم امیری مدیر عامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور و مجری نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی: برگزاری بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور در 14 هزار متر فضای نمایشگاهی با حضور بیش از 100 شرکت  در تهران بزرگترین نمایشگاه حمل و نقل ریلی کشور با حضور بیش از ۱۰۰شرکت داخلی وخارجی فعال در صنعت

Read More »

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی ایران

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی افتتاح شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه حمل‌ونقل ریلی امروز 4 مهرماه با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی | کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی | کارخانه های سازنده آجیل و شیرینی خوری در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان سرویس ظروف پذیرایی آورده شده است. این ظروف شامل انواع سرویس های چایخوری، سینی، آجیل خوری و … می شود. کارخانه های سازنده بستنی، آجیل و شیرینی خوری با استفاده از طراحی های

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت | کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت | کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان چرخ گوشت آورده شده است. لوازم خانگی کوچک برقی، از جمله تجهیزات ضروری در هر خانه محسوب می شوند. امروزه کارخانه های برتر تولید گوشت کوب برقی و دیگر لوازمی همچون خردکن، غذاساز، همزن

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی| سازندگان برتر کوره های صنعتی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی | سازندگان برتر کوره های صنعتی در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان کوره های القایی آورده شده است. این نوع از کوره ها، از طریق جریان برق و میدان مغاطیسی، می توانند در ظرفیت های متغیر، اقدام به ذوب فلزات کنند. سازندگان برتر کوره های صنعتی، متناسب

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پودر گرافیت | کارخانه های تولید گرافیت کم سولفور و پر سولفور

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پودر گرافیت

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان پودر گرافیت | کارخانه های تولید گرافیت کم سولفور و پر سولفور در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان پودر گرافیت معرفی شده اند. می توان گفت، پودر گرافیت نوعی از ماده طبیعی کربن محسوب می شود. می توان آن را به صورت طبیعی در سنگ های آذرین و دگرگون یافت.

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی | کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی | کارخانه های تولید خطوط نورد گرم و سرد در اینجا لیسیت از بهترین تولیدکنندگان نبشی و ناودانی مورد استفاده در صنایع مختلف معرفی شده اند. این مقاطع فولادی که همراه با دیگر محصولات فولادی تولید می شوند، در صنایعی همچون ساختمان کاربرد بسیار زیادی دارند. کارخانه

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تیرآهن | کارخانه های تولید تیرآهن

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تیرآهن

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تیرآهن | کارخانه های تولید تیرآهن در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان تیرآهن آورده شده است. این کارخانه‌ های تولید تیرآهن، از مواد اولیه با کیفیت بالا بهره می برند و تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ای را به کار گرفته اند تا علاقه بر تامین تقاضای بازار داخلی، بتوانند

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کک نفتی| کارخانه های برتر تولید کک متالورژی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کک نفتی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کک نفتی | کارخانه های برتر تولید کک متالورژی در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان کک نفتی آورده شده است. مورد استفاده کک در صنایع مختلفی همچون پالایشگاه ها، صنایع سیمان و صنعت کاغذ بسیار زیادی است. در واقع، کک نفتی یکی از پرمصرف ترین مواد در صنایع است که

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی| کارخانه های تولید کنسانتره و گندلهلیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی| کارخانه های تولید کنسانتره و گندله

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی | کارخانه های تولید کنسانتره و گندله در اینجا برخی از بهترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی معرفی شده اند. این محصولات که از طریق اکسایش سنگ آهن تهیه می شوند، به شکل های مختلفی مانند آگلومره یا خشته و گندله یا نرمه تولید خواهند شد. به عبارتی آهن با

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه| کارخانه های برتر تولید ورق سیاه

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه | کارخانه های برتر تولید ورق سیاه در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه آورده شده است. این نوع از ورق در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. در کارخانه های برتر تولید ورق سیاه و گالوانیزه، می توان بهترین کیفیت را تهیه نمود و برای تولید تجهیزات

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده | کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده | کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار در اینجا لیستی از بهترین تولیدکنندگان میلگرد ساده و آجدار آورده شده است. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون این صنعت، به سادگی می توان از کارخانه های برتر تولید میلگرد آجدار و ساده، محصولاتی با کیفیت بالا را تهیه نمود. می

Read More »