نمایشگاه ها

لیست بهترین تولید کنندگان سیستم سرمایشی

تهویه هوا یا سیستم سرمایشی ، پیچیده تر از گرمایش است. انواع سیستم سرمایشی ، به جای استفاده از انرژی برای ایجاد گرما، از انرژی برای از بین بردن گرما استفاده می کند. متداول ترین بهترین سیستم سرمایشی  از چرخه کمپرسور ، شبیه به آنچه در یخچال استفاده می شود، برای انتقال گرما از خانه شما به فضای باز استفاده می کند.

در جدیدترین سیستم سرمایشی ، خانه خود را مانند یک یخچال تصور کنید. یک کمپرسور در قسمت بیرونی وجود دارد که با مایع مخصوصی به نام مبرد پر شده است. این مایع می تواند بین مایع و گاز تغییر کند. در طی این فرآیند، گرما را جذب یا آزاد می کند. با تمام کنترل ‌ها و دریچه‌های درگیر، این فرآیند کمی پیچیده‌تر می‌شود، اما تاثیر آن قابل توجه است.

تولید کنندگان برتر سیستم سرمایشی

پارس خزر

پارس خزر ، از معدود شرکت های قدیمی و نام آشنا در صنعت سیستم سرمایشی است که همواره با بروز رسانی تجهیزات و دانش خود، بر تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت قدم برداشته است. این شرکت صنعتی که در سطح منطقه شناخته شده است و قدمتی بیش از نیم قرن را دارد، در برنامه تولید انواع سیستم سرمایشی انواع پنکه های رومیزی، ایستاده، دیواری و سقفی را قرار داده و توانسته است تصاحب بازار بهترین سیستم سرمایشی را در داخل ایران و به صورت جهانی در دستور کار خود داشته باشد. می توانید برای خرید جدیدترین سیستم سرمایشی با کارشناسان پارس خزر در ارتباط باشید.

نوآوران ویس استا

شرکت نوآوران ویس استا ، در جهت ارائه خدماتی استاندارد و نوین، اقدام به تجهیز کمپرسورهای برودتی به سیم پیچی نموده است که به جهت برخورداری از کیفیت ممتاز، توانسته است در خصوص سیم بندی فابریک و بدون تغییر بهترین جایگاه را در بازار انواع سیستم سرمایشی  کسب نماید. ضمن آنکه این تجهیزات را از لحاظ ظاهری به صورت مهندسی و استاندارد شده بکار برده و سیم پیچی ضد خوردندگی در برابر گاز و روغن را تولید نموده و محصول عایق بندی شده را در بهترین شرایط کیفی به بازار راهی نماید.

صنایع برودتی وحید (صابکول)

صنایع برودتی وحید دارای سابقه ای طولانی در انواع سیستم سرمایشی است که با نوآوری ها و تکنولوژی های به روز شده در این صنعت همراه بوده است. استراتژی های اتخاذ شده در خصوص بهترین سیستم سرمایشی ، باعث شده است تا افقی روشن در مسیر تحقیق و توسعه این شرکت در بازارهای داخلی و خارجی مهیا شده و بتواند محصولات خود را در حوزه جدیدترین سیستم سرمایشی ، به کار بسته و از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و پرسنلی متعهد و متخصص بهره مند شود تا مطابق با استانداردهای روز دنیا، بازارهای داخلی و خارجی را تصاحب نماید.

تهویه آذر نسیم

شرکت تهویه آذر نسیم ، با بهره مندی از تیم مهندسین متخصص خود، تولیداتی برجسته در حوزه انواع سیستم سرمایشی را به بازار راهی کرده و پروژه های بزرگی را به انجام برساند که در سطوح مختلف صنعتی، مسکونی، تجاری و بیمارستانی کاربرد داشته و عملکردی ممتاز را به نمایش داشته است. این شرکت همچنین به دلیل استفاده  از بهترین سیستم سرمایشی در تولیدات خود، توانسته است تا نشان ملی استاندارد را نیز در تولید فن کوئل های زمینی، سقفی و فن کوئل کانالی دریافت کند. از دیگر تولیدات این شرکت در حوزه جدیدترین سیستم سرمایشی  شامل کندانسور هوایی، چیلرهای تراکمی، برج های خنک کننده و انواع هواساز می باشد.

فرانهایت گستر پارسیان

یکی از شرکت های برتر در تولید کویل ، شرکت فرانهایت گستر پارسیان است که با بهره مندی از تکنولوژی های جهانی و تجهیزات پیشرفته ، محصولاتی با کیفیت ممتاز را در حوزه انواع سیستم سرمایشی ارائه نماید که باعث ایجاد محصولاتی دقیق و با کیفیت بالا شده است که قادر است در داخل کشور و در سطح منطقه با شرکت های بزرگی رقابت نموده و گوی سبقت را برباید. یکی از مزیت های این شرکت، ظرفیت بالا و سرعت زیاد در طراحی و تولید است که توانسته است آن را به یکی از شرکت های مطرح در این بخش از جدیدترین سیستم سرمایشی تبدیل نماید که صنایع مختلفی را در جهت تهویه مطبوع ، سردخانه و … پاسخگو باشد.

سرما سازان جم

از جمله شرکت های مطرح  در صنعت انواع سیستم سرمایشی که دارای وسعت فعالیت در سطح کشور و منطقه نیز می باشد، شرکت سرما سازان جم است که با همکاری شرکت های معتبر و شناخته شده برتر دنیا ، به قدرتی بزرگ و مطرح در تولید جدیدترین سیستم سرمایشی تبدیل شده است که کلیه تجهیزات ساخته شده ، مطابق با استانداردهای جهانی بوده است. به ویژه چیلرهای این شرکت که از کیفیت بالا و گواهی بین المللی برخوردار هستند و با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا تجهیز گردیده اند، به خوبی در بازارهاای داخلی و جهانی خود را اثبات نموده است. می توانید در خصوص بهترین سیستم سرمایشی با بخش فروش این شرکت در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

پرده هوا میتسویی

یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده پرده هوا ، دوش هوا و فن کویل با سابقه ای بیش از ربع قرن،  گروه صنعتی میتسویی است که در حوزه انواع سیستم سرمایشی شناخته شده است. این شرکت با تضمین کیفیت محصول و خدمات خود در این حوزه، توانسته است به خوبی در سطح کشور فعالیت نموده و عملکردی عالی در سیستم تهویه مطبوع و بهترین سیستم سرمایشی را به نمایش بگذارند. ضمن آنکه با بهره مندی از گواهی نامه های معتبر، کیفیت محصولات را ارتقاء داده و پروژه های بزرگی را در ساختمان های تجاری، اداری یا صنعتی ایجاد کرده است.

موسسه فنی شاهرخی

از دیگر شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات کنترل و تنظیم هوا در ایران، موسسه فنی شاهرخی است که به عنوان اولین تولید کننده ماشینی و پیشرفته دریچه های سقفی یکپارچه است که توانسته است صادرات به کشورهای دیگر را نیز در دستور کار خود داشته باشد. این شرکت فعال در انواع سیستم سرمایشی تولید دریچه های بازدید و دمپرهای ضد انفجار را نیز در بهترین کیفیت به بازار راهی کرده است. برای دریافت مشاوره های لازم در خصوص جدیدترین سیستم سرمایشی می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

صنایع برودتی نظریان

طراحی ، اجرا و تولید انواع سیستم سرمایشی از قبیل، انواع سردخانه و کانتینرهای سردخانه ای، تونل انجماد، آیس بانک و کندانسور و اواپراتورهای پیشرفته را می توانید در صنایع برودتی نظریان تهیه کنید. این مجموعه صنعتی که دارای قدمتی حدود چهل سال است، دارای توان علمی بالایی بوده و با استناد به تجربه دیرینه خود و به روزرسانی تجهیزات و دانش مجموعه، توانسته است به نامی معتبر در حوزه بهترین سیستم سرمایشی تبدیل شود.

تهویه و تبرید اطلس سرما

شرکت اطلس سرما، از دیگر مجموعه های فعال در حوزه انواع سیستم سرمایشی است که تمرکز خود را بر تولید با کیفیت جدیدترین سیستم سرمایشی گذاشته و توانسته است به یکی از شرکت های مطرح در این حوزه تبدیل شود که در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی دارای اعتبار است.