EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات قلب و عروق ایران

ما در این مقاله به شما ،شرکت های تجهیزات قلب و عروق و مهم ترین تجهیزات پزشکی قلب و عروق را در زیر به شما معرفی میکنیم :

تجهیزات پزشکی قلب و عروق در تمامی مراکز درمانی اعم از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه، کلینیک و مطب پزشک متخصص قلب و عروق مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات در مواردی که بیمار دچار درد یا مشکلات قلبی دیگر شده و یا به منظور انجام چکاپ های دوره ای در سنین بالا به کار می روند. داشتن اطلاعات کافی درباره ی هر کدام از این دستگاه ها و هم چنین توجه به دقت و حساسیت بالای دستگاه از مواردی است که کادر درمان بیمارستان و سایر مراکز درمانی باید همواره آن را رعایت کنند. 

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات قلبی - بهترین شرکت های قلب و عروق

دستگاه الکتروشوک :

در دستگاه الکتروشوک، یک خازن درونی وجود دارد که به کمک یک منبع تغذیه شارژ می شود. میزان شارژ بسته به تشخیص پزشک بین ۵ تا ۴۰۰ ژول می باشد. سپس دو قطعه ی فلزی که الکترود نام دارند به دستگاه وصل شده و بر روی قفسه سینه ی بیمار قرار داده می شوند. از طریق این دو الکترود یک تخلیه ی انرژی به عضلات قلب انجام می شود که می تواند ضربان طبیعی قلب را به آن بازگرداند. دستگاه الکتروشوک به یک مانیتور علائم حیاتی نیز متصل است که شکل موج را به صورت مداوم نمایش می دهد.

دستگاه نوار قلب :

دستگاه نوار قلب دارای مدل های مختلف تک کانال، دو کانال، شش کانال و دوازده کانال است. دستگاه تک کانال برای آشکارسازی تغییرات عملکرد قلب، بررسی پاسخ بدن بیمار به دارو و تشخیص ناهنجاری های قلب مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه چند کانال، علاوه بر قابلیت های دستگاه تک کانال، هم زمان فعالیت دو یا چند لید را نمایش می دهد که این عملکرد باعث تفسیر بهتر شکل موج ها و بهبود تشخیص می شود. در مدل های جدیدتر آن، دستگاه به کامپیوتر وصل می شود و نتایج را نشان می دهد و درواقع صفحه ی نمایش و پرینتر ندارد.

دستگاه کاینوگراف :

کاپنوگراف یا کاپنومتر یکی از تجهیزات پزشکی قلب و عروق است که برای تشخیص میزان دی اکسید کربن موجود در هوای اشباع شده ی ریه ی بیمار به کار می رود. سنجش میزان دی اکسید کربن در بیمارانی که مشکلات حاد تنفسی دارند و یا سطح هوشیاری آن ها پایین است یا تحت بیهوشی در اتاق عمل قرار گرفته اند از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه کاپنوگراف یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در اتاق عمل، بخش مراقبت های ویژه، اورژانس، بخش قلب و ریه و CCU است. این وسیله به صورت تکی و یا همراه با دستگاه مانیتور علائم حیاتی استفاده می شود.

مانیتور علائم حیاتی بیمار :

مانیتور علائم حیاتی سیگنال های حیاتی بیمار را نشان می دهد. این دستگاه از تجهیزات پزشکی ضروری در CCU، ICU، NICU، اتاق عمل و اورژانس می باشد که ماژول ها یا پارامترهایی مانند سیگنال قلب، ضربان قلب، آریتمی، فشار خون تهاجمی و غیر تهاجمی، سرعت تنفس، درصد اشباع اکسیژن خون، دما و میزان دی اکسید کربن را اندازه گیری می کند و بر روی یک صفحه نمایش نشان می دهد. به علاوه دستگاه دارای آلارم های مختلف می باشد که شرایط نامطلوب را اعلام می کند. مانیتور علائم حیاتی می تواند به سیستم سانترال اتصال داده شود. هر کدام از مانیتورهای کنار تخت بیماران در بخش مراقبت های ویژه به یک سیستم سانترال وصل هستند که از طریق کادر درمان مشاهده و کنترل می شود.

گوشی کاردیولوژی :

گوشی کاردیولوژی وسیله ای است که پزشک یا پرستار یه کمک آن صداهای مختلف قلب را می شنوند و قلب را معاینه می کنند. این دستگاه دارای قسمتی است که بر روی بدن قرار می گیرد که خود شامل دو قسمت بل و دیافراگم می باشد. بل کوچک تر بوده و برای شنیدن صداهایی با فرکانس پایین استفاده می شود. در حالی که دیافراگم بزرگ تر است برای شنیدن صداهایی با فرکانس بالا استفاده می شود. علاوه بر بل و دیافراگم، لوله ای وجود دارد که بخشی که روی بدن قرار می گیرد را به گوش پزشک متصل می کند و صداها را انتقال می دهد. ارتعاشات دریافت شده در بل و دیافراگم (که از طریق ۴ نقطه در قلب که دریچه های قلب هستند شنیده می شوند) به ارتعاشات صوتی تبدیل شده و پس از تشدید، از طریق این لوله به گوش پزشک می رسند.

شرکت های تجهیزات قلب و عروق

1- شرکت تجهیزات پزشکی سهند بهامین طب

شرکت سهند بهامین طب در سال ۱۳۸۸ با فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی قلبی و عروقی آغاز به کار کرد.
با استعانت ایزد منان و به پشتوانه جوانان متخصص و با انگیزه به سرعت پله های ترقی را طی کرده و فعالیت خود را گسترش داد و در مدت زمان کوتاهی به یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی مطرح در سطح کشور تبدیل شد.
در روند رشد این شرکت شرکت های دیگری از جمله “آتا سنجش طب” و “سهند بهساز طب جم” به این مجموعه اضافه شدند.
همچنین راه اندازی کارخانه و آغاز به تولید چندین محصول موجب شد تا افتخار افزایش تولیدات داخلی و کاهش وابستگی به محصولات خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور باعث درخشندگی بیشتر کارنامه سهند بهامین طب شود.
در حال حاضر این شرکت با محصولاتی در زمینه قلبی و بیهوشی، تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی اتاق عمل و آی سی یو، انواع تشک های فومی بستری و ضد ضخم بستر، لوازم مانیتورینگ و نوار قلب و محصولات کمک تنفسی خانگی و بیمارستانی ، به صورت گسترده آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیماران میباشد . شرکت سهند بهامین طب یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط شرکت سهند بهامین طب یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران، خیابان مطهری، خیابان ترکمنستان، نبش کوچه سپیدار، پلاک ۴ طبقه اول

تلفن :

۰۲۱-۸۸۴۹۸۰۹۵

وب سایت :   https://sbtmedical.co/fa/

2- شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی

شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی در زمینه‌ی عرضه‌ی انواع تجهیزات تخصصی پزشکی فعالیت می‌نماید. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، و تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر پویایی سازمانی در کمترین زمان، بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ، در دسترس تمامی مشتریان گرامی قرار دهیم.

در راستای تبدیل شدن به بزرگترین مجموعه در صنعت پزشکی و دارویی این شرکت برنامه دارد که تا پایان سال 1397 تعداد نمایندگی های خود را مجموعا به 15 نماینگی برساند و تا دو سال آینده به 30 نمایندگی افزایش دهد.شرکت یکتا تجهیزت نوین بوعلی یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی

آدرس :

تهران، خیابان سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بالاتر از چهار راه سرو، نبش آسمان چهار شرقی ، پلاک یک، طبقه چهارم، واحد ٤

تلفن :

۰۲۱-۲۶۷۶۲۶٤۷

وب سایت :

http://www.ytnba.co/index.html

3- شرکت تجهیزات پزشکی سرمد درمان

به جهت آشنایی کامل مدیران این واحد با بازار محصولات پزشکی و همچنین نیاز مشتریان، طی مدت نزدیک به ۲۰ سال این واحد توانست ظرفیت تولید خود را به سه برابر افزایش داده و خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار محصولات پزشکی یکبار مصرف مطرح نماید. تغییر و تحولات کشور از سهم رشد جمعیت، افزایش شاخص سلامت، گسترش مراکز خدمات درمانی مشتمل بر بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و … سبب رشد واردات کالاهای یکبار مصرف شتاب گیرد و با وجود افزایش بهره‌وری واحئهای تولید کننده داخلی و همچنین بالا بردن ظرفیت تولید واردات، همچنان با رشد ۱۵% در سال تداوم یافت.

شرکت سرمد درمان خود را ملزم به رعایت استانداردهای مربوطه در تولید محصولات خود و در راستای ارتقا سطح کیفیت محصولات و تامین رضایت مشتریان و بهبود مستمر اثربخش سیستم کیفیت خود را طرح ریزی می‌نماید و توانسته است در این راستا به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده محصولات پزشکی خود را به بازار پزشکی کشور معرفی نماید.

راه های ارتباط با شرکت سرمد درمان

آدرس :

تهران – خیابان دکتر فاطمی، پلاک ۱۳۶، طبقه سوم، واحد ۱۷

تلفن :

۸۸۹۶۴۷۱۳

وب سایت :

http://sarmaddarman.com/

4- شرکت تجهیزات پزشکی توان طب پیشرو

شرکت توان طب پیشرو، در سال 1384 با هدف خدمت و تأمین لوازم مصرفی پزشکی در حوزه های فوق تخصصی پزشکی به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش لوازم مصرفی قلبی و عروقی کمپانی  BALTON  آغاز کرد.

این شرکت با وسعت دادن فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی خود ، کشور آلمان را به عنوان بزرگترین سازنده  کالاهای پزشکی هدف قرار داد و هم اکنون با اخذ نمایندگی از کمپانی Tracoe آلمان در زمینه لوازم  مصرفی تنفسی – بیهوشی و همچنین دستگاه منحصر به فرد Cardio First Angel در زمینه طب اورژانس و احیای قلبی فعالیت خود را گسترش داد. شرکت توان طب پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت توان طب پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران – کوی نصر (گیشا) – بین خیابان 13 و 15 – ساختمان 4/170 – طبقه سوم واحد 31

تلفن :

88270359 – 88267961

وب سایت :

http://www.ttpmed.com/

5- شرکت تجهیزات پزشکی فن آوری مدآوا

شرکت فن آوری مدآوا (با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 230521 از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع لوازم مصرفی قلب و عروق ، آنژیوگرافی ، آنژیوپلاستی و بخش CSR و تعمیرات تجهیزات پزشکی به هدف تامین نیاز مراکز درمانی در جهت بالا بردن سطح کیفی بهداشت و درمان به طور تخصصی آغاز نموده است .
این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب و کارشناسان علمی و با تجربه در زمینه واردات ، تحقیقات ، تعمیرات ، بازاریابی و فروش توانسته ارتباطی نزدیک و صمیمی به همراه ایجاد حسن اعتماد در بین پزشکان و بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی سراسر کشور ایجاد نماید.
در حال حاضر این شرکت کلیه کالاهای مربوط به آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و CSR که دارای تائیدیه های بین المللی می باشد را وارد و توزیع می نماید .

راه های ارتباط با شرکت فن آوری مدآوا یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران ، خیابان کریم خان زند ، بعد از تقاطع حافظ ، کوچه ملائی ، پلاک 7، واحد 2

تلفن :

88945232

وب سایت :

http://www.medavaco.com

6- شرکت تجهیزات پزشکی یوتاب مد ویژن

یوتاب مد ویژن با هدف ارائه محصولات کار آمد و به روز به جامعه پزشکی کشور شکل گرفت.
رضایتمندی مشتریان حاصل از تجربه و تخصص ناشی از کار مداوم تیم موسس این شرکت با مراکز درمانی متعدد، به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت به شمار رفته و ارائه خدمات آموزشی در جهت بهبود استفاده از محصولات مختلف همواره در صدر فعالیت‏‏‏‏‏‏‏‏ه‏ای این شرکت  قرار داشته است.

برخي از فعالیت‏های یوتاب مد ویژن عبارتند از:

تجهیزات احیای قلبی و ریوی شامل الکتروشوک،ماساژ قلبی مکانیکی و دستگاه راهنمای CPR

دستگاه مانیتورینگ درجه حرارت مری (  Hot and Cold Esophageal Temprature Monitoring System

پیس میکر و تجهیزات  و مصرفی های الکتروفیزیولوژی قلب

سیستمهای تصفیه آب پزشکی سانترال جهت بخش‏های دیالیز و پرتابل جهت دیالیز در ICU

تجهیزات جانبی دستگاه های الکتروشوک از قبیل پد های یک بار مصرف چند منظوره.

دستگاه های شبیه ساز  علائم حیاتی بیمار

راه های ارتباط با شرکت یوتاب مد ویژن

آدرس :

تهران ، میرداماد ، خیابان البرز ، خیابان آناهیتا شرقی ، خیابان ملکی سودمند ، شماره ۲

تلفن :

021-22916146

وب سایت :

http://www.utabmv.com/fa-ir/

7- شرکت تجهیزات پزشکی طب توانبخشی پیشرفته

شرکت طب توانبخشی پیشرفته، وارد کننده تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی قلبی است که در سال 1383 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و اطلاع از آخرین تکنولوژی ها همواره سعی داشته تا کامل ترین اطلاعات را در اختیار فیزیوتراپیست ها، متخصصین طب فیزیکی، متخصصین پزشکی-ورزشی و کاردرمانگرها قرار دهد و با حدود 20 سال تجربه همواره در تلاش بوده تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کرده و سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد. شرکت طب توانبخشی پیشرفته یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت طب توانبخشی پیشرفته

8- شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان

شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان با هدف تحقیقات، طراحی و تولید دستگاه های پزشکی الکترونیکی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردیده است و سعی دارد دستگاه های مختلفی را مطابق با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا و نیز بر اساس نیاز پزشکان و متخصصین کشور طراحی و تولید کند. همزمان با آغاز فعالیت، طراحی و ساخت مستقل الکتروکاردیوگراف در دستور کار قرار گرفت و این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت پروانه ساخت دستگاه الکتروکاردیوگراف از اداره تجهیزات پزشکی شده است. در سال 1398 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیتISO13485 و در سال 1399 نشان CE برای محصولات الکتروکاردیوگراف دریافت گردید. در حال حاضر شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان، تولیدکننده مستقل انواع الکتروکاردیوگراف سه، شش و دوازده کاناله و همچنین سیمولاتورهای علایم حیاتی در کشور می باشد. انتقادات و پیشنهادات شما، راهنمای ما در بهینه سازی و ارائه محصولات متنوع و خدمات بهتر خواهد بود.

راه های ارتباط با شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان

آدرس : اصفهان،بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی ، پلاک 404B

تلفن :

33932378

وب سایت :

http://amvajnegar.com/

9- شرکت جهان گسترش تجارت

شرکت جهان گسترش تجارت ، وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1372 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به ربع قرن تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.
ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ،  با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

راه های ارتباط با شرکت جهان گسترش تجارت

آدرس :

تهران – خیابان گاندی ، خیابان پانزدهم ، پلاك 23

تلفن :

88648000

وب سایت :

http://www.jahangostaresh.com/

10- شرکت اوسینا

شرکت اوسینا در سال ١٣٨٤ با شماره ثبت ٢٥٨٤٦٤ در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی تهران با هدف ارتقای سطح ارائه محصولات و خدمات، به جامعه پزشکی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

محصولات تولیدی این شرکت شامل سیستم تست ورزش قلبی، سیستم بازتوانی قلبی و دستگاه الکتروکاردیوگراف می باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای مجوز و تاییدیه از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و تاییدیه معتبر CE از اتحادیه اروپا می باشند.

راه های ارتباط شرکت اوسینا

آدرس :

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان پنجاه و هشتم، پلاک ٣، واحد ١، شرکت اوسینا (سهامی خاص)

تلفن :

٨٨٠٥٤٢٣١

وب سایت :

http://www.avecinna.com/

آخرین مطالب

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران

نمایشگاه های بین المللی و تخصصی تهران به دلیل ادامه وضعیت قرمز کرونایی به تعویق افتاد به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه هایی که زمان برگزاری آن ها در تاریخ 12 تا 15 مردادماه پیشبینی شده بود به دلیل ادامه یافتن وضعیت قرمز کرونایی در شهر تهران به تعویق افتاد. بر این اساس، نمایشگاه های

Read More »

افتتاح نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

دوازدهمین پایگاه واکسیناسیون خودرویی، صد و ششمین مرکز واکسیناسیون تجمیعی و نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، صبح امروز 5 تیرماه 1400،  نخستین مرکز واکسیناسیون پارکینگ طبقاتی در کشور با حضور دکتر زمانی مشاور وزیرصمت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل

Read More »

توانمندیهای واحدهای تولیدی مازندران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مازندران از برگزاری نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نیمه دوم سال جاری خبر داد. به گزارش خبرآنلاین، یاسر امینی اظهار داشت: این نمایشگاه برای کشورهای جهان چنان ارزشمند بوده که امروزه اکسپوها را به سومین رویداد مهم دنیا، بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازیهای المپیک تبدیل کرده و نام

Read More »

حضور ایران در سه نمایشگاه بین المللی عراق در شهریور ماه

مدیرکل دفتر عربی و آفریقای سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: مشارکت در حداقل ۱۵ نمایشگاه بین المللی عراق و برگزاری حداقل ۵ نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای مختلف عراق از جمله مهمترین برنامه‌های ترویجی سازمان توسعه تجارت ایران در راستای معرفی ظرفیت‌های صادراتی کشور به عراق در سال ۱۴۰۰ است. فرزاد پیلتن در گفت‌وگو با

Read More »

نمایشگاه اکسپو فرصتی برای معرفی کالاهای ایران به جهان

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات گفت: نمایشگاه اکسپو دبی فرصتی برای اقتصاد ایران در نیمه دوم سال است که در آن می‌توان نه تنها توسعه صادرات بیشتر را رقم زد بلکه صنعت گردشگری را بعد از دو سال رکود سخت به عنوان موتور پیشران به کار انداخت. به گزارش ایرنا ، فرشید فرزانگان

Read More »

افتتاح یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون کرونا به زودی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران افتتاح می شود به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پس از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون و اعلام آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه های بین

Read More »
مبلمان منزل

معرفی تولید کنندگان مبلمان منزل

تولید کنندگان مبلمان منزل تاریخچه استفاده از مبلمان به دوران  دیرینه سنگی و اوایل دوران نوسنگی (ده هزار سال قبل از میلاد) برمیگردد، زمانی که انسان ناخودآگاه از سنگ و یا تنه‌ی افتاده درختان به عنوان مبل استفاده میکرد. اکنون گریزی بزنیم به دوران حال. پارامترهای یک مبل خوب اکنون  زیبایی، دوام، راحتی و قیمت

Read More »

حضور ۳۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه هوا و فضای روسیه

نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» با حضور هیاتی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۳۰ شرکت دانش‌بنیان از جمهوری اسلامی ایران از روز سه شنبه ۲۹ تیر در مسکو آغاز بکار خواهد کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها به

Read More »

اعلام آمادگی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای ایجاد مرکز موقت واکسیناسیون کرونا

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران از آمادگی این مجموعه برای امداد رسانی در امر واکسیناسیون بر علیه ویروس منحوس کرونا خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی

Read More »
نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

جزییات ثبت نام در نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

تهران اواخر تابستان میزبان نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته “IBIEX2021” است. به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نهمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته از 22 تا 25 شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های

Read More »
جمشید مغازه ای

استقبال کم نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات

جمشید مغازه‌ای دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران در گفت و گو با اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: استقبال کم ­نظیر شرکت ها از بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات صنعت شیرینی و شکلات به عنوان یک صنعت پیشرو ظرف دو دهه اخیر موفق شده است علاوه بر تامین نیازهای بازار

Read More »

صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد

 دبیر انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران در گفتگو با خبرگزاری اخبار نمایشگاه ها مطرح کرد: صنعت نمایشگاهی همه ابزارهای فعالیت امن در شرایط کرونایی را دارد/ورشکستگی صنعت نمایشگاهی در صورت ادامه تعطیلی ها/تشکیل اتحادیه فراگیر صنعت نمایشگاهی در راس برنامه های انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های ایران است  علی ابراهیم زاده دبیر انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه

Read More »

ديدار اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني

طی نشستي اعضاي جديد انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه هاي بين المللي ايران با دكتر زماني مشاور وزير صنعت – معدن وتجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران در تالار اصفهان ملاقات كردند. به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، در اين نشست

Read More »

ویدیو/سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان (ibex2021) از تاریخ 22 تا 25 شهریور ماه سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.  جهت کسب ثبت نام در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان از طریق لینک زیر

Read More »

توسعه صادرات با دیپلماسی نمایشگاهی

این روزها سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران محل مذاکرات تجاری و اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با مسئولین و مقامات دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشورمان است. با نگاهی به فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی این منطقه، می توان اهمیت ویژه برگزاری این رویداد نمایشگاهی را دریافت.اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل

Read More »

این پست را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Scroll to Top