نمایشگاه ها

شرکت های تجهیزات قلب و عروق ایران

ما در این مقاله به شما ،شرکت های تجهیزات قلب و عروق و مهم ترین تجهیزات پزشکی قلب و عروق را در زیر به شما معرفی میکنیم :

تجهیزات پزشکی قلب و عروق در تمامی مراکز درمانی اعم از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه، کلینیک و مطب پزشک متخصص قلب و عروق مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات در مواردی که بیمار دچار درد یا مشکلات قلبی دیگر شده و یا به منظور انجام چکاپ های دوره ای در سنین بالا به کار می روند. داشتن اطلاعات کافی درباره ی هر کدام از این دستگاه ها و هم چنین توجه به دقت و حساسیت بالای دستگاه از مواردی است که کادر درمان بیمارستان و سایر مراکز درمانی باید همواره آن را رعایت کنند. 

در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست

تجهیزات قلبی - بهترین شرکت های قلب و عروق

دستگاه الکتروشوک :

در دستگاه الکتروشوک، یک خازن درونی وجود دارد که به کمک یک منبع تغذیه شارژ می شود. میزان شارژ بسته به تشخیص پزشک بین ۵ تا ۴۰۰ ژول می باشد. سپس دو قطعه ی فلزی که الکترود نام دارند به دستگاه وصل شده و بر روی قفسه سینه ی بیمار قرار داده می شوند. از طریق این دو الکترود یک تخلیه ی انرژی به عضلات قلب انجام می شود که می تواند ضربان طبیعی قلب را به آن بازگرداند. دستگاه الکتروشوک به یک مانیتور علائم حیاتی نیز متصل است که شکل موج را به صورت مداوم نمایش می دهد.

دستگاه نوار قلب :

دستگاه نوار قلب دارای مدل های مختلف تک کانال، دو کانال، شش کانال و دوازده کانال است. دستگاه تک کانال برای آشکارسازی تغییرات عملکرد قلب، بررسی پاسخ بدن بیمار به دارو و تشخیص ناهنجاری های قلب مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه چند کانال، علاوه بر قابلیت های دستگاه تک کانال، هم زمان فعالیت دو یا چند لید را نمایش می دهد که این عملکرد باعث تفسیر بهتر شکل موج ها و بهبود تشخیص می شود. در مدل های جدیدتر آن، دستگاه به کامپیوتر وصل می شود و نتایج را نشان می دهد و درواقع صفحه ی نمایش و پرینتر ندارد.

دستگاه کاینوگراف :

کاپنوگراف یا کاپنومتر یکی از تجهیزات پزشکی قلب و عروق است که برای تشخیص میزان دی اکسید کربن موجود در هوای اشباع شده ی ریه ی بیمار به کار می رود. سنجش میزان دی اکسید کربن در بیمارانی که مشکلات حاد تنفسی دارند و یا سطح هوشیاری آن ها پایین است یا تحت بیهوشی در اتاق عمل قرار گرفته اند از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه کاپنوگراف یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در اتاق عمل، بخش مراقبت های ویژه، اورژانس، بخش قلب و ریه و CCU است. این وسیله به صورت تکی و یا همراه با دستگاه مانیتور علائم حیاتی استفاده می شود.

مانیتور علائم حیاتی بیمار :

مانیتور علائم حیاتی سیگنال های حیاتی بیمار را نشان می دهد. این دستگاه از تجهیزات پزشکی ضروری در CCU، ICU، NICU، اتاق عمل و اورژانس می باشد که ماژول ها یا پارامترهایی مانند سیگنال قلب، ضربان قلب، آریتمی، فشار خون تهاجمی و غیر تهاجمی، سرعت تنفس، درصد اشباع اکسیژن خون، دما و میزان دی اکسید کربن را اندازه گیری می کند و بر روی یک صفحه نمایش نشان می دهد. به علاوه دستگاه دارای آلارم های مختلف می باشد که شرایط نامطلوب را اعلام می کند. مانیتور علائم حیاتی می تواند به سیستم سانترال اتصال داده شود. هر کدام از مانیتورهای کنار تخت بیماران در بخش مراقبت های ویژه به یک سیستم سانترال وصل هستند که از طریق کادر درمان مشاهده و کنترل می شود.

گوشی کاردیولوژی :

گوشی کاردیولوژی وسیله ای است که پزشک یا پرستار یه کمک آن صداهای مختلف قلب را می شنوند و قلب را معاینه می کنند. این دستگاه دارای قسمتی است که بر روی بدن قرار می گیرد که خود شامل دو قسمت بل و دیافراگم می باشد. بل کوچک تر بوده و برای شنیدن صداهایی با فرکانس پایین استفاده می شود. در حالی که دیافراگم بزرگ تر است برای شنیدن صداهایی با فرکانس بالا استفاده می شود. علاوه بر بل و دیافراگم، لوله ای وجود دارد که بخشی که روی بدن قرار می گیرد را به گوش پزشک متصل می کند و صداها را انتقال می دهد. ارتعاشات دریافت شده در بل و دیافراگم (که از طریق ۴ نقطه در قلب که دریچه های قلب هستند شنیده می شوند) به ارتعاشات صوتی تبدیل شده و پس از تشدید، از طریق این لوله به گوش پزشک می رسند.

شرکت های تجهیزات قلب و عروق

1- شرکت تجهیزات پزشکی سهند بهامین طب

شرکت سهند بهامین طب در سال ۱۳۸۸ با فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی قلبی و عروقی آغاز به کار کرد.
با استعانت ایزد منان و به پشتوانه جوانان متخصص و با انگیزه به سرعت پله های ترقی را طی کرده و فعالیت خود را گسترش داد و در مدت زمان کوتاهی به یکی از شرکت های تجهیزات پزشکی مطرح در سطح کشور تبدیل شد.
در روند رشد این شرکت شرکت های دیگری از جمله “آتا سنجش طب” و “سهند بهساز طب جم” به این مجموعه اضافه شدند.
همچنین راه اندازی کارخانه و آغاز به تولید چندین محصول موجب شد تا افتخار افزایش تولیدات داخلی و کاهش وابستگی به محصولات خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور باعث درخشندگی بیشتر کارنامه سهند بهامین طب شود.
در حال حاضر این شرکت با محصولاتی در زمینه قلبی و بیهوشی، تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی اتاق عمل و آی سی یو، انواع تشک های فومی بستری و ضد ضخم بستر، لوازم مانیتورینگ و نوار قلب و محصولات کمک تنفسی خانگی و بیمارستانی ، به صورت گسترده آماده خدمت رسانی به مراکز درمانی و بیماران میباشد . شرکت سهند بهامین طب یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط شرکت سهند بهامین طب یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران، خیابان مطهری، خیابان ترکمنستان، نبش کوچه سپیدار، پلاک ۴ طبقه اول

تلفن :

۰۲۱-۸۸۴۹۸۰۹۵

وب سایت :   https://sbtmedical.co/fa/

2- شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی

شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی در زمینه‌ی عرضه‌ی انواع تجهیزات تخصصی پزشکی فعالیت می‌نماید. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، و تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر پویایی سازمانی در کمترین زمان، بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ، در دسترس تمامی مشتریان گرامی قرار دهیم.

در راستای تبدیل شدن به بزرگترین مجموعه در صنعت پزشکی و دارویی این شرکت برنامه دارد که تا پایان سال 1397 تعداد نمایندگی های خود را مجموعا به 15 نماینگی برساند و تا دو سال آینده به 30 نمایندگی افزایش دهد.شرکت یکتا تجهیزت نوین بوعلی یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت یکتا تجهیزات نوین بوعلی

آدرس :

تهران، خیابان سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بالاتر از چهار راه سرو، نبش آسمان چهار شرقی ، پلاک یک، طبقه چهارم، واحد ٤

تلفن :

۰۲۱-۲۶۷۶۲۶٤۷

وب سایت :

http://www.ytnba.co/index.html

3- شرکت تجهیزات پزشکی سرمد درمان

به جهت آشنایی کامل مدیران این واحد با بازار محصولات پزشکی و همچنین نیاز مشتریان، طی مدت نزدیک به ۲۰ سال این واحد توانست ظرفیت تولید خود را به سه برابر افزایش داده و خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار محصولات پزشکی یکبار مصرف مطرح نماید. تغییر و تحولات کشور از سهم رشد جمعیت، افزایش شاخص سلامت، گسترش مراکز خدمات درمانی مشتمل بر بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و … سبب رشد واردات کالاهای یکبار مصرف شتاب گیرد و با وجود افزایش بهره‌وری واحئهای تولید کننده داخلی و همچنین بالا بردن ظرفیت تولید واردات، همچنان با رشد ۱۵% در سال تداوم یافت.

شرکت سرمد درمان خود را ملزم به رعایت استانداردهای مربوطه در تولید محصولات خود و در راستای ارتقا سطح کیفیت محصولات و تامین رضایت مشتریان و بهبود مستمر اثربخش سیستم کیفیت خود را طرح ریزی می‌نماید و توانسته است در این راستا به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده محصولات پزشکی خود را به بازار پزشکی کشور معرفی نماید.

راه های ارتباط با شرکت سرمد درمان

آدرس :

تهران – خیابان دکتر فاطمی، پلاک ۱۳۶، طبقه سوم، واحد ۱۷

تلفن :

۸۸۹۶۴۷۱۳

وب سایت :

http://sarmaddarman.com/

4- شرکت تجهیزات پزشکی توان طب پیشرو

شرکت توان طب پیشرو، در سال 1384 با هدف خدمت و تأمین لوازم مصرفی پزشکی در حوزه های فوق تخصصی پزشکی به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش لوازم مصرفی قلبی و عروقی کمپانی  BALTON  آغاز کرد.

این شرکت با وسعت دادن فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی خود ، کشور آلمان را به عنوان بزرگترین سازنده  کالاهای پزشکی هدف قرار داد و هم اکنون با اخذ نمایندگی از کمپانی Tracoe آلمان در زمینه لوازم  مصرفی تنفسی – بیهوشی و همچنین دستگاه منحصر به فرد Cardio First Angel در زمینه طب اورژانس و احیای قلبی فعالیت خود را گسترش داد. شرکت توان طب پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت توان طب پیشرو یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران – کوی نصر (گیشا) – بین خیابان 13 و 15 – ساختمان 4/170 – طبقه سوم واحد 31

تلفن :

88270359 – 88267961

وب سایت :

http://www.ttpmed.com/

5- شرکت تجهیزات پزشکی فن آوری مدآوا

شرکت فن آوری مدآوا (با مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 230521 از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع لوازم مصرفی قلب و عروق ، آنژیوگرافی ، آنژیوپلاستی و بخش CSR و تعمیرات تجهیزات پزشکی به هدف تامین نیاز مراکز درمانی در جهت بالا بردن سطح کیفی بهداشت و درمان به طور تخصصی آغاز نموده است .
این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب و کارشناسان علمی و با تجربه در زمینه واردات ، تحقیقات ، تعمیرات ، بازاریابی و فروش توانسته ارتباطی نزدیک و صمیمی به همراه ایجاد حسن اعتماد در بین پزشکان و بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی سراسر کشور ایجاد نماید.
در حال حاضر این شرکت کلیه کالاهای مربوط به آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و CSR که دارای تائیدیه های بین المللی می باشد را وارد و توزیع می نماید .

راه های ارتباط با شرکت فن آوری مدآوا یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق

آدرس :

تهران ، خیابان کریم خان زند ، بعد از تقاطع حافظ ، کوچه ملائی ، پلاک 7، واحد 2

تلفن :

88945232

وب سایت :

http://www.medavaco.com

6- شرکت تجهیزات پزشکی یوتاب مد ویژن

یوتاب مد ویژن با هدف ارائه محصولات کار آمد و به روز به جامعه پزشکی کشور شکل گرفت.
رضایتمندی مشتریان حاصل از تجربه و تخصص ناشی از کار مداوم تیم موسس این شرکت با مراکز درمانی متعدد، به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت به شمار رفته و ارائه خدمات آموزشی در جهت بهبود استفاده از محصولات مختلف همواره در صدر فعالیت‏‏‏‏‏‏‏‏ه‏ای این شرکت  قرار داشته است.

برخي از فعالیت‏های یوتاب مد ویژن عبارتند از:

تجهیزات احیای قلبی و ریوی شامل الکتروشوک،ماساژ قلبی مکانیکی و دستگاه راهنمای CPR

دستگاه مانیتورینگ درجه حرارت مری (  Hot and Cold Esophageal Temprature Monitoring System

پیس میکر و تجهیزات  و مصرفی های الکتروفیزیولوژی قلب

سیستمهای تصفیه آب پزشکی سانترال جهت بخش‏های دیالیز و پرتابل جهت دیالیز در ICU

تجهیزات جانبی دستگاه های الکتروشوک از قبیل پد های یک بار مصرف چند منظوره.

دستگاه های شبیه ساز  علائم حیاتی بیمار

راه های ارتباط با شرکت یوتاب مد ویژن

آدرس :

تهران ، میرداماد ، خیابان البرز ، خیابان آناهیتا شرقی ، خیابان ملکی سودمند ، شماره ۲

تلفن :

021-22916146

وب سایت :

http://www.utabmv.com/fa-ir/

7- شرکت تجهیزات پزشکی طب توانبخشی پیشرفته

شرکت طب توانبخشی پیشرفته، وارد کننده تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی قلبی است که در سال 1383 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و اطلاع از آخرین تکنولوژی ها همواره سعی داشته تا کامل ترین اطلاعات را در اختیار فیزیوتراپیست ها، متخصصین طب فیزیکی، متخصصین پزشکی-ورزشی و کاردرمانگرها قرار دهد و با حدود 20 سال تجربه همواره در تلاش بوده تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کرده و سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد. شرکت طب توانبخشی پیشرفته یکی از شرکت های تجهیزات قلب و عروق است.

راه های ارتباط با شرکت طب توانبخشی پیشرفته

8- شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان

شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان با هدف تحقیقات، طراحی و تولید دستگاه های پزشکی الکترونیکی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردیده است و سعی دارد دستگاه های مختلفی را مطابق با تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا و نیز بر اساس نیاز پزشکان و متخصصین کشور طراحی و تولید کند. همزمان با آغاز فعالیت، طراحی و ساخت مستقل الکتروکاردیوگراف در دستور کار قرار گرفت و این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت پروانه ساخت دستگاه الکتروکاردیوگراف از اداره تجهیزات پزشکی شده است. در سال 1398 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیتISO13485 و در سال 1399 نشان CE برای محصولات الکتروکاردیوگراف دریافت گردید. در حال حاضر شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان، تولیدکننده مستقل انواع الکتروکاردیوگراف سه، شش و دوازده کاناله و همچنین سیمولاتورهای علایم حیاتی در کشور می باشد. انتقادات و پیشنهادات شما، راهنمای ما در بهینه سازی و ارائه محصولات متنوع و خدمات بهتر خواهد بود.

راه های ارتباط با شرکت دانش بنیان امواج نگار سپاهان

آدرس : اصفهان،بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی ، پلاک 404B

تلفن :

33932378

وب سایت :

http://amvajnegar.com/

9- شرکت جهان گسترش تجارت

شرکت جهان گسترش تجارت ، وارد کننده تجهیزات ، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1372 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه ، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی و بازاریابی علمی با نزدیک به ربع قرن تجربه همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور ، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.
ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری ،  با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح ، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

راه های ارتباط با شرکت جهان گسترش تجارت

آدرس :

تهران – خیابان گاندی ، خیابان پانزدهم ، پلاك 23

تلفن :

88648000

وب سایت :

http://www.jahangostaresh.com/

10- شرکت اوسینا

شرکت اوسینا در سال ١٣٨٤ با شماره ثبت ٢٥٨٤٦٤ در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی تهران با هدف ارتقای سطح ارائه محصولات و خدمات، به جامعه پزشکی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

محصولات تولیدی این شرکت شامل سیستم تست ورزش قلبی، سیستم بازتوانی قلبی و دستگاه الکتروکاردیوگراف می باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای مجوز و تاییدیه از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و تاییدیه معتبر CE از اتحادیه اروپا می باشند.

راه های ارتباط شرکت اوسینا

آدرس :

تهران، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان پنجاه و هشتم، پلاک ٣، واحد ١، شرکت اوسینا (سهامی خاص)

تلفن :

٨٨٠٥٤٢٣١

وب سایت :

http://www.avecinna.com/

آخرین مطالب

آرمان گیتی ویرا نوین

آرگون مدیکال | آرمان گیتی ویرا نوین

آرمان گیتی ویرا نوین | آرگون مدیکال شرکت آرمان گیتی ویرا نوین، با نام تجاری آرگون مدیکال با شماره ثبت 567836، از مجموعه های معتبر در زمینه تامین تجهیزات پزشکی زیبایی با تمرکز بر دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد. محصولات Previous Next حضور آرگون مدیکال در نمایشگاه ایران هلث 1401 Previous Next درباره

Read More »
بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی | بهترین برند قلم زنی یکی از هنرهای اصیل که توسط بهترین تولید کنندگان صنایع دستی فلزی طراحی و تولید می شود، قلم زنی و فیروزه کوبی است که در شهرهایی همچون اصفهان، می توان یافت. شما می توانید بهترین برند قلم زنی و دیگر صنایع

Read More »

برگزاری سه رویداد نمایشگاهی با حضور ۵۲۰ شرکت داخلی و خارجی

نمایشگاه های بین المللی صنعت، نانو و لوله و اتصالات از ۹ تا ۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته با مشارکت

Read More »

بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد

با حضور ۶۱۰ شرکت داخلی و خارجی؛ بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک خاورمیانه افتتاح شد شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست صبح امروز ۲۱ شهریور ماه با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیر عامل

Read More »
لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو | قطعه سازان خودروهای سبک یکی از بخش های مهم در صنعت خودروسازی، تولید و تامین قطعات است که بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو ، متناسب با ظرفیت و نوع تولید خود، انواع لوازم یدکی و تجهیزات بدنه را به بازار ارائه می کنند. این قطعه سازان

Read More »

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 21 تا 24 شهریور ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. به گزارش اخبار نمایشگاه ها، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور 610 شرکت داخلی و خارجی فعال در صنایع پلیمر، پلاستیک و تجهیزات وابسته در پنج گروه مواد اولیه، کالاهای

Read More »
رادین صنعت فراز پارس

شرکت رادین صنعت فراز پارس

رادین صنعت فراز پارس شرکت رادین صنعت فراز پارس، دارای پنجاه درصد از سهم بازار هواسازهای اتاق های تمیز در ایران است و موفق به دریافت استانداردهای این صنعت مانند استانداردهای CE، GMP و ایزو شده است؛ و همچنین موفق به کسب استاندارد VDI6022 در صادرات شده است همچنین با توجه به شرایط تحریم، که

Read More »

برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است

دکتر بهرام‌سیری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه نوران انرژی: برنامه گروه نوران انرژی؛ تولید سالانه 3000 مگاوات پنل خورشیدی است با توجه به معاهده پاریس در سال 2016، تمام کشورها از جمله ایران باید تا سال 2030 به کاهش دو درجه دمای کره زمین کمک کنند. براین اساس باید از انرژی فسیلی فاصله گرفته

Read More »

حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است

بهرام نادری، مدیرعامل شرکت صفا نادر آذر با برند حلاوت ژل و شرکت تبریز پرک با برند تردینه: حلاوت ژل، بزرگترین تولیدکننده ژلاتین در ایران است در حالی که مصرف روزانه ژلاتین در ایران پانزده تن است اما مجموع تولیدات داخلی در حدود سه یا چهار تن برآورد می شود. در نتیجه حدود یازده تن

Read More »

رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز

گفت و گو با محبوب خدائی مدیرعامل شرکت صنایع آذریاپ تبریز: رونمایی از دستگاه ریزش خمیر نان سنگک و جمع آوری و تحویل نان در غرفه شرکت صنایع آذریاپ تبریز نان، نانوایی و ماشین آلات و روش های پخت با کیفیت نان، به دلیل نیاز روزمره همه خانوارهای ایرانی، و سلیقه های مختلف موجود در

Read More »

کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش

مهندس اسماعیل افشار، مدیر عامل شرکت فرآورده های پروتئینی کورش: کیفیت و طعم مناسب مشخصه محصولات شرکت فرآورده های پروتئینی کورش شرکت فرآورده های پروتئینی کورش در سال 1398 متولد شد. این شرکت که از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع در بخش فرآورده های پروتئینی

Read More »

استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش

علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش: استقبال مشتریان خارجی از محصولات شرکت صنایع غذایی سوتاش علی شریفی علیشاه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سوتاش در گفت و با نشریه اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت اظهار داشت: شرکت صنایع غذایی سوتاش

Read More »

هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است

خانم مهندس سارا خوشبازان، مدیر تحقیق و توسعه و مئسول فنی شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند قهوه ی بروسیاتو: هدف ما تولید محصولات سلامت‌ محور و همچنین رونق تولید ملی و داخلی با کیفیت است شرکت توسعه تجارت مهر آفاق با برند تجاری بروسیاتو، در زمینه تولید انواع محصولات قهوه و فرآوری محصولات

Read More »

محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود

مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان): محصولات برند تانیان با بهره‌مندی از آخرین فناوری روز دنیا تولید می‌شود شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان) از سال 1375 تاکنون بیش از 26 سال سابقه حضور در بازار صنایع شیرینی و شکلات و نوشیدنی ها را داشته است. مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت

Read More »

«کندیل و سورساتان»؛ پیشرو در نوآوری محصولات ویژه جشن تولد

مهدی سلیمی، مدیر برند«سورساتان»: «کندیل و سورساتان»؛ پیشرو در نوآوری محصولات ویژه جشن تولد گروه صنعتی کندیل که با برند کندیل در تولید شمع و سورساتان در زمینه اکسسوری‌ها و محصولات ویژه مراسم جشن تولد، فعالیت می کند، از سال 1397 وارد بازار محصولات ویژه جشن ها و مراسم ها شده و با نوآوری ها

Read More »