نمایشگاه ها

لیست تولید کنندگان رنگ و مواد نساجی

یکی از نکاتی که همواره مطرح است این است که مصرف کنندگان دوست ندارند منسوجاتشان در حین شستن، زیر نور خورشید یا هر جای دیگر تغییر رنگ دهند یا مات شوند. اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که منسوجاتی که تولید می کنید رنگ خود را در طول زمان حفظ می کنند؟

بهترین راه برای اطمینان از اینکه رنگ پارچه شما می تواند در استفاده منظم مقاومت کند، آزمایش آن در شرایط مختلف قبل از ارسال است. تست ثبات رنگ در تولید رنگ نساجی در کشور ، می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که رنگ پارچه شما پس از استفاده های زیاد تازه و زنده می ماند.

بسیاری از استانداردهای بین المللی تست ثبات انواع رنگ و مواد نساجی برای کمک به واردکنندگان برای ارزیابی دوام پارچه های رنگ شده وجود دارد. مشکلات ثبات رنگ می تواند ناشی از نوع الیاف باشد. الیاف باید با رنگ انتخابی خود سازگار باشد. همچنین نوع رنگ مطرح است. هر چه مولکول رنگ بزرگتر باشد، راحت تر به فیبر متصل می شود. برخی از رنگ ها نیز محلول در آب هستند، در حالی که برخی دیگر نامحلول می باشند. ثبات رنگ ضعیف می تواند باعث تغییر سایه پارچه یا تست ثبات رنگ در رنگ آمیزی محصولات دیگر شود. در این جا لیستی از بهترین تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی وجود دارد که می توانید برای تهیه مواد و رنگ نساجی به آن ها مراجعه کنید.

برترین تولید کنندگان رنگ و مواد نساجی

اطلس شیمی رزین

از جمله شرکت هایی که با برنامه ریزی بلند مدت و هوشمندانه خود توانسته است اکنون به یکی از تولید کنندگان برتر انواع رنگ و مواد نساجی در کشور و در دنیا تبدیل شود ، شرکت اطلس شیمی رزین است که محصولات خود را با تکیه بر تیمی متعهد و متخصص و تجهیزات پیشرفته در سطح کیفی عالی به بازار راهی کرده و اکنون تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی مطرح و موفقی است که قادر است به خوبی نیازهای این صنعت را پاسخگو باشد.

الوان ثابت

شرکت الوان ثابت با حدود سیس سال فعالیت در حوزه انواع رنگ و مواد نساجی ، یکی از شرکت های تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی موفق است که با ظرفیت تولید بالا و سرمایه گذاری مناسب، در سطح منطقه خاورمیانه و در داخل کشور، خوش درخشیده است و اکنون صادرات محصولات خود را به کشورهای همسایه ، در دستور کار خود قرار داده و تولید رنگ نساجی در کشور  را در بهترین سطح کیفی گسترش داده است.

رنگدانه سیرجان

از دیگر شرکت های تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی در کشور و سطح منطقه شرکت رنگدانه سیرجان است که اکنون محصولاتی همچون گرانول پلاستيكي، پودر و پيگمنت پري ديسپرس و نخ و الياف با مقاومت و مدول بالا را با ظرفیت بسیار بالا به بازار راهی می کند. این شرکت از ماشین آلات روز دنیا و فناوری های جهانی استفاده کرده و با بهره مندی از استانداردهای لازم در خصوص انواع رنگ و مواد نساجی ، بهترین عملکرد را در این حوزه از آن خود کرده است.

دیبا نسج

گروه بازرگانی دیبانسج  نیز از جمله شرکت های موفق در صنعت نساجی و در حوزه انواع رنگ و مواد نساجی است که از تیم کارشناسی حرفه ای و مجرب بهره مند بوده و با استفاده از محصولاتی با کیفیت و قیمتی رقابتی ، توانسته است به یکی از برترین تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی در ایران تبدیل شود. این شرکت که در تولید رنگ نساجی در کشور مطرح است، اکنون محصولات خود را به بازارهای خارجی نیز راهی نموده که بر موفقیت های بخش بازرگانی آن افزوده است.

شیمی پخش نوین اصفهان

شرکت شیمی پخش نوین اصفهان فعالیت خود را در حوزه انواع رنگ و مواد نساجی از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است و همواره با تکیه بر تحقیق و توسعه فعالیت خود و بهره مندی از تیمی پویا و متخصص، توانسته است در لیست تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی باشد که کارنامه ای درخشان را برای خود رقم زده است. این شرکت با تولید رنگ نساجی در کشور توانسته است به خودکفایی کشور در این حوزه کمک نماید.

گلفام نسج آریا

شرکت گلفام نسج آریا با فعالیت خود در حدود بیست سال در خصوص تامین خارجی انواع رنگ و مواد نساجی به یکی از قطب های مطرح در این صنعت تبدیل شده است. مدیران خوش فکر و پویای این شرکت، با استفاده از نیرویی متخصص و دانش روز دنیا، توانسته اند به یکی از اعضای تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی مطرح در کشور تبدیل شده و افتخارات ارزشمندی را کسب نماید. تجربیات صنعتی این شرکت در این حوزه، توانسته است تقاضای بسیاری از مشتریان را پاسخگو باشد.

سیب سرخ سمنان

شرکت تاناتکس، به دلیل ایجاد تحریم ها علیه ایران، به شکل نمایندگی با نام سیب سرخ سمنان در ایران فعالیت می نماید. این شرکت قدیمی و مطرح که بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در انواع رنگ و مواد نساجی را دارد، با ادغام با شرکت بایر آلمان، به یکی از برترین تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی تبدیل شده و با بهره مندی از تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا ، تولید رنگ نساجی در کشور در سطح کیفی جهانی ارتقاء دهد. می توانید مشاوره های لازم را از بخش فروش دریافت کنید.

راک شیمی

گروه صنعتی راک شیمی نیز از شرکت های مطرح و ممتاز تولید رنگ نساجی در کشور بوده و انواع رنگ و مواد نساجی را در سطح کیفی بالا به بازار عرضه کرده است. این شرکت که از سال 1368 فعالیت دارد، اکنون با طیف گسترده ای از مواد شیمیایی در حجم انبوه، از جمله شرکت های بزرگ تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی است که در سطح خاورمیانه و کشور، خوش درخشیده است. مشاوره های تخصصی در حوزه رنگ و مواد شیمیایی نساجی را می توانید با بخش فروش این شرکت داشته باشید.

یگانه تجارت پارس

شرکت یگانه تجارت پارس که فعالیت خود را در حوزه انواع رنگ و مواد نساجی در سال 1386 آغاز کرده است، در شمار شرکت های تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی برتر قرار دارد که رنگ و روغن های نساجی و انواع مواد شیمیایی مورد مصرف در این صنعت را در دستور کار تولدی خود دارد. این شرکت فعال در تولید رنگ نساجی در کشور ، مشاوره و فروش رنگ و مواد نساجی را ارائه می نماید.

روناس شیمی پارس

شرکت روناس شیمی پارس ، با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا ، فعالیت خود را در زمینه تولیدات انواع رنگ و مواد نساجی متمرکز نموده و به زودی توانست در لیست تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی نساجی قرار گیرد که از برترین فرمول های مواد و رنگ نساجی بهره برده و محصولات خود را در بازار داخلی و بین المللی در سطح کیفی ممتاز عرضه کرده است. می توانید برای دریافت مشاوره با بخش فروش این شرکت به عنوان فعال تولید رنگ نساجی در کشور در تماس باشید.