نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان باتری داخلی و یو پی اس

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان باتری داخلی و یو پی اس

یو پی اس، دستگاهی است که در صورت قطع برق یا کاهش ولتاژ به سطح غیرقابل قبول، باتری را پشتیبان می دهد. سیستم های یو پی اس کوچک شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس ، برق را برای چند دقیقه تامین می کنند. آنها به اندازه کافی برای خاموش کردن کامپیوتر به شیوه ای منظم کافی است، در حالی که سیستم های بزرگتر باتری کافی برای چندین ساعت دارند.

در مراکز داده حیاتی، سیستم‌ های  UPSاز بهترین برند باتری پو پی اس ، فقط برای چند دقیقه استفاده می‌شوند تا زمانی که ژنراتورهای الکتریکی قدرت را به دست گیرند. سیستم‌ های UPS را می ‌توان به گونه‌ ای تنظیم کرد که به سرورهای فایل هشدار دهد که در صورت بروز قطعی و تمام شدن باتری ‌ها، به روشی منظم خاموش شوند. در این جا لیستی از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس آورده شده است.

برترین تولید کنندگان باتری داخلی و یو پی اس

پرسو الکترونیک

صنایع پرسو الکترونیک یکی از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که با بهره مندی از دانش روز دنیا و تیمی مجرب و متخصص، توانسته است طیف وسیعی از تولیدات خود را در زمینه های یو پی اس، و رک شارژر ارائه نماید. این شرکت که طراحی و ساخت پو پی اس های ماژولار را در برنامه تولید خود دارد، به عنوان بهترین برند باتری پو پی اس شناخته می شود. این شرکت خدمات گسترده ای را در داخل و خارج از کشور به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس داشته است.

زینر(zener)

شرکت الکترونیکی زینر یکی از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که فعالیت های خود را از سال 1360 داشته و طراحی و ساخت یو پی اس های  سه فاز را در برنامه تولید خود قرار داده است. این شرکت با بهره مندی از استانداردهای بین المللی صنعت برق و بهره مندی از پرسنلی متخصص، به یکی از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس تبدیل شده است که در سطح منطقه کاملا شناخته شده است.

مهندسین مشاور امواج تتیس

گروه مهندسین مشاور امواج تتیس نیز از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و اقدام به طراحی و ساخت سیستم های تغذیه و تولید بهترین برند باتری پو پی اس نموده است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفته و مورد پذیرش بازار داخلی و خارجی واقع شده است. از همین روست که از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس می باشد.

تیام شبکه

شرکت تیام شبکه از سال 1371 با بهره مندی از تیمی مجرب، متخصص و متعهد فعالیت خود را شروع کرده و با سال ها فعالیت های متعهدانه و بهره گیری از فناوری های روز دنیا، گامی موثر در این بخش از صنعت برداشته و به یکی از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس تبدیل شده است. این که از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس مطرح در ایران و منطقه می باشد، خدمات گسترده ای را در این حوزه به صنایع مختلف ارائه کرده است.

پیما عمران نیرو

شرکت پیما عمران نیرو، یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که مشاوره، طراحی و اجرای سیستم ‌های یو پی اس را به همراه سیستم های خنک کننده دیتا سنتر و انواع رک ها ارائه کرده و خدماتی ممتاز را در عنوان بهترین برند باتری پو پی اس به بازار داخلی و منطقه ارائه نموده است. می توانید برای دریافت خدمات این شرکت، با بخش فروش تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

آلجا

شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک که با نام آلجا شناخته می شود، یکی دیگر از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و در راستای طراحی و تولید تجهیزات یو پی اس یا برق بدون وقفه و سایر تجهیزات مرتبط، از بهترین فناوری های روز دنیا بهره برده و توانسته بهترین برند باتری پو پی اس و تثبت کننده ولتاژ یا استابلایزر را به بازارهای داخلی و منطقه عرصه نماید. این یکی از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس موفق در ایران است.

هژیر صنعت

شرکت هژیر صنعت نیز یکی دیگر از تولیدکننده و بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس و طراح استابلایزر و شارژر و باتری باتری است که توسط متخصصان برجسته دانشگاه علم و صنعت در دهه هفتاد شمسی راه اندازی شده و توانسته است در طی سال ها فعالیت دلسوزانه، به یکی از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس تبدیل شود که به راحتی بازارهای داخلی و خارجی را در این حوزه، از آن خود کرده است.

شرکت مهندسی زرین الکترونیک

شرکت مهندسی زرین الکترونیک نیز، یکی دیگر از شرکت های موفق و بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که به عنوان بهترین برند باتری پو پی اس و با نام سونر به بازار راه یافته و اکنون در بسیاری از مراکز دولتی، آموزشی و درمانی به کار بسته می شود. این موفقیت ها که مرهون برنامه های منظم و تلاش تیم متخصص این شرکت است، آن را به یکی از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس تبدیل کرده است. می توانید انواع یو پی اس، استابلایزر، اینورتر و شارژر را از این برند تهیه کنید.

شرکت توان آرامیس آذربایجان

شرکت توان آرامیس آذربایجان نیز از دیگر شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس است که در ارائه انواع یو پی اس خانگی در رنج های مختلف موفق بوده و در جهت تعمیر و راه اندازی انواع یو پی اس های برند، قدم های موثری را برداشته تا بتواند خدماتی مناسب را به عنوان بهترین برند باتری پو پی اس به کشورمان ارائه نماید.

ایمن فراز

شرکت مهندسی ایمن فراز نیز از بهترین تولیدکنندگان باتری داخلی و یو پی اس است که انواع سیستم های یو پی اس، استابلایزر و باتری را به بازار عرضه داشته است. استفاده از دانش روز، تجهیزات پیشرفته و تخصصی و مهندسی متعهد و مجرب، باعث شده است تا این شرکت در طی 15 سال سابقه فعالیت، به یکی از بهترین ها در این حوزه تبدی شده و محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را به بازار ارائه نماید.