نمایشگاه ها

لیست ده تایی تولید کنندگان و تامین کنندگان لوله و اتصالات

انواع مختلفی از لوله و اتصالات برای ساختمان های مسکونی یا تجاری وجود دارد. لوله هایی مانند PEX، مس و پی وی سی به طور معمول بسته به کاربرد و مکانی که در آن نصب می شوند، استفاده می گردند. همچنین برخی از انواع لوله و اتصالات ساختمانی از جنس گالوانیزه و برنجی نیز کاربرد فراوان دارد.

ضمن آنکه لوله فولادی ضد زنگ در مناطق در معرض خوردگی و نزدیک به مناطق ساحلی استفاده می شود. این نوع لوله به دو صورت انعطاف پذیر و صلب موجود است و برای اتصال به انواع دیگر لوله ها نیاز به کوپلینگ های خاصی دارد که در تولید لوله و اتصالات در ایران همراه با لوله های گالوانیزه در اندازه ها و طول های مختلف موجود است.

این در حالی است که لوله‌کشی PEX محصولی بدون نشتی ارائه می‌کند که مزایایی نسبت به لوله‌های مسی دارد. و در فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی از دیگر محصولات دارای قیمت پایین تری است. لوله‌های مسی احتمالاً سنتی‌ترین لوله‌های  مورد استفاده به دلیل طول عمر و قابلیت اطمینان زیاد هستند. می توانید به راحتی قیمت لوله و اتصالات را از لیست بهترین تولید کنندگان لوله و اتصالات در ایران درخواست کنید.

برترین تولید کنندگان و تامین کنندگان لوله و اتصالات

یزد پلیمر

شرکت یزد پلیمر ، از جمله تولید کنندگان با سابقه فعالیت بالا در ایران است که تولید انواع لوله و اتصالات ساختمانی را در دستور کار خود داشته و با تکه بر تجهیزات پیشرفته و پرسنلی متعهد و متخصص توانسته است در جهت تولید انواع لوله های پلی اتیلن، لوله و اتصالا یو پی وی سی و لوله های پنج لایه قدم های موثری را در بازارهای داخلی و خارجی بردارد.

این شرکت با هدف فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی در منطقه حضور گسترده ای داشته و محصولات استاندارد شده ای را به بازار راهی کرده است که تولید لوله و اتصالات در ایران به بهترین شکل ممکن و در بالاترین سطح کیفی ایجاد کرده است.

بازرگانی کوه بر

بازرگانی کوه بر نیز از دیگر مجموعه های فعال در انواع لوله و اتصالات ساختمانی به خصوص تجارت انواع لوله های مسی و اتصالات آن، لوله های برنجی، ورق استیل، اتصالات مسی، سیم نقره جوشکاری و دیگر تولید لوله و اتصالات در ایران نقش داشته است و یکی از نام آشناترین مجموعه های بازرگانی است که در تامین و فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی از دیگر رقبا ، متمایز گردیده است. می توانید قیمت لوله و اتصالات را در شرایطی عالی از این بازرگانی معتبر بخواهید.

گیتی پسند ( گیتی کالا )

یکی از شرکت های تولید کننده برتر لوله و اتصالات که سابقه ای طولانی در حوزه انواع لوله و اتصالات ساختمانی دارد، گیتی پسند با نام بازرگانی گیتی کالا می باشد که در بازار تاسیسات ساختمانی ، نامی آشنا بوده و توانسته است بخش مهمی از تقاضای بازار را به خود اختصاص دهد. این گروه صنعتی ، در صنایع بزرگی همچون خودرو، ساختمان، صنایع نفت و پتروشیمی فعالیت داشته و به شکل مستقیم و یا غیر مستقیم در تولید لوله و اتصالات در ایران موثر بوده است. فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی در گیتی کالا باعث شده است تا همواره بتوان قیمت لوله و اتصالات را در شرایطی ایده آل دریافت نمود.

آلیاژ شیمی خاورمیانه ( مکاکو )

از جمله شرکت های بازرگانی که توانسته است در تامین انواع محصولات اولیه مسی و آلیاژ های با کیفیت مس در ایران فعالیت گسترده ای داشته باشد، شرکت بازرگانی آلیاژ شیمی خاورمیانه است که با نام تجاری گروه بازرگانی مکاکو می باشد که در تلاش است تا به صنتگران کشور در جهت تجهیز کامل تاسیسات خود، کمک نماید. این شرکت در تامین انواع لوله و اتصالات ساختمانی توانمندی بالایی را به نمایش گذاشته و اکنون بهترین قیمت لوله و اتصالات مسی را در بازار ارائه می نماید.

مس آلیاژ

شرکت مس آلیاژ از با سابقه ترین شرکت های تولید مقاطع برنجی در ایران است که به عنوان قطب تولید لوله و اتصالات در ایران شناخته شده و توانسته است با پرسنلی ماهر و تجهیزاتی پیشرفته ، در تولید انواع لوله و کلکتور برنجی فعالیت نماید. این قطعات در صنایع مختلفی همچون شیرآلات ساختمانی و یا صنایع روشنایی و رادیاتور سازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین سیستم های گرمایشی و موتورخانه ها نیز به این قطعات نیاز مبرمی دارند. این شرکت معتبر ایرانی در ارائه انواع لوله و اتصالات ساختمانی نامی آشنا بوده و کیفیت بالای تولیداتش همواره مورد توجه می باشد.

یزد بسپار

شرکت یزد بسپار فعالیت گسترده خود را در تولید انواع لوله و اتصالات ساختمانی در سال ۱۳۷۶ شروع کرده است و با تکیه بر استانداردهای روز دنیا و کیفیت بالای محصولات خود، توانسته است به بازارهای داخلی و خارجی در حوزه فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی به خوبی تسلط یابد. این شرکت معتبر در تولید لوله و اتصالات در ایران با توجه به بخش تحقیق و توسعه خود، توانسته است نیازهای بازار کشورهای همسایه ایران را نیز پاسخگو بوده و همواره در جهت بهبود محصولات خود اقدام نماید.

ایران اسپیرال

تولید لوله و اتصالات در ایران  یکی از بخش های مهم و حیاتی در تاسیسات صنعتی یا مسکونی می باشد که شرکت های تولید کننده و یا تامین کننده بسیاری در این حوزه فعالیت دارند که تنها برخی از آنان توانسته اند به صورت حرفه ای در خصوص انواع لوله و اتصالات ساختمانی فعالیت گسترده ای در ایران و منطقه داشته باشند. یکی از این شرکت های موفق، ایران اسپیرال است که در خصوص تولید انواع لوله های فولادی درز جوش مارپیچ موفق عمل کرده و استانداردهای جهانی را در نظر داشته باشد. می توانید به راحتی از این شرکت قیمت لوله و اتصالات را دریافت کنید.

ایزی پایپ

گروه صنعتی ایزی پایپ نیز از جمله شرکت های تولید کننده تاثیرگذار و قدیمی در ایران است که در حوزه تولید، واردات و عرضه انواع لوله و اتصالات ساختمانی موفق عمل نموده است. این شرکت که کیفیت بالای محصولات را در برنامه کاری خود دارد، در تولید لوله و اتصالات در ایران  نامی آشنا بوده و ساخت لوله های پنج لایه این شرکت، در صنعت تاسیسات ساختمان، نقش موثری داشته است.

آرین بسپار زنده رود ( آرین پایپ )

شرکت آرین بسپار زنده رود ، در راستای دستیابی به دانش فنی روز دنیا و فناوری های پیشرفته، تولید انواع لوله و اتصالات ساختمانی به ویژه لوله های پنج لایه با جوش تیگ را در دستور کار خود قرار داده و با دریافت گواهینامه های معتبر جهانی ، بر کیفیت محصولات و تولید لوله و اتصالات در ایران افزوده است. در خصوص فروش عمده لوله و اتصالات ساختمانی می توانید با بخش فروش این شرکت در تماس باشید.

گلسار پلیمر پاد

شرکت گلسار پلیمر پاد نیز از دیگر شرکت های موثر در تولید لوله و اتصالات در ایران است که با بهره مندی از نیرویی متخصص و آزموده و تجهیزات پیشرفته توانسته است در بازارهای بین المللی ، خوش بدرخشد. می توانید قیمت لوله و اتصالات را از بخش فروش دریافت کنید.