نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان پنجره دو جداره | تامین کنندگان پنجره یو پی وی سی

در اینجا لیستی از بهترین تولید کنندگان پنجره دو جداره به شما ارائه می شود. اگرچه شیشه به خودی خود یک عایق حرارتی نیست، اما می تواند یک بافر را از بیرون آب بندی و حفظ کند. جدیدترین پنجره های دو جداره مزایای قابل‌توجهی را در مورد بهره‌وری انرژی خانه ارائه می‌کنند و مانع بهتری در برابر دمای بیرون نسبت به پنجره‌های تک جداره می‌شوند. تولید کننده پنجره دو جداره ، شکاف بین شیشه، در یک پنجره دوجداره را معمولاً با گازهای بی اثر (ایمن و غیر واکنشی) مانند آرگون، کریپتون یا زنون پر می کند که همگی مقاومت پنجره را در برابر انتقال انرژی افزایش می دهند. اگرچه پنجره های پر از گاز دارای قیمت بالاتری نسبت به پنجره های پر از هوا هستند، اما به جهت آنکه گاز متراکم تر از هوا است، باعث می شود خانه شما به طور قابل توجهی عایق باشد. البته باید اشاره کرد که بین سه نوع گازی که تامین کنندگان پنجره یو پی وی سی ترجیح می دهند تفاوت هایی وجود دارد. آرگون رایج ترین و مقرون به صرفه ترین نوع گاز است. کریپتون معمولاً در پنجره های سه جداره استفاده می شود زیرا در شکاف های بسیار نازک بهترین عملکرد را دارد. زنون نیز یک گاز عایق پیشرفته است که بیشترین هزینه را دارد و معمولاً برای کاربردهای مسکونی استفاده نمی شود. اگر می خواهید بدانید که پنجره دو جداره چه مارکی خوبه ، می توانید در میان شرکت های تامین کننده پنجره یو پی وی سی، در این لیست، سفارش خود را ارائه نمایید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه در و پنجره در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان پنجره های دو جداره

تولید کننده پنجره دو جداره آلومینیوم مازندران

مجتمع آلومینیوم مازندران با حدود نیم قرن فعالیت در حوزه تولید محصولات آلومینیومی ، جدیدترین پنجره های دو جداره را در شهر آمل تولید نموده است که با بهره مندی از تجهیزات تمام اتوماتیک و به روز شده می باشد. این شرکت، تولید کننده پنجره دو جداره سی بوده و با استفاده از ابزارهای صنعتی مناسب، به یکی از تولید کنندگان بزرگ در شمال کشور تبدیل شده است که پروفیل های آلومینیومی درجه یک را راهی بازار پنجره دو جداره در تهران و دیگر شهرهای کشور کرده است. می توانید به سادگی در خصوص آنکه  پنجره دو جداره چه مارکی خوبه با واحد طراحی و مشاوره و آموزش تولید درب و پنجره این شرکت در ارتباط باشید.

تولید کننده پنجره دو جداره آلومینیوم مازندران

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آرمان پروفیل سپهر

شرکت آرمان پروفیل سپهر تامین کننده پنجره یو پی وی سی می باشد. همچنین دارای سابقه ای طولانی در خصوص تولید انواع پروفیل های ام دی اف است که محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به بازار راهی کرده است. خدمات مناسب و کیفیت درجه یک محصولات این شرکت باعث شده است تا بتواند رضایت و اعتماد مشتریان خود را کسب نماید.

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آرمان پروفیل سپهر

تولید کننده پنجره دو جداره آکپا ایران کیش

شرکت آکپا ایران در جهت پاسخ گویی به تولید پنجره های دو جداره ، به عنوان یکی از تولید کنندگان پنجره دو جداره فعالیت داشته و از موفق ترین شرکت های مطرح در این حوزه می باشد که تولید پنجره یو پی وی سی را نیز در سطح کیفی بالایی در برنامه خود داشته است. این شرکت به عنوان بزرگ ترین شرکت های موثر در عرضه پنجره دو جداره در تهران مطرح است که با بهره مندی از گواهی نامه فنی، تولیدات خود را به بازار راهی کرده است. می توانید از بخش فروش این شرکت، راهنمایی های لازم را درباره آنکه پنجره دو جداره چه مارکی خوبه کسب نمایید

تولید کننده پنجره دو جداره آکپا ایران کیش

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آلاکس ایران

شرکت آلاکس ایران  فعالیت خود را در تبریز در خصوص طراحی، تولید و صادرات جدیدترین پنجره های دو جداره  ، آغاز نموده و توانسته است با بهره مندی از سرمایه و تجهیزات مناسب، به تامین کننده پنجره یو پی وی سی ممتاز در سطح منطقه و کشور تبدیل شده و به نامی آشنا و معتبر در این حوزه تبدیل شود. ضمن آن که با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و بخش تحقیق و توسعه خود، همواره ویژگی های منحصر به فردی را در تولیدات خود منظور کرده و اکنون عرضه پنجره دو جداره در تهران و دیگر شهرها را در دست اجرا دارد.

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آلاکس ایران

سکو ایران

كارخانجات سكو ايران با بهره مندی از سرمایه گذاری مشترک سکو ایتالیا ، توانسته است یکی از شرکت های موفق در  تولید جدیدترین پنجره های دو جداره  بوده و تنوع تولید خود را در انواع پروفیل ها به حداکثری برساند. می توانید در تولیدات این شرکت، انواع پنجره های تک و دوجداره، فریم درب های چوبی، نماهای شیشه ای و بسیاری دیگر از محصولات را مشاهده کنید. این شرکت به عنوان تولید کننده پنجره یو پی وی سی نامی آشنا بوده و توانسته است اعتبار بالایی را در سطح جهانی کسب نماید. پنجره دو جداره در تهران را می توانید از سکو ایران بخواهید.

سکو ایران

تامین کننده پنجره یو پی وی سی نوین سازه کیسان آرمان (کیسان)

شرکت نوین سازه کیسان آرمان که با نام تجاری کیسان به عنوان تامین کننده پنجره یو پی وی سی شناخته می شود، فعالیت خود را در این حوزه از سال 1390 شروع کرده و با بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته خود و پرسنلی حرفه ای و مجرب، توانسته است در تولید جدیدترین پنجره های دو جداره در بازار بدرخشد و به عنوان طراح و صادرکننده انواع پنجره دو جداره در تهران و دیگر شهرهای ایران موفق عمل نموده و خارج از مرزهای ایران، به بازار کشورهایی همچون افغانستان نیز نفوذ نماید.

تامین کننده پنجره یو پی وی سی نوین سازه کیسان آرمان (کیسان)

تولید کننده پنجره دو جداره آراد پنجره ایرانیان

گروه صنعتی آراد به عنوان تولید کننده پنجره دو جداره در این صنعت شناخته شده بوده و جدیدترین پنجره های دو جداره را همراه با تکنولوژی های روز دنیا عرضه کرده است. این یک مجموعه متخصص و حرفه ای است که کیفیت کار را در تولید درب و پنجره های دو جداره و UPVC در سطحی ممتاز قرار داده و توانسته است پروژه های بزرگی را در سطح ایران و منطقه اجرا نماید. اگر می خواهید بدانید که پنجره دو جداره چه مارکی خوبه ، می توانید این خدمات و محصولات این شرکت را بررسی کنید.

تولید کننده پنجره دو جداره آراد پنجره ایرانیان

آروین فناوران صنعت ناب (رئال وین)

شرکت آروین فناوران صنعت ناب که با نام تجاری رئال وین شناخته می شود، تولید کننده پنجره یو پی وی سی در ایران است که با بهره مندی از استانداردهای ایران و جهانی ، تولیدات خود را همراه با ضمانت های طولانی ارائه می نماید. تنوع در تولید پروفیل در جدیدترین پنجره های دو جداره ، از این شرکت معتبر، نامی آشنا ساخته است که انواع پنجره دو جداره در تهران را تجهیز می نماید.

آروین فناوران صنعت ناب (رئال وین)

تولید کننده پنجره دو جداره بام تک

بام تک یکی از شرکت های برتر در سیستم های سقف متحرک و پرده سقفی است که توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی ارائه نماید. این شرکت با توان بالای تولیدات خود، سهم مهمی از بازار سایبان را از آن خود کرده و توانسته است با ارائه محصولاتی سفارشی و ممتاز، بازار این بخش را از آن خود نماید. همچنین یکی از تولید کنندگان پنجره دو جداره با کیفیت در سطح کشور می باشد.

تولید کننده پنجره دو جداره بام تک

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آلومینیوم آلسون

شرکت تولید پروفیل یکتا ارس یکی از شرکت های موفق در تولید پنجره دو جداره است که در وسعت تولید بالا و تجهیزات پیشرفته ، انواع پروفیل های آلومینیومی را به بازار داخلی و خارجی راهی کرده است. این تامین کننده پنجره یو پی وی سی و آلومینیومی ، توانسته است نیاز داخلی کشور را در حوزه  پنجره دو جداره پاسخگو باشد.

تامین کننده پنجره یو پی وی سی آلومینیوم آلسون