نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان ظروف آشپزخانه (پلاستیکی و تفلون)

انواع ظروف در آشپزخانه، از کاربردی ترین ابزارهای پخت و پز هستند که متناسب با نوع غذایی که آماده و یا طبخ می شود، از آن ها استفاده می گردد. برخی از این ظروف آشپزخانه، از جنس پلاستیک بوده و به عنوان لوازم پلاستیکی آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. این در حالی است که عمدتا ظروف تفلون آشپزخانه ، به دلیل نوع ساختاری که دارند، برای طبخ و سرخ کردن مواد غذایی، کاربرد بیشتری دارند.

در واقع، گرم کردن بیش از حد یک ماهیتابه تفلون، آسان تر از آن است که فکر کنید. یک تابه خالی که روی اجاق گاز با حرارت زیاد بماند، در کمتر از دو دقیقه به 500 درجه فارنهایت می رسد. این در حالی است که به عنوان مثال، برای پخت تخم مرغ، به دمای 160 درجه نیاز دارد.

انواع خاصی از غذاها در ظروف آشپزی پوشیده شده با تفلون عملکرد بهتری دارند زیرا هم از خاصیت نچسب و هم از دمای پخت کمتر بهره می برند. از سویی دیگر، تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه  ، تنوع در ظروف و ابزارها را در نظر می گیرند تا بتوانند آزادی عمل بالاتری را به افراد ببخشند. در این جا، شرکت هایی را معرفی می کنیم که در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون موفق عمل کرده و از بهترین ها هستند.

برترین تولید کنندگان ظروف آشپزخانه پلاستیکی و تفلون

صنعت سازان کسری پرند ( لیمون )

شرکت صنعت سازان کسری پرند با نام تجاری لیمون یکی از تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه است که محصولاتی با کیفیت بالا را همراه با نوآوری های زیبا در طراحی، به بازار راهی کرده است. این شرکت که در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون موفق عمل نموده، امروزه یک تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه ممتاز در ایران است که قیمت های رقابتی را در محصولات خود، ایجاد کرده و آن را در بازارهای داخلی و خارجی، عرضه کرده است. می توانید لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه را از این برند معتبر، تهیه کنید.

یزد گل (پیمان قمی)

گروه صنعتی یزدگل نیز از دیگر شرکت های موفق بوده و به عنوان تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه در ظرفیتی بالا، فعالیت خود را گسترش داده است. این شرکت که به صورت سه واحد تولیدی به نام های یزد گل، پرتو نگاه کویر و مهتاب پلاستیک فعالیت دارد، امروزه یکی از موفق ترین شرکت ها در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون است که طراحی های فوق العاده ای را در محصولات خود عرضه می دارد.

تکتاز بیتا

شرکت صنعت پلاستیک تکتاز بیتا به عنوان یکی از شرکت های مطرح در حوزه تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون ، فعالیت خود را از سال 1372 شروع نموده و توانسته است انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه را به بازارهای خارجی و داخلی عرضه نماید که تماما با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه ارائه شده است. از همین روست که این شرکت، با برخورداری از امکانات تولید بالا، به یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه مطرح می باشد.

زیباسازان کیانا

شرکت زیباسازان کیانا نیز، از جمله شرکت های موفق در تولید انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه و بلور می باشد که فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و بین المللی توسعه داده و یکی از برجسته ترین شرکت ها و تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه در ایران می باشد.

عروس تفلون

مجموعه تولید عروس تفلون نیز، با هدف گسترش فعالیت های خود در تولید انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه ، از تمامی امکانات خود استفاده کرده و توانسته است به درستی، با محصولات خارجی، رقابتی قدرتمند داشته باشد. این برند که اکنون تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه است، با بومی سازی طراحی های محصولات، به نوآوری های برجسته ای دست یافته است که آن را به برندی موفق در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون ، تبدیل کرده است که می تواند سلامت افراد و محیط زیست را همراه داشته باشد.

پارس خزر

شاید با اطمینان بتوان گفت که شرکت صنعتی پارس خزر، یکی از برجسته ترین شرکت های تولید کننده لوازم و تجهیزات خانگی در ایران است که با سابقه ای طولانی و اعتباری ممتاز، فعالیت خود را در کشور و سطح منطقه گسترش داده و اکنون تنوع بسیار بالایی را در محصولات خود به نمایش گذاشته است. این برند، نزدیک به نیم قرن است که با تمرکز بر انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه ، اعتباری جهانی برای خود کسب نموده است.

مانترا پلاستیک

گروه تولیدی مانترا پلاستیک، دیگر تولید کننده ظروف پلاستیکی آشپزخانه خوش ذوق و خلاق کشورمان ایران است که با بهره مندی از پرسنلی متعهد و تجهیزات و قالب های متنوع، توانسته است در تولید انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه موفق عمل کرده و مرغوب ترین مواد اولیه را برای تولید و ارائه این محصولات به کار گیرد تا به یکی از برجسته ترین شرکت های فعال در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون تبدیل گردد.

توس چینی

مجتمع كارخانجات توليدی توس چينی یکی از معتبرترین و بزرگترين توليد كنندگان ظروف چينی در خاور ميانه است که با ظرفیتی بالا و بهره مندی از تکنولوژی ممتاز، فعالیت های خود را در بازارهای جهانی و داخلی گسترش داده و سهم بالایی از این بازار را از آن خود کرده است. از همین روست که تولید انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه و ظروفی بهداشتی، در دستور کار این کارخانه معتبر بوده است.

چینی زرین

از دیگر شرکت های مطرح در ظروف آشپزخانه ، شرکت چینی زرین ایران است که ظروف مورد نیاز در هتل ها و رستوران های لوکس را طراحی و تولید می نماید تا بتوان از ظروفی استاندارد شده و بهداشتی بهره برد. این تولید کننده برتر، محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می دارد تا در کنار انواع لوازم پلاستیکی آشپزخانه و ظروف تفلون آشپزخانه ، نیازهای این بخش را به درستی پاسخ دهد.

نچسب کویر

شرکت ظروف نچسب کویر نیز از شرکت های تولید کننده ظروف تفلون آشپزخانه است که از تجهیزات آزمایشگاهی مدرن بهره می برد و با تکیه بر استانداردهای روز دنیا، محصولاتی با سطح کیفی ممتاز را به بازارهای جهانی و داخلی عرضه دارد. سطح پوشش گرانیت و سرامیک این کارخانه، دارای دوام بالایی بوده و ظروف تهیه شده، دارای ماندگاری قابل توجهی است. این شرکت، یکی از موثرترین صنعتگران در تولید و پخش ظروف پلاستیکی و تفلون است که امروزه به یک برند موفق تبدیل شده و اعتبار جهانی قابل توجهی را کسب نموده است.