نمایشگاه ها

لیست ده تایی تولید کنندگان قفل، دستگیره و انواع یراق آلات

اگر در میان انواع قفل و دستگیره در به دنبال طرحی مناسب برای دستگیره درب ثابت هستید، می توانید با کمک این لیست ده تایی تولید کنندگان قفل، دستگیره و انواع یراق آلات ، دستگیره های متفاوت و انواع قفل درب آپارتمان را مشاهده کرده و در خصوص انواع قفل درب حیاط جستجو کنید تا بتوانید متناسب با سازه خود، یراق آلاتی مناسب را تهیه کنید. توجه داشته باشید که دستیابی به قیمت قفل درب چوبی مناسب ، نیاز به بررسی و تحقیق در شرکت های تولید کننده معتبر دارد که برای کمک به شما جهت تصمیم گیری بهتر، آن ها را در این جا لیست کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه یراق آلات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

بهترین تولید کنندگان قفل، دستگیره و یراق آلات

تولید کننده قفل و دستگیره میلاک ( برند میلاک و حامی )

یکی از بهترین تولید کنندگان قفل و دستگیره در و انواع سیلندر ، گروه صنعتی میلاک است که برندهای حامی و میلاک شناخته شده است. انواع قفل درب حیاط و آپارتمان در این برند، با استفاده از تکنولوژی های روز ساخته می شود و از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته استفاده می گردد تا بتواند محصولاتی با دوام و ظاهری زیبا را به بازار عرضه کرده و در رشد صنعت قفل و یراق آلات موثر باشد.

این شرکت برجسته در تولیدات انواع قفل و دستگیره در خود، سیلندر قفل برنجی میلاک ، دستگیره درب میلاک مدل 2020 ، قفل پهن سوئیچی ، قفل حیاطی طرح ایزو میلاک ، قفل سرویس میلاک ، قفل کلیدی درب میلاک ، دستگیره درب سرویس میلاک مدل 2020 را دارد که تماما دارای کیفیت و ساختاری ممتاز هستند.

تولید کننده قفل و دستگیره میلاک ( برند میلاک و حامی )

تامین کننده یراق آلات بهریزان

برند بهریزان با مجموعه تولیدات انواع قفل درب آپارتمان و دستگیره درب ثابت و یراق آلات برجسته و ممتاز خود، توانسته است نوآوری های قابل توجهی را با چهل سال فعالیت خود ارائه نماید. این تامین کننده یراق آلات ، با بهره مندی از فناوری های روز و پرسنل متخصص و ماهر، مطابق با اصول و استانداردهای این صنعت عمل کرده و توانسته است رضایت مشتری را برآورده سازد. بنابراین می توان کیفیت بالا و قیمت قفل درب چوبی را در شرایطی مناسب در این گروه تولیدی برجسته دریافت نمود.

تامین کننده یراق آلات بهریزان

تولید کننده قفل و دستگیره بورتی

از دیگر برندهای معتبر در انواع قفل و دستگیره در برند بورتی است که قادر است در بهترین کیفیت و زیبایی خاص، انواع دستگیره کابینتی ، دستگیره کابینتی اکونومی ، دستگیره پلاک ، دستگیره روزت ، دستگیره هوشمند و دستگیره درب ضد سرقت را ارائه نماید که هر کدام در مدل های متنوعی ساخته و عرضه شده است. این مجموعه جزو بهترین تولید کنندگان قفل و دستگیره قرار گرفته است.

تولید کننده قفل و دستگیره بورتی

تامین کننده یراق آلات قفل دیجیتال ایلاک

برند ایلاک ALOCK ، به عنوان تامین کننده یراق آلات و تولید کننده قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند الکترونیکی فعالیت دارد که با سابقه پانزده ساله خود قادر است اکنون یکی از مدعیان این صنعت بوده و در طراحی، تولید و واردات دستگیره درب هوشمند، برتری های خود را به اثبات برساند. این برند، انواع قفل هوشمند و دستگیره درب ضد سرقت و قفل اثر انگشتی  را که از قطعات ژاپنی هستند، ارائه می نماید که دارای استانداردهای روز دنیا می باشند و ضمانت لازم را دارا هستند. شما می توانید قیمت قفل درب چوبی را از این برند بخواهید.

تامین کننده یراق آلات قفل دیجیتال ایلاک

آریا یراق صنعت ( برند اچ تی ان پرایم)

این برند معتبر ایرانی ، با تولیدات انواع قفل و دستگیره در و دیگر یراق آلات همچون انواع لولای درب و انواع قفل درب آپارتمان و دستگیره درب ثابت فعالیت دارد و با در نظر گرفتن کیفیت بالا و قیمت قفل درب چوبی و دیگر محصولات، به یکی از شرکت های برتر فعال در این صنعت تبدیل شده است.

آریا یراق صنعت ( برند اچ تی ان پرایم)

تولید کننده قفل و دستگیره باتیس ابزار شرق

شروع فعالیت برند باتیس ، از سال 1381 تحت نام گروه بازرگانی طاهری بود که در سال 1385 برند BATIS به نام این شرکت ثبت گردید. این برند معتبر که تولید کننده قفل و دستگیره و تولید کننده یراق آلات می باشد، توانسته است سهم بالایی از بازار انواع قفل و دستگیره در را از آن خود کند. طراحی های به روز رسانی شده و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته این برند را در انواع قفل درب آپارتمان و دستگیره درب ثابت در سطح منطقه دارای اعتبار کرده است.

تولید کننده قفل و دستگیره باتیس ابزار شرق

تامین کننده یراق آلات اکسیناژ

از دیگر شرکت های تامین کننده یراق آلات و تولید کننده انواع قفل درب حیاط شناخته شده است برند اکسیناژ است که با تولید قفل حیاطی برقی شاسی دار و قفل برقی پارکینگی در بازار شناخته شده است. این برند توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت همراه با قیمتی ایده آل، اعتبار لازم را در بازار از آن خود کند.

تامین کننده یراق آلات اکسیناژ

کوبه تجارت مبین ( برند کلون)

شرکت کوبه تجارت مبین ، به عنوان یکی از تولید کنندگان معتبر در انواع قفل و دستگیره در است که توانسته است انواع قفل درب آپارتمان ، دستگیره دربهای چوبی دستگیره درهای کابینتی، لولا و دستگیره درب ثابت را ارائه نماید. می توانید قیمت قفل درب چوبی را در شرایطی مناسب از این برند دریافت کنید.

کوبه تجارت مبین ( برند کلون )

تامین کننده یراق آلات هایکو

تامین کننده یراق آلات هایکو به صورت تخصصی، در زمینه تولید انواع یراق آلات ، دستگره درب و انواع قفل درب حیاط فعالیت می کند که در این راستا با استفاده از مواد اولیه مرغوب، و ارایه کیفیت ممتاز و رقابتی، توانسته است رضایت مشتریان را از ابتدا تا امروز کسب نموده و محصولاتی صادراتی را ارائه نماید. ضمن  گروه طراحی این شرکت، با استفاده از نوآوری و خلاقیت، طرح هایی زیبا و کاربردی را ایجاد کرده است که دارای قیمتی رقابتی و عالی است.

تامین کننده یراق آلات هایکو

تولید کننده قفل و دستگیره زئوس

این تولید کننده قفل و دستگیره با سابقه ای درخشان در تولید انواع قفل درب آپارتمان و دستگیره درب ثابت را دارد که به راحتی می توان قیمت قفل درب چوبی از این برند را در شرایطی رقابتی دریافت نمود.