نمایشگاه ها

لیست ده تایی تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی | کارخانه تامین کننده نخ

انواع نخ های تولید شده توسط تولید کنندگان نخ و الیاف برای استفاده های مختلف در اختیار مصرف کنندگان این حوزه قرار می گیرد. الیاف نساجی به رشته ها یا نخ هایی اطلاق می شود که برای ساخت پارچه برای اهداف مختلف استفاده شود. به طور کلی آنها به عنوان الیاف نساجی طبیعی و الیاف مصنوعی طبقه بندی می شوند. با پیشرفت بشر در فناوری نساجی، انواع مختلفی از تولید انواع نخ و الیاف مصنوعی و طبیعی را کشف شده است که برای تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران و تولید کنندگان الیاف پلی استر که به دنبال ویژگی های مختلف در منسوجات هستند، موهبتی بوده است تا در طراحی خلاقانه خود استفاده کنند. انواع نخ و الیاف و تولید الیاف آکریلیک در ایران هر روزه رشد و گسترش خاصی داشته و توانسته است بازارهای داخلی را به خوبی پوشش داده و با بهره مندی از توانمندی تولید برترین تولیدکنندگان نخ و الیاف نساجی در کارخانه تولید نخ ، از دیگر رقبای خود در بازار جهانی متمایز گردد. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ماشین آلات نساجی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان نخ و الیاف

کارخانه و تامین کننده نخ الیاف ابریشم ماهان دلیجان

شرکت الیاف ابریشم ماهان از تامین کنندگان نخ و تولید کنندگان الیاف پلی استر است که با ظرفیت بالایی الیاف هایی همچون الیاف کتان تایپ را در برنامه تولید خود داشته و با بهره مندی از راه کارهای نوآورانه از آنها برندی معتبر در سطح منطقه ساخته است که تقاضای بالایی را می طلبد. این کارخانه تولید نخ در ایران ، با تکیه بر کیفیت بالای محصولات خود، تولید انواع نخ و الیاف را جهت صنایع مختلفی همچون ریسندگی و پوشاک و یا نخ فرش و موکت سازی به بازار راهی می کند که بدین ترتیب، نیاز داخلی کشور را در این خصوص، پاسخگو خواهد بود.

کارخانه و تامین کننده نخ الیاف ابریشم ماهان دلیجان

تولید کننده نخ و الیاف نساجی الیاف گستر یزد

شرکت الیاف گستر یزد فعالیت خود را در زمینه تولید انواع نخ و الیاف شروع نموده است که از تولید کنندگان الیاف پلی استر در طی این سال ها گردیده است. محصولات با کیفیت بالا و تضمین آن ها  از سوی این شرکت معتبر، آن را به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی تبدیل کرده است که تولید نخ و الیاف مصنوعی را در دستور کار خود داده است.

تولید کننده نخ و الیاف نساجی الیاف گستر یزد

الیاف نمونه شرق گستر

کارخانه الیاف نمونه شرق گستر ، به عنوان کارخانه تولید لایی های پلی استر در بازار مطرح است. ظرفیت بالای تولید در این کارخانه، آن را به یکی از تولید کنندگان الیاف پلی استر برتر در سطح کشور و منطقه تبدیل کرده است که با پشتوانه تجهیزات پیشرفته و بخش تحقیق و توسعه خود، توانسته است محصولات خود را نیز به بازارهای خارجی صادر نماید که به دلیل کیفیت بالای آنها، در تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران نامی آشنا گردیده است.

الیاف نمونه شرق گستر

ایران نوبافت

کارخانه تولید نخ و الیاف ایران نوبافت دارای قدمتی سی و پنج ساله در تولید انواع نخ و الیاف داشته و یکی از بزرگ ترین واحدهای تولیدی در صنعت نساجی در ایران است که محصولات خود را همواره ارتقاء داده و توانسته است تقاضای بازار تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران را به خوبی پاسخگو بوده و از برترین تولید کنندگان الیاف پلی استر در کشور و منطقه باشد. تولید الیاف آکریلیک در ایران و دیگر الیاف و نخ در این کارخانه عظیم و معتبر ، باعث شده است که صنایع مختلفی را پوشش داده و نیازهای داخلی را تامین نماید.

ایران نوبافت

تولید کننده نخ و الیاف نساجی سیرنگ

شرکت تعاونی توليدی نخ سيرنگ، تولید انواع نخ و الیاف  را در کارخانه ای با ظرفیت بالا شروع کرده و به یکی از قطب های مطرح در منطقه در خصوص تولید نخ و الیاف مصنوعی گردیده است. این تولید کننده نخ و الیاف نساجی همواره در خصوص ارائه بهترین کیفیت ، از امکانات به روز شده بهره برده و توانسته است در کارخانه تولید نخ خود، پیشرفت و ارتقاء محصولات را در برنامه تولید قرار دهد. تولید الیاف آکریلیک در ایران در بهترین نوع خود و قابل رقابت با کشورهای دیگر انجام می شود که امکان صادرات را برای آن فراهم نموده است.

تولید کننده نخ و الیاف نساجی سیرنگ

کارخانه و تامین کننده نخ ریسندگی رسن ریس یزد

شرکت ریسندگی رسن ریس یزد، از جمله کارخانجات تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران است که انواع نخ های پنبه ای و مصنوعی را تولید کرده و از بهترین الیاف جهان بهره می برد. ظرفیت بالای تولید الیاف آکریلیک در ایران این شرکت را به یک قطب مطرح در صنعت نساجی تبدیل کرده است. ضمن آنکه این کارخانه و تامین کننده نخ با بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته ، همواره در لیست برترین تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی بوده است.

کارخانه و تامین کننده نخ ریسندگی رسن ریس یزد

تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی نگین رز سپاهان

شرکت نگین رز سپاهان ، با حدود چهار دهه فعالیت خود، امروزه یکی از موفق ترین تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی است که همواره با ایده های نوآورانه تولیدات خود را به بازار داخلی و خارجی عرضه نموده و با ارائه محصولات خود در سطح کیفی بالا و در زمینه تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران ، جایگاهی مناسب را کسب نماید. بهره مندی از تجهیزات به روز و استانداردهای فنی بالا و دانش نوین، این شرکت را به نامی آشنا و قابل اعتماد در تولید کنندگان الیاف پلی استر و دیگر انواع الیاف و نخ تبدیل کرده است.

تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی نگین رز سپاهان

الیاف ترمه صدف دلیجان

یکی دیگر از شرکت های مطرح در تولید الیاف آکریلیک در ایران و تولید انواع نخ و الیاف شرکت الیاف ترمه صدف دلیجان است که با استفاده از آزمایشگاه های مجهز خود و تجهیزاتی به روز شده ، تولیداتی در سطح جهانی را به بازار راهی کرده است. این شرکت همواره رضایت مندی مشتریان خود را در برنامه داشته و به یکی از برترین تولید کنندگان الیاف پلی استر تبدیل شده که رضایت مندی مشتریان خود را همواره همراه داشته است.

تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی پترو پلی استر

شرکت پترو پلی استر در صنعت نساجی و ریسندگی ایران ، نامی آشنا بوده و با محصولات و تولیدات خود در زمینه تولید انواع نخ و الیاف ، به یکی از موفق ترین تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی تبدیل شده است. این شرکت با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته سوئیسی و دستگاه های با کیفیت، همواره از برترین شرکت و تولید کنندگان الیاف پلی استر بوده است که استانداردهای جهانی را رعایت کرده و در تولید الیاف آکریلیک در ایران به نامی آشنا تبدیل شده است. می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر با بخش فروش در تماس باشید.

تولید کنندگان نخ و الیاف نساجی پترو پلی استر

کارخانه و تامین کننده نخ آبتین تجارت آیریک

شرکت آبتین تجارت آیریک حدود سی سال است که در حوزه نخ های مربوط به فرش های ماشینی فعالیت داشته و توانسته است با بهره مندی از کیفیت بالا، در تولید انواع نخ و الیاف در سطح کشور به موقعیت های ارزشمندی دست یافته و صادرات و  تولید الیاف آکریلیک در ایران را در دستور کار خود قرار دهد. این شرکت همچنین با ارائه قیمت هایی رقابتی ، از برترین تامین کنندگان نخ گردیده که اعتبار بالایی را کسب نموده است. این کارخانه نخ با تولید نخ و الیاف مصنوعی در ایران ، توانسته است در استقلال بیشتر صنعت نساجی کشور ، موثر باشد.

کارخانه و تامین کننده نخ آبتین تجارت آیریک