نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تجهیزات داکت اسپلیت | تامین کنندگان چیلر

در اینجا لیستی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات داکت اسپیلت و تامین کنندگان چیلر آورده شده است تا مصرف کنندگان بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. چیلر مکانیزم خنک کننده ای است که برای تولید سیالاتی طراحی شده است که می تواند با حذف گرما از سیال، دما را کاهش دهد. نوع و کاربرد چیلر بستگی به دمای مورد نیاز و نوع مبرد دارد که می تواند مایع یا گاز باشد. سیال خنک شده برای خنک کردن یک اتاق یا قطعه ای از تجهیزات استفاده می شود. چیلر ساختمان بر اساس اصل فشرده سازی بخار یا جذب آن کار می کنند. در حقیقت چیلر مسکونی طوری طراحی شده اند که با استفاده از مبرد در چیلر ، جریان مداوم مایع خنک کننده را برای حفظ دمای از پیش تعیین شده فراهم کنند. برای سال‌های متمادی، صنایع به دنبال راه‌هایی مانند داکت اسپلیت ایرانی برای تامین سرمایش برای انواع فرآیندهای تولید بودند. اگرچه سیستم تهویه مطبوع اولیه از ابتدای قرن بیستم وجود داشته است، به نظر نمی رسد که قادر به ارائه خنک کننده کافی برای فضاهای بزرگ و فرآیندهای تولید باشد. از همین روست که نقش داکت اسپلیت ها  و چیلر تراکمی در چنین فضاهایی به خوبی مشهود است و تولید کنندگان مطرحی در تولید انواع صنعتی و مسکونی آن فعال هستند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تاسیسات در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان تجهیزات داکت اسپیلت و چیلر

ساتراپ ثقفی

شرکت تولیدی و صنعتی کالای مس برادران ثقفی فعالیت خود را در حوزه توزیع و تامین و خرید مس، کاتد مس و مفتول آن، مواد اولیه صنایع برودتی و حرارتی و برودتی از جمله لوله، اتصالات و ورق مسی به صورت گسترده ای شروع کرده و همواره در راستای ارائه خدمات به صنایع تهویه مطبوع، داکت اسپلیت یا چیلر را ارائه کرده است که دارای استانداردهای جهانی می باشد.

ساتراپ ثقفی

تولید کننده داکت اسپلیت دابو صنعت

یکی از شرکت های تولید کننده داکت اسپلیت فعال در زمینه سیستم گرمایشی که دارای قدمتی دیرینه نیز در این حوزه می باشد، شرکت دانش بنیان مخزن فولاد رافع است که با نام تجاری دابوصنعت شناخته می شود. این مجموعه، در جهت تولید دیگ های مختلف از جمله بخار، روغن داغ و آب داغ و گرم ، انواع مخازن تحت فشار و هواسازهای گرمایشی فعالیت دارد. بویلرها و مبدل های طراحی و تولید شده این شرکت دانش بنیان، به دلیل استفاده از فناوری کاهش مصرف انرژی، دارای برتری در مقایسه با محصولات مشابه است.

تامین کننده چیلر پارس نسیم صحرا (آرمانیک)

شرکت تامین کننده چیلر پارس نسیم صحرا که با نام تجاری آرمانیک نیز شناخته می شود، یکی از تولید کنندگان برتر انواع داکت اسپلیت و چیلر می باشد که با استفاده از فناوری های روز دنیا و تکیه بر دانش و تجربه تیم متخصص خود، توانسته است در خصوص ارائه چیلر ساختمان و چیلر مسکونی و چیلر صنعتی به نامی آشنا تبدیل شود. این شرکت همچنین طراحی و ساخت انواع سیستم تهویه مطبوع را در دستور کار خود داشته و برندهای معتبری از داکت اسپلیت ایرانی را تامین می نماید. می توانید برای دریافت مشاوره های لازم با کارشناسان فروش این شرکت برجسته در حوزه تهویه مطبوع مشورت نمایید.

تولید کننده داکت اسپلیت جهان تهویه اعتماد

از دیگر شرکت های تولید کننده داکت اسپلیت معتبر و شناخته شده در تولید انواع چیلر تراکمی و دستگاه های تهویه مطبوع، شرکت جهان تهویه اعتماد است که تنوع محصولات خود را در بهترین کیفیت به بازار راهی کرده است. این شرکت همچنین می تواند انواع داکت اسپلیت و چیلر را پس از ارائه مشاوره های لازم بر اساس موقعیت ساختمان تجاری، صنعتی و یا مسکونی به شما پیشنهاد نماید.

تهویه آذر نسیم

شرکت تهویه آذرنسیم از جمله شرکت های برتر و فعال در تهویه مطبوع است که با استناد به توانمندی تجهیزات خود و دانش و مهارت پرسنل فنی به کیفیت تولید بالایی در تجهیزات مربوطه به فن کوئل ها ، داکت اسپلیت دست یابد. محصولات تولید شده این شرکت تماما دارای نشان ملی استاندارد بوده و دوام بالایی را به خود اختصاص می دهد. می توانید برای سفارش تجهیزات مربوط به تهویه مطبوع و بویلرهای آبگرم ، با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

تامین کننده چیلر فرانهایت گستر پارسیان

در میان محصولات با کیفیت متفاوتی که در بازار عرضه می شود، شرکت تامین کننده چیلر فرانهایت گستر پارسیان، با در نظر گرفتن استانداردهای معتبر جهانی، توانسته است در خصوص طراحی و مهندسی تجهیزات خود در حوزه تولید کویل ، قدم های موثری را بردارد. این شرکت با تکیه بر ماشین آلات پیشرفته و فناوری روز دنیا، محصولاتی در کیفیت ممتاز را ارائه می کند که تماما دارای ایمنی لازم و عملکردی عالی هستند. در خصوص چیلر تراکمی  و دیگر تجهیزات سیستم تهویه مطبوع ، می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

تولید کننده داکت اسپلیت صنایع برودتی نظریان

شرکت صنایع برودتی نظریان ، از جمله شرکت های معتبر تولید کننده داکت اسپلیت است که فعالیت گسترده و ممتازی را در طراحی و تولید سردخانه های صنعتی داشته و در طراحی و  تولید چیلر در انواع چیلر ساختمان صنعتی و چیلر مسکونی بهترین عملکرد را ارائه نماید، همچنین این شرکت ، یخچال های صنعتی و پانل های تزریق پلی یورتان را در دستور کار تولید خود دارد که می تواند بخش مهمی از بازار سیستم های سرمایشی را پوشش دهد.

سرما سازان جم

یکی از دغدغه های اغلب سازندگان ساختمان های بزرگ تجاری و یا مسکونی و یا حتی ساختمان های پیچیده ای همچون هتل و بیمارستان ها این است که بتوانند از بهترین تجهیزات و امکانات چیلر و داکت اسپلیت در فضای خود استفاده نمایند که ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی بتواند در سرمایش و گرمایش محیط نیز به خوبی عمل نماید. شرکت سرماسازان جم ، یکی از تولید کنندگان برتر فعال در این حوزه است که می تواند تاثیر مهمی در بازار این صنعت داشته باشد.

تولید کننده داکت اسپلیت موسسه فنی شاهرخی

مهم ترین هدف موسسه فنی شاهرخی به عنوان یکی از فعالان تجهیزات مربوط به داکت اسپلیت ایرانی و چیلر تراکمی این است که بتواند دمپرهای کانالی و دریچه های تنظیم هوای ممتازی را به بازار راهی کند. حضور موفق این برند در سطح خاورمیانه با بیش از سی سال قدمت، نشان از کیفیت و اعتبار این برند معتبر ایرانی دارد. حضور پرسنلی آزموده  و متخصص در بخش تحقیق و توسعه و تولید این شرکت، باعث شده است که بهترین طراحی ها را در مجموعه داشته و بتواند با سازمان های بزرگی در منطقه و داخل ایران ، همکاری داشته و تجهیزات آن ها را در بخش سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع ، به عهده بگیرد. این شرکت به عنوان تولید کننده داکت اسپلیت توانسته سهم بزرگی از بازار را به دست آورد.

تامین کننده چیلر نوآوران ویس استا

یکی از برترین شرکت های تامین کننده چیلر که در خصوص کمپرسورهای برودتی در ایران فعالیت های موفقی داشته است، شرکت نوآوران ویس استا می باشد که انواع کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو را که در سیستم های تهویه مطبوع به کار گرفته می شود را در دستور کار خود دارد.