نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

حضور در ویژه نامه و سایت

اقتصاد و نمایشگاه از سال ۱۳۹۱ با انتشار ۴۰۰ شماره نشریه نمایشگاهی و افتخار همکاری با ۲۰۰۰ شرکت شاخص و صاحب برند در حوزه های مختلف تولیدی، تجاری و خدماتی به عنوان نشریه رسمی نمایشگاه بین المللی تهران  فعالیت مستمر داشته است.

اقتصاد و نمایشگاه  به عنوان تنها نشريه تخصصي صنعت نمایشگاهی ایران  با تيراژ ۵۰۰۰ هزار نسخه در هر نمایشگاه منتشر و در ورودي سالن ها و کيوسک هاي اطلاع رساني سطح نمايشگاه به صورت رايگان ميان بازديد کنندگان و غرفه داران نمايشگاه توزيع مي شود.

علاقه مندان می توانند علاوه بر حضور در ویژه نامه نمایشگاهی از خدمات مجازی پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها (www.namayeshgahha.ir) که شامل: درج رپورتاژ، مصاحبه، بنر تبلیغاتی، حضور در تاپ تن برندهای شاخص، ایجاد صفحه اختصاصی جهت پوشش کامل محصولات و خبرها با سئو حرفه ای بهره مند شوند.

گفتنی است؛ بر اساس آمار گوگل آنالیتیکس از ابتدای سال ۱۴۰۰، بیش از ۲ میلیون نفر از صفحات سایت اخبار نمایشگاه ها  بازدید کرده اند. همچنین این سایت رتبه اول عناوین نمایشگاهی را در گوگل و سایر موتورهای جست و جو به دست آورده است.

چنانچه تمایل به حضور در ویژه نامه رسمی نمایشگاه و یا وبسایت اخبار نمایشگاه ها را دارید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: