نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت آدر توان نامی

شرکت آدر توان نامی، یکی از سازندگان پوشش ضد حریق و تجهیزات اطفا و اعلام حریق است که طراحی مدل های مختلفی از این تجهیزات را در دست دارد. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، مواد اولیه با کیفیت بالا و بخش کنترل کیفی این شرکت، باعث شده است که محصولات این شرکت در بهترین سطح کیفی در تولیدات خود بوده و دارای قیمت مناسب عرضه می شود.

اطفاء حریق

درباره شرکت آدر توان نامی

شرکت آدر توان نامی به لطف خدا و با اتکا به دانش فنی و پشتکار متخصصان داخلی و با استفاده از استانداردهای فنی مرتبط و پیشرفته و به روز در سال 1387 در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران به عنوان تولید کننده انواع تجهیزات اطفاء حریق و اعلام حریق آغاز به کار کرد. نرم افزار -date در زمینه طراحی و آنالیز مدل ها و طرح های متفاوت و متنوعی در زمینه تجهیزات آتش نشانی و تابلوهای برق و تجهیزات برق مرتبط ارائه کرده است.
استفاده از تجهیزات مدرن و ماشین آلات مختلف از جمله ماشین آلات پیشرفته با کنترل NC و CNC و مواد اولیه مناسب در کنار تیم نظارتی در حین تولید و کنترل کیفی متخصص، تمامی شرایط لازم برای دستیابی به محصولی خوب را برای این شرکت فراهم کرده است.
شرکت آدر توان نامی به عنوان شرکتی با خدمات فنی و مهندسی در زمینه تجهیزات اعلام و اطفاء حریق و تابلوهای برق از ابتدا تا پایان پروژه در تمامی مراحل اعم از مشاوره، طراحی، محاسبه، ساخت، تامین، نصب، آموزش و عملیات در کنار شماست تا در کوتاه ترین زمان به اهداف پروژه خود با بالاترین کیفیت برسید.

لوگو شرکت آدر توان نامی

آدر توان نامی

آدرس: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خ شهید مخبری ،کوچه گلستان یکم،  پلاک دو ، واحد 4

تلفن تماس : 02144414834

ایمیل: info@adertavan.com

آدر توان نامی

آدرس: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خ شهید مخبری ،کوچه گلستان یکم،  پلاک دو ، واحد 4

 
تلفن تماس : 02144414834

ایمیل: info@adertavan.com