نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت آگور

غرفه سازی نمایشگاهی مهمترین و اساس یترین بخش حضور شما در هر نمایشگاهی است. غرفه نمایشگاهی در حقیقت دفتر کار شماست، نمایانگر ذهنیت، برند، فعالیت و شخصیت کسب و کار شماست. غرفه سازی و فعالیتهای صورت گرفته در آن است که برند و هویت شما را برای بازدیدکنندگان و دیگر شرکت کنندگان معرفی م یکند .شرکت طرح و تجارت آر ای ه آگور دارنده گ ری د نمایشگاهی از نمایشگاه بین الملل ی تهران، ۳۰۰ متر کارگاه نجاری جهت ساخت مصنوعات چوبی و ۷ سال سابقه کاری، طراحی و اجرای رضایت بخش بیش از 2۰۰ شرکت و برند معتبر، از جمله پتروشیمی جم،اریس اوکسین، گروه ملی صنعتی فولاد ، فولاد اوکسین خوزستان )غرفه برتر سمپوزیوم فولاد کیش سال 14۰۰ ( ، هدایت کشتی خلیج فارس، چای محمود، چای گوزل، ال جی و اسنوا ، مفت خر است این شرکت ر ا جهت ان جام کلی ه امور طر اح ی و غرفه سازی ، بهمراه تیم مجرب، متعهد و ثابت در تهران و کیش معرفی نماید.

غرفه سازی نمایشگاهی

درباره شرکت آگور

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی آگور با هدف ارائه خدمات شخصی‌سازی شده و حرفه‌ای در طراحی، ساخت و نصب غرفه‌های نمایشگاهی فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت دارای تیمی از متخصصان مجرب و خلاق است که با ترکیب دانش فنی و هنر طراحی، به ارائه غرفه‌هایی منحصر به فرد و جذاب می‌پردازند. آگور با توجه به نیازها و محدودیت‌های هر مشتری، به طور دقیق غرفه‌هایی را طراحی و ساخت می‌دهد که هماهنگی کامل با هدف و شعار مشتری را دارند.

خدمات اصلی شرکت آگور عبارتند از:

1. طراحی غرفه نمایشگاهی: تیم طراحان شرکت با توجه به نیازها و استراتژی مشتری، طرح‌های سه بعدی و واقع‌گرایانه‌ای را برای غرفه‌های نمایشگاهی ایجاد می‌کنند. طراحی‌ها شامل طرح مفهومی، طراحی داخلی و بیرونی غرفه و استفاده از مواد و تکنولوژی‌های نوین است.

2. ساخت غرفه نمایشگاهی: با استفاده از تجهیزات پیشرفته و متخصصین ماهر، غرفه‌ها با کیفیت بالا ساخته می‌شوند. مواد ساخت از جمله چوب، فلز و شیشه و متریال‌های دیگر در اجرای طرح‌ها استفاده می‌شود.

3. نصب و راه‌اندازی: تیم فنی شرکت، غرفه‌ها را با دقت و دقت بالا در محل نمایشگاه نصب و راه‌اندازی می‌کند. آن‌ها به جزئیات کوچک مثل نورپردازی، دکوراسیون داخلی و سیستم‌های الکترونیکی توجه می‌کنند تا غرفه به شکل مطلوب و قابل توجهی به نمایش درآید.

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی آگور متعهد است تا با ارائه طراحی‌های استثنایی و اجرایی کیفیت بالا، مشتریان خود را برای کسب موفقیت در رویدادها و نمایشگاه‌های صنعتی یاری نماید.

لوگو شرکت غرفه سازی آگور

غرفه سازی آگور

آدرس: تهران، نمایشگاه بین المللی، سالن 43 واحد 6

تلفن تماس : 09122267577

غرفه سازی آگور

آدرس: تهران، نمایشگاه بین المللی، سالن 43 واحد 6

تلفن تماس : 09122267577