نمایشگاه ها

شرکت نشاسته الوند

شرکت صنایع نشاسته الوند با هدف تولید انواع نشاسته و مشتقات آن از سیب زمینی، در سال ۱۳۸۰ به عنوان اولین و تنها تولیدکننده نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه و بهره گیری از فناوری روز دنیا و تامین ماشین آلات از شرکت LARSSON سوئد، در استان همدان به بهره ‌برداری رسید. شرکت صنایع نشاسته الوند در تابستان سال 1399، در راستای كمك به صنعت كشاورزي و ایجاد اشتغالزایی پایدار و تامین نیاز مشتریان، نسبت به بهره برداری مجدد از این کارخانه اقدام نمود.

 
نشاسته الوند

محصولات خوراکی

نشاسته فوق تصفیه سیب زمینی

نشاسته ممتاز سیب زمینی

نشاسته اصلاح شده 350

نشاسته اصلاح شده 351

نشاسته اصلاح شده 450

محصولات صنعتی

نشاسته پرژلاتینه ۶۱۰

نشاسته پرژلاتینه ۷۱۰

نشاسته اصلاح شده کاتیونی ۶۱۲

نشاسته اصلاح شده کاتیونی ۶۱۱

چسب نیمه آماده ۶۱۳ (Z4)

نشاسته اصلاح شده ۶۱۴

نشاسته اصلاح شده ۷۱۴

درباره شرکت نشاسته الوند

شرکت صنایع نشاسته الوند با هدف تولید انواع نشاسته و مشتقات آن از سیب زمینی، در سال 1380 به عنوان اولین و تنها تولیدکننده نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه و بهره گیری از فناوری روز دنیا و تامین ماشین آلات از شرکت LARSSON سوئد، در استان همدان به بهره ‌برداری رسید. شرکت صنایع نشاسته الوند در تابستان سال 1399، در راستای كمك به صنعت كشاورزي و ایجاد اشتغالزایی پایدار و تامین نیاز مشتریان، نسبت به بهره برداری مجدد از این کارخانه اقدام نمود.

محصولات این شرکت شامل انواع نشاسته فوق تصفیه، ممتاز و نشاسته اصلاح شده مورد استفاده در صنایع غذایی؛ نشاسته اصلاح شده آنیونی و کاتیونی مورد استفاده در صنایع کاغذ و مقوا سازی، رنگ سازی، نساجی و چسب سازی؛ و نشاسته پرژلاتینه مورد استفاده در صنعت حفاری، در تطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و متناسب با نیاز و مشخصات فنی مشتریان تولید و به بازار ارائه می شود.

در راستای اهداف بلند مدت و تنوع بخشی سبد محصولات، شرکت صنایع نشاسته الوند اقدام به راه‌اندازی خطوط جدید تولید در قالب طرح های توسعه نموده است. این طرح ها شامل خطوط تولید انواع نشاسته، گلوکز و گلوتن از آرد گندم، خوراک دام و نشاسته اصلاح شده با بهره گیری از فناوری شرکت های GEA آلمان، BUHLER سوئیس و DSSE دانمارک و استفاده از توان متخصصین داخلی می باشد.

مسئولیت اجتماعی

در توسعه بازار های جهانی نقش تولید علم اجتناب ناپذیر است
مجموعه صنایع نشاسته الوند با خلق دانش و نو آوری هم راستا با رقبا مطرح جهانی ، ابتدا بازار داخل را از انواع محصولات و مشتقات پایه ای نشاسته بی نیاز و حضوری مقتدر در بازار های منطقه ای و جهانی خواهد داشت
و در این راستا گامی بلند ، موثر و پایدار در توسعه اقتصاد ملی ، ایجاد اشتغال در بخش صنعت و کشاورزی بر خواهد داشت

شرکت نشاسته الوند

آدرس کارخانه: همدان، پلیس راه تهران، کیلو متر ۳ جاده لالجین

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان وزرا، خیابان پنجم، پلاک ۱۰، طبقه چهارم

دفتر مرکزی: 02188717339 02188717816
کارخانه: 08134580687
همراه و واتس آپ: 09046554532
وبسایت: alvandstarch.com

شرکت نشاسته الوند

آدرس کارخانه: همدان، پلیس راه تهران، کیلو متر ۳ جاده لالجینآدرس کارخانه: همدان، پلیس راه تهران، کیلو متر ۳ جاده لالجین

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان وزرا، خیابان پنجم، پلاک ۱۰، طبقه چهارم

دفتر مرکزی: 02188717339 02188717816
کارخانه: 08134580687
همراه و واتس آپ: 09046554532
وبسایت: alvandstarch.com