نمایشگاه ها

شرکت آرنا پترو گاز

شرکت آرنا پترو گاز (سهامی خاص) در سال 1391 با هدف ارائه خدمات در زمینه تامین مواد اولیه صنایع , صادرات و واردات انواع مواد شیمیایی ,تامین تجهیزات و طراحی واجرای پروژه­های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تشکیل و در سال 1392 تاسيس و به ثبت رسید. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از سازمان­های ذیربط بر اساس استانداردهای بین­ المللی و داخلی , با پشتوانه فني و تجربي كادری تخصصي فعالیت خود را آغاز نمود.

آرنا پترو گاز

مواد پلیمری

مواد شیمیایی

کودهای شیمیایی

درباره شرکت آرنا پترو گاز

به عنوان ترسیم افقی برای سال 1397، چشم انداز شرکت آرنا پترو گاز با بررسی شرایط موجود در سناریوهای مختلف و همچنین با نگاه به چشم انداز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ایران در افق 1406 تدوین شده است. بر این اساس بیانیه چشم انداز شرکت آرنا پترو گاز عبارت است از:

” توســعه یافتـــه و پیـشــرو در حوزه های تامین مواد اولیه صنایع , صادرات و واردات انواع مواد شیمیایی , تامی تجهیزات , طراحی و اجرای پروژه­ های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در کشور؛ همراه با حضور موثر در بازارهای داخــلی و بین المـللــی.”
فعالیت شرکت آرنا پترو گاز به صورت بین­ المللی بوده و هیچ حد و مرزی نمی­شناسد.کارکنان، مشتریان و شرکتهای رقیب این شرکت را به عنوان شرکتی با رشدی چشمگیر و روزافزون در مسیر پیشرفت و تعالی می­شناسند.

نوآوری، خلاقیت و کار گروهی این مجموعه و همچنین واکنش مناسب در برابر تغییرات این شرکت را به عنوان شرکتی شاخص و با توانمندیهای ویژه معرفی می­کند.

ماموریت ها:

در راستای نیل به چشم انداز پنج ساله شرکت، ماموریت آن عبارت است از:

تأمین نیازهای صنایع کلیدی با درنظر گرفتن اولویت های کیفیت،زمان و قیمت
پشتیبانی و مشارکت در تأمین نیازمندیهای خاص مشتریان
بازاریابی و توسعه سهم بازار، همگام با ارتقای توان عملیاتی و اجرایی مجموعه
ارائه خدمات راه اندازی، بهره برداری، تعمیر و نگهداری و آموزش از طریق مشاوره، مهندسی، مدیریت، نظارت و اجرا در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به صورت کامل با استفاده از منابع انسانی توسعه یافته و علوم و فناوریهای نوین.
توسعه کمی و کیفی حوزه­های فعالیت اعم از بازرگانی فنی مهندسی و اجرایی
ارتقای دانش فنی و تسلط به تکنولوژی روز دنیا به منظور تخصصی شدن خدمات و امکانات مجموعه
کارآفرینی و حمایت از قشر جوان و متخصص کشور

ارزش ها

ارزشهای محوری چارچوبی است که کلیه فعالیتهای شرکت باید در قالب آن صورت گیرد و هیچ استراتژی، هدف یا رفتاری خارج از این چارچوب مجاز نیست. این ارزشها برگرفته از ارزشهای انسانی و اسلامی، ارزشها و الزامات ملی و همچنین الزامات کسب و کار است. این ارزشها عبارتند از:

تعهد به توسعه ، تعالی و حفظ کرامت و ارزش منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی
برآورده کردن نیازهای مشتریان و پایبندی کامل به تعهدات
پاسخگویی و مسئولیت پذیری کامل در قبال کلیه ذینفعان و حفظ منافع آنها
توسعه فرهنگ مشارکت، کار تیمی و یکپارچگی سازمانی
توسعه دانش و فناوری و پویایی سازمانی از طریق تعهد به خلاقیت و نوآوری
پایبندی کامل به الزامات ایمنی و زیست محیطی بر اساس معیارهای ملی و بین المللی
مدیریت یکپارچه و متعالی پروژه در راستای تحویل بهنگام پروژه ها با مدیریت هزینه و حداکثر کیفیت
تعهد همگانی به ارتقای نام و برند شرکت

گفتگو با محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز

محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز، مهندس شیمی طراحی فرایندهای صنایع نفت، کارشناس ارشد مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی و در حال حاضر دانشجوی دکترای DBA از دانشگاه تهران است. وی از سال 1392 در قامت مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز و رئیس هیات مدیره شرکت Arena Equipment، گروه شرکت های آرنا مشغول به فعالیت است. محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اظهار داشت: حوزه فعالیت این شرکت شامل دو بخش تولید و بازرگانی بوده است. محصولات تولیدی ما، خانواده کلر آلکالی(سود پرک)، شوینده صنعتی(اسیدی- شوینده قلیایی- پراکسیدین) و کامپاندهای پلیمری (PP، PE و…) و مستر بچ بوده که در واحدهای تولیدی شهرک صنعتی توس مشهد، شهرک صنعتی شماره 3 اهواز، شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر با کیفیت و قیمت رقابتی، قابل عرضه است. همچنین محصولات بازرگانی نیز شامل، محصولات شیمیایی (اسیدها، الکلها، آروماتیکها، گلایکول ها، حلالها و…)، انواع پلیمرهای گرید بطری، مظروفات پلاستیکی و… شامل(PP، PE، PC، PS، PVC و…)، مشتقات نفتی شامل(پارافین وکس، رافینت، نفتا، تینر و…) و محصولات کشاورزی( اوره، گوگرد ، سولفات آمونیوم و…) می شود.
وی افزود: این شرکت در فهرست تامین کنندگان بسیاری از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت از جمله NIOC ، NIGC و NPC حضور داشته و در سایه تعهد به حسن انجام تعهدات خود موفق به کسب رضایت شرکتهای مذکور شده است.
مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز در ادامه بیان داشت: از جمله فعالیت ها این شرکت تامین تجهیزات و مواد اولیه برای پتروشیمی ها و پالایشگاهای ایران در حوزه داخل و صادرات محصولات پتروشیمی به خارج از کشور و ارز آوری در شرایط تحریم بوده است.
او در پاسخ به سوالی درباره دستاوردهای این شرکت در عرصه تولید و صادرات اظهار داشت: تولید و مشارکت در تولید کامپاند پلی اتیلن سنگین فیلم، بادی و لوله، تولید و مشارکت در تولید پلیمر تجزیه پذیر، تولید و مشارکت در تولید خانواده آلکالی کلراین (سود پرک، سود مایع، کلر، آب ژاول و کلریدریک اسید)، صادرات محصولات پلیمری (پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی، پلی استایرن و …) به حوزه های اروپا و ترکیه، روسیه و آسیای مرکزی، چین، آفریقا، عراق، افغانستان و صادرات محصولات شیمیایی از جمله سود پرک، سود مایع، اسید ها، گلایکول ها و … از جمله مهمترین دستاوردهای شرکت آرنا پتروگاز در زمینه تولید و صادرات است.
وی در پایان با اشاره به بازدید هیئت هایی از کشورهای روسیه و ترکیه و تعدادی از کشورهای آفریقایی از غرفه شرکت آرنا پتروگاز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تصریح کرد: ارتباطات موثر با مدیران پتروشیمی ها و تولید کنندگان صنایع داخلی ایران به منظور گسترش زنجیره تامین، گسترش زمینه فعالیت و مارکتهای شرکت در حوزه بین الملل و معرفی محصولات موجود صادراتی (تولیدی و تامین) با ارائه شرایط پشتیبانی فنی جزو مهمترین اهداف و برنامه های ما برای حضور در این رویداد بین المللی خواهد بود.

آرنا پترو گاز

مشهد، بلوار جانباز ، مجتمع تجاری کیان سنتر 2 طبقه 10، واحد 1011

تلفن تماس : 05138839090

ایمیل: info@arena-petrogas.com

آرنا پترو گاز

مشهد، بلوار جانباز ، مجتمع تجاری کیان سنتر 2 طبقه 10، واحد 1011

تلفن تماس : 05138839090
ایمیل: info@arena-petrogas.com