نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت آسیاژوله

شرکت آسیاژوله از دیگر شرکت های فعال در تولید روغن موتور است که بهترین برند روغن موتور و روانساز محسوب شده و توانسته است از سال 1372 تاکنون، با بهره مندی از پرسنلی متخصص و مجرب، در این بخش از صنعت، گامی موثر برداشته و از موفق ترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران محسوب گردد. ضمن آنکه بخش تحقیق و توسعه در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز همگام با دانش روز دنیا پیش رفته و موفقیت های زیادی را کسب نموده است.

درباره شرکت آسیاژوله

شرکت آسیاژوله در سال 1372 شمسی با درک نیاز فوری و رو به رشد صنایع کشور به روانکارهای صنعتی و خصوصاً با تمرکز بر معادلسازی و تولید انواع گریس های خاص با حضور جمعی از متخصصین باسابقه صنایع کشور تاسیس شد.

کیفیت و مهندسی تولید

این شرکت از همان بدو تأسیس و آغاز فعالیت با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و فرایندهای تولید، واحد تحقیق و توسعه فعال و کارآمد و نیز بکارگیری مرغوب ترین مواد اولیه موجود به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان انواع روانکارهای صنعتی (انواع گریس و روغن های پیشرفته صنعتی) در میان صنایع مادر کشور شناخته شد.
محصولات شرکت آسیاژوله با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه داخلی و وارداتی و با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و فرایندهای ساخت، تولید میشود. در این مسیر از دانش فنی و نظارت مستمر کارشناسان زبده داخلی و خارجی استفاده میگردد.

لیست صنایع و مشتریان

اشاره کامل به نام صنایع و مشتریان این شرکت مجالی بیش از این میطلبد، با این حال به اختصار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارخانجات فولاد (نظیر مبارکه، ذوب آهن اصفهان، خوزستان، کاویان، گروه ملی، خراسان، نورد و لوله اهواز، کاوه، ناب و …)
  • کارخانجات سیمان و صنایع معدنی (سیمان فارس، بهبهان، سپاهان، آبیک، گل گهر، چادرملو، مس باهنر و …)
  • صنایع چوب و کاغذ (چوکا و مازندران)
  • صنایع خودرو و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی
 
لوگوی شرکت آسیاژوله

آسیاژوله

آدرس: تبریز، چهارراه باغشمال، كوچه استاد شهريار ، پلاك ۱۵

تلفن تماس : 04135544872

آسیاژوله

آدرس: تبریز، چهارراه باغشمال، كوچه استاد شهريار ، پلاك ۱۵

 

تلفن تماس : 04135544872