نمایشگاه ها

مبلمان بالینکو

اوج کارایی و بهره برداری از فضای دلنشین محیط به همراه قابلیت اجرا در محیط های گوناگون با کاربری های مختلف را از مبلمان بالینکو بخواهید.
شبکه فروشگاهی بالینکو با افتخار در شهرهای تهران، کرج، قم و به زودی در سراسر ایران عزیز در خدمت هم میهنان می باشد.
پس از ۱8 سال فعالیت در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی و همکاری با شرکت های معتبری چون: کم جا چوب، استقبال، بافکو، فوم مبل هنر، تشک رویا و … همچنین کسب تجربه وشناسایی سلیقه و نیازمندی مشتریان گرامی، مجموعه ای را فراهم آورده ایم به امید آنکه رضایت مشتریان عزیز را جلب نماییم.

محصولات بالینکو

گفتگو با حسین کاردان مدیرعامل شرکت بالینکو

حسین کاردان مدیرعامل شرکت بالینکوهستم. از سال 1380 وارد بازار مبلمان و دکوراسیون داخلی شدم. با اخذ نمایندگی از شرکت هایی چون کمجا چوب، استقبال، بافکو… وارد این عرصه شده و با توسعه شبکه فروشگاهی در تهران، کرج و قم در حال فعالیت هستیم.
از سال 1380 همزمان با توسعه شبکه فروشگاهی اقدام به تاسیس شرکت بالینکو کردم و با شناسایی نیاز و سلیقه مشتریان طی سالهای متمادی با استفاده از خلاقیت و نیروهای جوان ایرانی و طراحان داخلی به توسعه بالینکو پرداخته ایم. محصولات بالینکو شامل سبد گسترده ای از مبلمان، سرویس خواب، مبلمان تخت خواب شو، آینه و کنسول و… میباشد.

اکنون با افتخار با سه شعبه در تهران (سعادت آباد-شریعتی-اپال) و یک شعبه در استان قم و به زودی در سراسر ایران عزیز فعالیت خود را ادامه می دهیم.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
ما از گذشته تاکنون به شناخت نیاز مشتریان، استفاده از متریال با کیفیت، به کارگیری کارشناسان و طراحان خبره دکوراسیون داخلی و پارچه و … پرداخته ایم، همچنین محصولات ما دو سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش دارند. ضمن اینکه محصولات بالینکو در فروشگاه دیجی کالا قابل خرید هستند. در بخش توسعه بازار بالینکو در حال شناسایی و مطالعه و برنامه ریزی بازارهای کشورهای عمان، عراق، قطر است.

مشتری مداری یعنی بر اساس پارامتر های درست و استاندارد متناسب با نیاز مشتریان تفاوت قائل شوید و بر این اساس مشتری را تشویق کنید برای برخورداری از منافع و مزایای بیشتر جایگاه خود را در کسب و کار شما ارتقاء دهد. مشتری مداری یعنی همه تصمیمات شما بر مدار مشتری باشد. در واقع تمامی استراتژی های کسب و کار با توجه به تحلیل رفتار مشتریان اتخاذ شود. مجموعه بالینکو در همین راستا،  رعایت حقوق مشتریان را در راس فعالیت های خود قرار داده است. ارائه محصول باکیفیت و توجه به همه سلایق جزو اصول کاری شرکت ما است.

کیفیت عالی،  خدمات پس از فروش،  تنوع محصولات و مشاوره رایگان از جمله ویژگی های مهم این شرکت است

با توجه به اهمیت صنعت مبلمان در اشتغالزایی و صادرات غیر نفتی برگزاری نمایشگاه های صنعت مبلمان ایران در این شرایط دارای اهمیت دو چندان است، شرکت بالینکو در نظر دارد با گسترش شبکه نمایندگی، شناسایی سلیقه مشتریان، معرفی بالینکو به بازرگانان داخل و خارج از کشور حضوری فعال و چشمگیر در نمایشگاه مبلمان داشته باشد.

حضور شرکت مبلمان بالینکو در نمایشگاه مبلمان منزل 1400

درباره مبلمان بالینکو

پس از ۱۸ سال فعالیت در زمینه مبلمان و دکوراسیون داخلی و کسب تجربه و شناسایی سلیقه و نیازمندی مشتریان گرامی، مجموعه ای را فراهم آورده ایم به امید آنکه رضایت مشتریان عزیز را جلب نماییم. محصولات بالینکو مجموعه ای شامل مبلمان تخت خوابشو، مبلمان مدرن، صندلی راحتی، میز و قفسه می باشد که با استفاده از بهترین مواد اولیه ایران و ترکیه تولید می شود. محصولات بالینکو شامل دو سال ضمانت بوده و با ده سال خدمات پس از فروش عرضه می گردد.

مبلمان بالینکو

آدرس: سعادت آباد، چهار راه سرو، ساختمان مینیاتور، واحد یک

تلفن تماس: 02122141020
ایمیل: info@ballinco.com

مبلمان بالینکو

آدرس: سعادت آباد، چهار راه سرو، ساختمان مینیاتور، واحد یک

تلفن تماس: 02122141020
ایمیل: info@ballinco.com