نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت بانیان امید

شرکت بانیان امید، از سال 1364 فعالیت خود را از طریق پایون های تجاری ایران شروع کرد که با صنعت نمایشگاه کشور مرتبط بود. این شرکت در نمایشگاه های دیگر کشورها از قبیل قطر، امارات، عمان و سنگاپور حضور داشت. این شرکت در سال 1368 موفق به عقد قرارداد همکاری و مشارکت با شرکت اکتانورم آلمان شد و به عنوان نماینده انحصاری این شرکت فعالیت خود را به صورت رسمی شروع کرد.

در مراحل بعدی با تولید محصولات و لوازم دکوراسیون منزل، اداری و فروشگاهی فعالیت خود را توسعه داد. در ادامه مرکز مدیریت بهره برداری نمایشگاهی میلاد را با همکاری صندوق ضمانت صادرات ایران تاسیس نمود که خود نشان از توانمندی این شرکت و ارائه خدمات حرفه ای آن دارد. در حال حاضر شرکت بانیان امید در زمینه  برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی فعالیت دارد. این شرکت با نام مرکز مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاهی میلاد در این حوزه شناخته می شود.

نمونه کار غرفه سازی نمایشگاهی

درباره شرکت بانیان امید

برگزاري نمايشگاه بین المللی فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبدخوشحاليم كه شرکت بانیان امید با بيش از 25 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشد.

شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید درسال 1380 به وسیله گروهی بنیان نهاده شد که از سال ها تجربه فعالیت در زمنیه های مختلف صنعت نمایشگاهی برخوردار بودند. شرکت برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی
آغاز فعالیت مديريت شركت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید در این صنعت به سال 1364 برمي گردد. ایشان طی دوره دو ساله در مرکز مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاهی میلاد ( مستقر در مركز دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران) موفق به برگزاری 22 نمایشگاه بین المللی شده اند. این شرکت تنها شرکتی است که در ایران موفق به برگزاری این تعداد نمایشگاه طی دوره 2 ساله گردیده است.
تاسيس شركت بانيان اميد با هدف ارائه خدمات نوين در صنعت نمايشگاهي  به وسيله  سياست گذاري مستقل و ايجاد كانوني براي جذب و جلب همكاري نيروهاي متخصص و با تجربه – كه داراي عزم راسخ برای حضور فعال و ثمر بخش دراین صنعت و ارتقاء‌ سطح خدمات آن مي باشند انجام شد .
خوشبختانه كميت و كيفيت نمایشگاه هایی که شرکت طی سال ها متولی برگزاری آنها بوده است و همچنین همکاری مستمرو سازنده با شرکت ها و گروه های همکار ومشتریان، این نوید را می دهد که شرکت در حصول به اهداف خود موفق بوده است. شرکت برگزار کننده 

گروه بانیان امید به عنوان اولین و بدون تردید گسترده ترین شرکت ایرانی در زمینه خدمات نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشد . این گروه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1381 یعنی حدود دو دهه پیش آغاز نموده که در این مدت دستاورد های بسیار زیادی در زمینه پروژه های دولتی و خصوصی بدست آورده است . امروزه این دستاورد ها و تجربیات با ارزش، گروه بانیان امید را به یکی از حرفه ای ترین گروه ها در صنعت نمایشگاهی کشور تبدیل کرده است.

شرکت بانیان امید همواره تلاش نموده که بتواند امور گسترده و متفاوت در زمینه خدمات نمایشگاهی را توسط گروه های متمرکز و پویا تحت مدیریت کلان به ثمر رساند. ایران استند دیزاین برند شناخته شده بانیان امید در زمینه غرفه سازی بوده که همواره توانسته طی 3 دهفه اخیر افتخارات زیادی را برای این مجموعه بدست آورد. واحد غرفه سازی شرکت بانیان امید (ایران استند دیزاین) با تمرکز به خلاقیت، نوآوری، کیفیت و موکداً کیفیت توانسته درصد قابل توجهی از رضایت مشتری را جذب نماید.

خدمات شرکت بانیان امید

شركت بانیان امید داراي تجربه و نيروي متخصص براي ارائه  پنج گروه اصلی از خدمات نمايشگاهي مي باشد:

ساخت و اداره اماکن نمایشگاهی
مدیریت و برگزاری نمایشگاه
طراحي وآرايش فضاي نمايشگاهي
تولید سیستم پیش ساخته نمایشگاهی
انجام كليه خدمات نمایشگاهی

لوگو شرکت بانیان امید غرفه سازی

غرفه سازی بانیان امید

آدرس: تهران، اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران، سالن 5 (ورودی شرقی) طبقه زیرین 

تلفن تماس : 02174501000

غرفه سازی بانیان امید

آدرس: تهران، اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران، سالن 5 (ورودی شرقی) طبقه زیرین

تلفن تماس : 02174501000