نمایشگاه ها

شرکت چسب شمال

شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال یکی از شرکت های تولید کننده چسب در تهران است که از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را شروع نموده و با برنامه ریزی مشخصی در توسعه و گسترش فعالیت های خود قدم برداشته و به عنوان تولید کننده چسب با کیفیت ، در میان بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است. این شرکت، انواع چسب چوب، صحافی، چسب های حرارتی و چسب های بسته بندی را تولید کرده و با تکیه بر کارشناسان مجرب خود و آزمایشگاه های مجهز در اختیار گرفته، به یکی از برندهای معتبر در بازار تبدیل شده است.

 

چسب شمال

چسب سرد

چسب حرارتی

درباره شرکت صنایع شیمیایی چسب شمال

شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۱ تأسیس و شروع به‌کار نموده است، با برنامه‌ریزی اصولی و صحیح این شرکت توانست ظرف مدت کوتاهی به یک تولید کننده چسب و رزین با‌کیفیتی قابل رقابت با تولید کنندگان خارجی تبدیل گردد.
با تولید چسب‌های بر پایه دیسپرسیون پلی وینیل استات مانند چسب چوب استاندارد، صحافی، بسته‌بندی فعالیت شرکت شروع و به ترتیب در سال ۱۳۶۵ تولید چسب‌های حرارتی و سپس از سال ۱۳۷۱ تولید رزین‌های‌ امولسیون پلی وینیل استات به مجموعه محصولات این شرکت اضافه گردید.
به اتکای دانش و تجربه چندین ساله و در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و کارشناسان مجرب آمادگی دارد چسب‌های اختصاصی صنایع را نیز بر اساس سفارش، تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

شرکت چسب شمال

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان بهشتی، خیابان احمدقصیر، کوچه ششم، پلاک ۲۹

تلفن تماس : 02143395
ایمیل info@chasbeshomal.ir

شرکت چسب شمال

تهران، بزرگراه مدرس، خیابان بهشتی، خیابان احمدقصیر، کوچه ششم، پلاک ۲۹

تلفن تماس : 02143395
ایمیل info@chasbeshomal.ir