نمایشگاه ها

سینما چوب فیدار

از افتخارات و خدمات شرکت سینما چوب فیدار تا به امروز می توان از مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حرفه ای دکوراتیو ، تزئینات و معماری داخلی و تجهیزات الکترونیکی مربوط به مانیتورینگ و تأمین کلیه ادوات و تجهیزات صوت و تصویر ،

تجهیزات و وسایل آموزشی خصوصی و عمومی و تجهیز کامل سالن های همایش ، کنفرانس ، اتاق جلسات ، اتاق مدیران ، سینما ، لابی هتل ها و

مراکز پذیرش مسافر و گردشگری و مجتمع های تجاری ، تفریحی ، فرهنگی نام برد . که بی شک یکی از پیشگامان این عرصه می باشیم و با اقتدار آن را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

سینما چوب فیدار

صندلی آمفی تئاتر

گفتگو با حجت اکبرنیا مدیرعامل شرکت

شرکت سینما چوب فیدار (سهامی خاص) از سال 1381 در زمینه دکوراسیون اداری، سیستم S5 دکوراسیون تخصصی سازمانی و همچنین ساخت و تجهیز سالن های همایش، سینما و آمفی تئاتر فعالیت خود را آغاز کرد.

خدمات سینما چوب فیدار تاکنون، مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های حـرفه ای دکـوراتیو، تزئـینات و معـماری داخـلی و تجـهـیزات اداری، تجهـیزات الکـترونیکی مـربـوط بـه مانیـتـورینگ و تامـیـن کلیه ادوات و تجهـیـزات صـوت و تـصـویـر، سیستم های نورپردازی تخصصی تجهـیزات و وسـایل آمـوزشی و عـمومی و تجهـیز کامل سـالن های همایـش، کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق مدیران، سینما، لابی هـتل ها و مهـمانـسراها و مجتـمع های تجاری، اداری، تفریحی، فرهـنگی و آمـوزشی و گـردشـگـری و… بوده است و این خود گـواه بردامنه وسیع و تـوانایی بالای سینما چوب است،

مجموعه ی ما تولـید کننده انواع مبلمان اداری از جمله: صندلی های آمفی تئاتر، سینمایی، اداری و همچنین تولید کننده سیستم های صوت و تصویر، پارتیشـن هـای دوجـداره و تک جداره، تریبون های اختصاصی، انواع کانتر و گیت فروشگاهی و اداری و نیز تامین کننده پارکت و کفپوش، دیوارکوب های سالن همایش و کنفرانس، سیستم های مدار بسته، انواع پرده سالن آمفی تئاتر و سینما و… می باشد.

سینما چـوب فیدار با استـفاده ازنـیرویی مـتخـصص و به کارگـیری برترین تجهیزات روز و نیـز با تلـفیق اندیشه، هنر و تجـربه روز به روز بر دانـش و توانایـی خود افزوده است و در این برهه از زمان مـی توان گفـت با نگاه به گـذشـتـه وافــق های پـیشه رو برخود میبالیم که توانسته ایم دراین زمینه جزء چند شرکت مطرح و اول ایران باشیم.

کسب تندیس اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی در زمینه تجهیز سالن ها و ارائه صندلی اداری و آمفی تئاتر، تقدیر نامه کارآفرین برتر سال 1395، سپاس نامه طلایی انجمن علمی بازرگانی ایران، تقدیر نامه اصالت به پاس تلاش و نیک نامی در عرصه کسب و کار، تندیس مدیریت و نوآوری، رقابت و آینده پژوهی در بنگاه های اقتصادی، پروانه عضویت مجمع مدیران دانش بنیان به عنوان عضو اصلی و گواهی نامه مدیریت نوآوری، رقابت و آینده پژوهی در بنگاه های اقتصادی جزو سوابق مدیریتی سینما چوب فیدار است.

سینما چوب فیدار مشاوره، تجهیز و دکوراسیون بسیاری ازسالن های سینما، ادارات دولتی و خصوصی را در کارنامه خود دارد که به عنوان چند مورد میتوان به مواردی چون سالن همایش دانشکده کشاورزی شیراز، اردوگاه تفریحی شهید رسولی نوشهر( سالن سینما و آمفی تئاتر 1000نفری)، سالن همایش وسینمایی حوزه هنری(شهید آوینی)، سالن آمفی تئاترنیروی انتظامی ارومیه، قرارگاه حمزه سیدالشهدا ارومیه، سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه سه تهران و… اشاره کرد.

شرکت سینما چوب فیدار علاوه بر کارآفرینی و اشتغال زایی، هدف گذاری خود را در جهت جلوگیری و کاهش واردات ادوات سالن های سینمایی و آمفی تئاتری انجام داده است. این مجموعه این افتخار را داشته که علاوه بر اجرای پروژه های استانی و ملی، به کشور های مجاور مانند عراق، آذربایجان و گرجستان صادرات انجام داده است.همچنین هدف گذاری بلندمدت این مجموعه صادرات به کشورهای اروپایی می باشد.

مجموعه ی ما نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته است تا در نمایشگاه امسال، علاوه بر اینکه عرضه ی تک محصولی نداشته بلکه خط تولید صندلی های آمفی تئاتر، صندلی های اداری، دکوراسیون سینمایی، تجهیزات صوت و تصویر و هرآنچه که برای تجهیز کامل یک سالن نیاز است را به صورت کامل ارائه و عرضه نماید و این مسئله به خودی خود مشتری را از کار با پیمانکاران و تولید کنندگان مختلف بی نیاز می کند.

حضور شرکت سینما چوب فیدار در نمایشگاه مبلمان منزل 1400

درباره شرکت سینما چوب فیدار

دکوراسیون تخصصی S5 شرکت سینما چوب فیدار ( سهامی خاص ) از سال 1381 در زمینه دکوراسیون اداری ، صندلی آمفی تئاتر ، سیستم سازمانی و همچنین ساخت و تجهیز سالن های همایش ، سینما و آمفی تئاتر فعالیت خود را آغاز نمود .

از افتخارات و خدمات شرکت ما تا به امروز می توان از مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های حرفه ای دکوراتیو ، تزئینات و معماری داخلی و تجهیزات الکترونیکی مربوط به مانیتورینگ و تأمین کلیه ادوات و تجهیزات صوت و تصویر، تجهیزات و وسایل آموزشی خصوصی و عمومی و تجهیز کامل سالن های همایش ، کنفرانس ، اتاق جلسات ، اتاق مدیران ، سینما ، لابی هتل ها و مراکز پذیرش مسافر و گردشگری و مجتمع های تجاری ، تفریحی، فرهنگی نام برد. که بی شک یکی از پیشگامان این عرصه می باشیم و با اقتدار آن را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

سینما چوب با استفاده متخصص ترین نیروی کار و همچنین با بکارگیری برترین تجهیزات روز دنیا و نیز با تلفیق اندیشه ، هنر و تجربه و همگام با علم روز دنیا هر روز توانسته است برمقدار دانش و توانایی های خود بیافزاید. و همچنین مدیریت و پرسنل این شرکت بسیار خرسند است که در این برهه از زمان و با نگاه به گذشته و همچنین افق های پیش رو توانسته اند در این زمینه کاری جزو چند شرکت مطرح اول ایران باشد.

شرکت سینما چوب افتخار مشاوره ، تجهیز و اجرای تعداد بسیار زیادی از سالن ها در بخش دولتی و خصوصی را در کارنامه خود دارد . که به چند مورد آن اشاره خواهیم نمود:

* سالن همایش و سینمای حوزه هنری ( شهید آوینی )

* سالن سینما و آمفی تئاتر 1000 نفری ( اردوگاه شهید رسولی )

سالن همایش فرهنگسرای ماهشهر

* سالن همایش و کنفرانس استاندارد قم

* تجهیز و پارتیشن بندی ساختمان طرح و اندیشه بهساز ملت

* تجهیز و پارتیشن بندی اداره حفظ و نشر آثار دفاع مقدس ( اهواز )

و…

سینما چوب فیدار

آدرس: ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوچه گل آذین، پلاک 30، طبقه 6، واحد 13

تلفن تماس: 02186127148
ایمیل: info@cinema-choob.com

سینما چوب فیدار

آدرس: ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوچه گل آذین، پلاک 30، طبقه 6، واحد 13

تلفن تماس: 02186127148
ایمیل: info@cinema-choob.com