نمایشگاه ها

سرو آزاد سایان

گروه چاپ و بسته بندی سرو آزاد سایان با نزدیک به ۲۰ سال سابقه در صنعت چاپ و بسته بندی مجهز به مدرن ترین دستگاهای چاپ وبسته بندی و وکیوم فرمینگ (۹ دستگاه ماشین چاپ ،از ۵ رنگ ۴/۵ ورقی تا تک رنگ GTO ) مجهز ترین دستگاه ها در زمینه تولید وکیوم فرمینگ : دستگاه اتوماتیک فرمینگ و وکیوم (PE, PVC , …) دستگاه کوتینگ موضعی چسب بلیسترتمام اتوماتیک ودستگاه های برش،پرس وخدمات وابسته ی وکیوم فرمینگ .

سرو آزاد سایان

وکیوم فرمینگ

بسته بندی مقوایی

چسب وکیوم فرمینگ

طراحی و عکاسی

گفتگو با یوسف گوران مدیرعامل گروه سرو آزاد سایان

مجموعه سرو آزاد سایان دارای ۲۰ سال سابقه در صنعت چاپ ایران است و با داشتن مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات، تولید انواع بسته بندی های مقوایی و وکیوم برای محصولات دارویی،جعبه های آرایشی و بهداشتی و قطعات خودرو را به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد.
شرکت ما در زمینه بسته بندی وکیوم فرمینگ را به عنوان یکی از بروزترین و مقرون به صرفه ترین روش ها به مشتریان خود ارائه می دهد. این نوع بسته بندی شاخصه هایی نظیر زیبایی و رویت محصول، تک پک بودن یا بسته بودن فضای بسته بندی، پلمپ بودن، قابلیت تحمل وزن نسبتا زیاد، انعطاف پذیری بالا و امکان سفارشی سازی برای هر نوع محصولی در اندازه و ابعاد مختلف را دارا می باشد.

بسته بندی وکیوم فرمینگ شامل در سه مرحله انجام می شود که شامل تولید طلق،کارت پشت بسته بندی و کوتینگ چسب بلیستر است. اکثر شرکت ها با توجه به تجهیزات و امکانات خود تنها توانایی انجام یک یا دو مرحله از این نوع بسته بندی را دارند و ما تنها شرکتی در ایران هستیم که تمامی مراحل و حتی کار پرس و اسمبلینگ را انجام می دهیم.

در زمینه بسته بندی وکیوم فرمینگ هیچ رقیبی نداریم و در بحث بسته بندی مقوا یا جعبه جزو ۱۰ برند برتر ایران محسوب می شویم.

تولید روزانه مجموعه ما بالغ بر یک و نیم میلیون جعبه و بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار بسته وکیومی است.

ما در گذشته دو دسته مشتری خارجی داشتیم که یک سری محصولات آنها به صورت فله ای وارد ایران می شد و ما مطابق با استانداردهای روز جهانی و لایسنس آن ها کار بسته بندی را انجام می دادیم و دسته دیگر نیز بسته بندی های ما را خریداری می کردند اما به دلیل مشکلات ناشی از تحریم و موانع گمرکی دیگر امکان همکاری با مشتریان خارجی مقدور نیست.

یکی ازبزرگترین معضلات این صنعت، عدم ورود دستگاه ها و ماشین آلات روز جهانی است و واحدهای صنعتی ناچار به استفاده از دستگاه های قدیمی هستند و با توجه به اینکه این دستگاه ها مکانیکی هستند؛ پس از مدتی مستهلک می شوند و نیازمند تعمیر و سرویس دهی هستند، اما از سوی دیگر شرکت مادر تولیدکننده این دستگاه ها به دلیل تحریم‌ها به ایران قطعه نمی‌دهد،در نتیجه این دستگاه ها از خط تولید خارج می شود.

مشکل بعدی ما ناهماهنگی میان ارگان های مختلف است مثلا ما جوازی را برای یک محصول مشخص از طرف گمرگ و اداره ثبت می گیریم، اما متاسفانه اداره فرهنگ و ارشاد مانع انجام کار می شود، این عدم هماهنگی باعث ضربات جبران ناپذیری به تولیدکنندگان شده است و باید تدابیر لازم برای رفع این معضل اندیشیده شود.

با توجه به اینکه بسته بندی وکیوم فرمینگ هنوز در بازار داخلی جا نیفتاده و حتی خیلی از افراد فکر می کنند این نوع بسته بندی در ایران وجود ندارد، ضمن رونمایی از این سیستم بسته بندی در نمایشگاه، تمامی مراحل حتی مرحله پرسینگ را در در معرض دید عموم قرار می دهیم.

حضور سرو آزاد سایان در نمایشگاه چاپ و بسته بندی 1400

درباره شرکت سرو آزاد سایان

گروه چاپ و بسته بندی سایان با نزدیک به ۲۰ سال سابقه در صنعت چاپ و بسته بندی مجهز به مدرن ترین دستگاهای چاپ وبسته بندی و وکیوم فرمینگ (۹ دستگاه ماشین چاپ ،از ۵ رنگ ۴/۵ ورقی تا تک رنگ GTO ) مجهز ترین دستگاه ها در زمینه تولید وکیوم فرمینگ : دستگاه اتوماتیک فرمینگ و وکیوم (PE, PVC , …) دستگاه کوتینگ موضعی چسب بلیسترتمام اتوماتیک ودستگاه های برش،پرس وخدمات وابسته ی وکیوم فرمینگ .

خدمات شرکت سایان

سلفون ، طلا کوب، UV موضعی، ماشین های جعبه چسبانی ، دستگاه های صحافی اتوماتیک ، لیتو گرافی و… همراه تیم طراحی بسته بندی و قالب وکیوم ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی­­.

سرو آزاد سایان

آدرس: خیابان دماوند تقاطع سبلان جنوبی

 

تلفن تماس: 02177268761
تلفن تماس (همراه): 09053971140
ایمیل: cyan.pack@gmail.com

سرو آزاد سایان

آدرس: خیابان دماوند تقاطع سبلان جنوبی

تلفن تماس: 02177268761
تلفن تماس (همراه): 09053971140
ایمیل: info@ischap.com