نمایشگاه ها

گروه بین المللی کارخانجات دیرگداز

اولین کارخانه تولید آجر نسوز نما در شرکت دیرگداز به ظرفیت تولید 18000 تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتی، آجر نسوز دکوراتیو و تزئينی، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهای ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور به این محصول ارزشمند در سال 1370 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

گروه بین المللی کارخانجات دیرگداز

آجر نسوز پلاک

آجر نسوز دکوراتیو

گفتگو با علی حیدر گودرزی مدیرعامل شرکت دیر گداز اراک

شرکت دیرگداز اراک در سال ۱۳۶۹ با ظرفیت تولید ۱۸۰۰۰ تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتي، آجر نسوز دکوراتیو و تزئيني، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهاي ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به عنوان یکی از برندهای برتر در این حوزه به کشور های منطقه خلیج فارس ، عراق ، کره جنوبی و… صادرات دارد.
شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران، اربیل عراق، تامین کننده آجر نسوز نما مصلی بزرگ تهران و شاه چراغ شیراز، توسعه حرم مطهر حضرت معصومه(ص)، طرح توسعه شهید حکیم عراق، فعالیت در حوزه سلامت و ساخت بیمارستان ها و اورژانس های خیریه و مدارس بخشی از فعالیت های این شرکت است.

از مزیت های محصولات تولیدی ما می توان به نسوز بودن آجر و اینکه آجر ها شوره نمیزند اشاره کرد. از سوی دیگر تنوع بالغ بر ۱۶۰نوع طیف رنگی، کیفیت بالا، پخت آجر در دمای ۱۳۰۰درجه، عدم تغییر رنگ در برابر نور، مقاومت در مقابل سرما و گرما جزو مهمترین ویژگی های محصولات شرکت دیرگداز اراک است.

شرکت آجر نسوز نما دیرگداز اراک با انجام بهبود مستمر برای تحقق چشم انداز خود، ضمن ارتقاء کیفی مستمر محصولات ارائه شده حال حاضر، با افزایش خلاقیت و نوآوری، با رعایت بالاترین استاندارد های کیفی و بین المللی، بهبود دانش فنی کارکنان همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی، با تمرکز بر مشتری مداری به دنبال دستیابی به برترین جایگاه در صنعت آجر نسوز نما می باشد. تبلیغات گسترده در زمینه های مختلف ، مشتری مداری، افزایش خدمات پس از فروش، تولید محصولاتی متناسب با تقاضا بازار از جمله اقدامات ما برای توسعه فعالیت های شرکت دیرگداز اراک است.

گروه بین المللی کارخانجات دیرگداز تاکنون موفق به کسب لوح برند برتر در سال ۳سال متمادی، کسب عنوان رعایت حقوق مصرف کننده سال ۹۶و۹۷ شده است و جزو برندهای برتر این صنعت محسوب می شود.

یکی از مهمترین اصول ما مشتری مداری و توجه به نیازهای آن ها است در همین راستا با گسترش سازمان( سی ار ام) ، تولید محصولات با کیفیت در کشور ، خدمات پس از فروش گسترده سعی در رفع نیازهای مشتریان محترم داشته ایم.

مشکلات فراوانی سد راه تولید می شوند از جمله می توان به گران شدن مواد اولیه، گرانی حمل ونقل، قطع رابطه با کشورهای خارجی حوزه خلیج فارس و اروپایی برای صادرات، گران شدن ارز و نوسانات ارزی اشاره کرد. راهکار من برای حل این دست از مشکلات، رایزنی با کشورهای خارجی جهت صادرات، ثبات قیمت مواد اولیه، ثبات قیمت برای حمل ونقل و پایین آمدن نرخ ارز است.

به علت گران شدن مصالح و بالا رفتن هزینه ها متاسفانه این حوزه در وضعیت مطلوبی به سر نمی برد و باید تغییرات اساسی در این روند ایجاد شود، استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت و مرغوب ، حمایت دولت از سازندگان جزو راهکارهای مهم برای بهبود فضای کلی این صنعت است.

نمایشگاه ساختمان به عنوان نمایشگاهی تخصصی نقش مهمی در ایجاد ارتباط با مشتریان جدید دارد و ما از این فرصت برای ارایه محصولات جدید و بالابردن سطح فروش استفاده خواهیم کرد.

حضور کارخانه دیرگداز در نمایشگاه ساختمان 1400

گروه بین المللی کارخانجات دیرگداز اراک

اولین کارخانه تولید آجر نسوز نما در شرکت دیرگداز به ظرفیت تولید 18000 تن انواع فرآورده هاي نسوز شامل آجر نسوز صنعتي، آجر نسوز شاموتي، آجر نسوز دکوراتیو و تزئيني، آجر نسوز رستیک، آجر نسوز کرافیستون، آجر نسوز پلاک جهت اجرای نماهاي ماندگار ، آجر نسوز لعابدار جهت اجرا و بازسازی بناهای باستانی و نماهای سنتی و آجر نسوز کف و با هدف تأمين نيازهاي روز افزون كشور به این محصول ارزشمند در سال 1370 راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.

اين شرکت پس از گذشت بیش از 25 سال، گام های موثری در جهت پیشبردکیفیت در صنعت ساختمان برداشته است به نحوی که در سالهاي اخير توانسته است با اتكاء‌ بر توان فني و تكنولوژيكي خود و نیز با در اختيار داشتن كادری مجرب در زمينه تحقيقات محصولات نسوز صنعتي و تزئيني، گامهاي وسيعي در راستاي افزايش تنوع توليدات نسوز و تأمين نيازهاي صنايع كشور بويژه صنعت ساختمان برداشته و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. ضمن اينكه بخش خدمات مهندسي فروش اين كارخانه انجام خدمات فني در زمينه هاي نسوز كاري كوره ها و تجهيزات حرارتي و اجراي نماهاي ماندگار ساختماني را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار داده است.

محصولات نسوز این شرکت با توجه به دارا بودن مزایایی همچون چسبندگی مناسب با انواع ملات ها، ثبات رنگ تحت شرایط مختلف آب و هوایی، استحکام در برابر سرما، گرما، ضربه ، سایش و همچنین با رعایت استانداردهای خاص و با کمترین تلرانس های مجاز تولید و در بسته بندی های منظم به بازار عرضه می گردد که از این رو همواره مورد توجه صاحب نظران و انبوه سازان محترم می باشد. اینک با کوله باری از تجربه به همراه دانش فنی روز دنیا، با استفاده از مهندسین و پرسنل کارآزموده آماده ارائه خدمات به ایران اسلامی می باشیم.

بهبود مستمر در کلیه بخش های کارخانه

شرکت دیرگداز اراک با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز، سعی نموده است تمامی انتظارات مشتریان خود را از آجر نسوز در نظر بگیرد.

و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو بوده و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی آجرهای نسوز بیش از ربع قرن همراه شما باشیم.

هنگامی که محصولات آجرنسوز دیرگداز اراک را خریداری می نمایید، در حال سرمایه گذاری بر روی دوام و زیبایی مسحور کننده هستید و ما این سرمایه‌گذاری را ارج می نهیم، زیرا به ما انگیزه ای دوچندان برای تلاش بیشتر و بهتر می دهد.

ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت تولید آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم اجرهای نسوز شرکت دیرگداز اراک برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

شرکت دیرگداز اراک

آدرس: تهران – خیابان شریعتی – ابتدای خیابان شهید بهشتی – چهار راه قصر – برج زرین – پلاک 19 – طبقه 7 – واحد 1

تلفن تماس: 02188504019
ایمیل: info@dirgodaz.com

شرکت دیرگداز اراک

آدرس: تهران – خیابان شریعتی – ابتدای خیابان شهید بهشتی – چهار راه قصر – برج زرین – پلاک 19 – طبقه 7 – واحد 1

تلفن تماس: 02188069669
ایمیل: info@dirgodaz.com