نمایشگاه ها

الکتروپیک

شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISOدر دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک با تنوع در محصولات و تمایز در ارائه خدمات، سهم بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.

الکتروپیک پیشگام بازار

مانیتور

پنل تصویری

پنل صوتی

درباره شرکت الکتروپیک

درسال ۱۳۶۴ در کارگاهی ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) آغاز گردید. پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات این کارگاه کوچک کارخانه ای با نام کلون الکترونیک تأسیس (که بعداً به نام الکتروپیک تغییر یافت) گردید؛ که سالانه ۲۰۰۰عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود. در حال حاضر شرکت الکتروپیک (سهامی خاص) دارای کارخانه ای به مساحت 12000مترمربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید انواع گوشی های صوتی و تصویری، پنل های دم دری، قفل زنجیری، منبع تغذیه و سایر محصولات جانبی می باشد. همچنین این شرکت در اوایل سال ۸۹ اقدام به راه اندازی خطوط جک کنترلی پارکینگ، سنسورهای روشنایی و قفل برقی با نام یوتاب نموده است. خانواده الکتروپیک که تعداد آن بالغ بر ۴۸۰نفر میباشد؛در مدیریت های مالی و اقتصادی، بازاریابی و فروش، تامین، اداری و منابع انسانی، تولید و پژوهش سیستم بهره وری فعالیت می نمایند.

گفتگو با مهرداد منصوری گرکانی مدیر عامل شرکت الکتروپیک

مهرداد منصوری گرکانی، با نزدیک به چهار دهه سابقه مدیریت در صنایع الکترونیک، بنیان گذار گروه صنعتی الکتروپیک، شامل شرکت‌های الکتروپیک، یوتاب، نکو بهینه ماشین و روجا هستم. در حال حاضر مدیر عامل شرکت الکتروپیک و عضو هیئت مدیره دیگر شرکت‌های گروه صنعتی الکتروپیک نیز هستم.

در سال ۱۳۶۴ تولید را با گوشی صوتی ۶۶۴ در کارگاه کوچکی در خیابان پیروزی آغاز کردیم. در سال ۱۳۶۶ اولین کارخانه الکتروپیک را تاسیس کرده و تعداد نیروی کار را افزایش دادیم. با تحمل سختی‌های مسیر تولید و پافشاری بر توسعه مداوم، موفق شدیم در سال ۱۳۷۱ اولین صفحه دم دری صوتی الکتروپیک را با کد ۶۷۱ تولید کنیم. در سال ۱۳۸۲ اولین گوشی تصویری الکتروپیک با کد ۳۸۲ به تولید انبوه رسید و از این سال الکتروپیک رسما به بازار درب بازکن‌های تصویری وارد شد و از آن سال تا به امروز از پیشگامان و سرآمدان این بازار است.

در سال‌های اخیر با توجه به جایگاهمان در بازار، سبد محصولاتمان را گسترش داده‌‌ایم و طیفی از محصولات الکترونیک از جمله انواع سنسورهای ایمنی، سیستم‌های امنیتی و تجهیزات برقی را تولید و راهی بازار کرده‌ایم.

کیفیت محصول و رضایت مشتری، مهم ترین اصول ما در الکتروپیک است و با تکیه بر همین اصول توانسته‌ایم یکی از خوشنام ترین برندهای ایرانی از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش باشیم. شهرت الکتروپیک به بهترین کیفیت‌، بزرگترین افتخار و دست آورد ماست. برای رسیدن به این مهم اما سخت تلاش نموده ایم وگواهینامه های استاندارد و کیفیت بین المللی را کسب کرده ایم. گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2015 – گواهینامه استاندارد ISO45001-2018 – گواهینامه استاندارد ISO14001-2015 – گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صمت – گواهینامه CE برای محصولات رندا و سنسور – گواهینامه سیمین از مرکز رتبه بندی ملی ایران – شرکت برتر در جشنواره صنایع حفاظتی و امنیتی و واحد برگزیده در همایش بزرگان صنعت ساختمان، بخشی از مهم ترین گواهینامه‌های کسب شده توسط الکتروپیک هستند.

شرکت الکتروپیک در نظر دارد با افزایش چهار برابری ظرفیت منابع انسانی و ۶۰ درصدی بهره وری، به شرکتی ملی در حوزه هوشمند سازی خانه ها تبدیل شود.

با چه هدف و رویکردی در نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران مشارکت کرده اید؟

رونمایی از محصولات جدید، جذب نمایندگی های فرو ش و خدمات و جذب نیروی انسانی کارآمد و توانمند از جمله مهمترین اهداف شرکت الکتروپیک در نمایشگاه صنعت برق بوده است.

الکتروپیک

تهران،، چهارراه اشراق (فلکه دوم تهران پارس)، خیابان جشنواره، رو به روی فرهنگسرای اشراق، خیابان شهید هلیسایی (درختی)، پلاک 15

تلفن تماس : 02126377750

ایمیل: info@electropeyk.com

الکتروپیک

تهران،، چهارراه اشراق (فلکه دوم تهران پارس)، خیابان جشنواره، رو به روی فرهنگسرای اشراق، خیابان شهید هلیسایی (درختی)، پلاک 15

تلفن تماس : 02126377750
ایمیل: info@electropeyk.com