نمایشگاه ها

فرا گروه | گروه پزشکی فرا

گروه فرا (Fara) یکی از پیشگامان صنعت سلامت به شمار می آید وهمواره تلاش کرده است تا به لحاظ وسعت خدمات و کیفیت محصولات، جهت ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش نماید و امروز مفتخریم اعلام کنیم خانواده بزرگ فرا با دارا بودن 4 حوزه تخصصی فعالیت و همچنین تولید کالاهای سلامت محور به هدف خود دست یافته و به نامی مطمئن در این صنعت تبدیل شده است. کماکان اعتماد مشتریان را ثروت خود میدانیم و در مسیر ارتقای خدمات از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

 

گروه فرا

محصولات فرا طب جراح

محصولات فرا طب دنان

حضور شرکت گروه پزشکی فرا در نمایشگاه ایران هلث 1401

درباره شرکت گروه فرا

هلدینگ فرا در جهت ارتقاء سلامت جامعه و ارائه خدمات بهتر تجهیزات پزشکی پایه‌گذاری گردیده است. از آن‌جایی که بازار‌های جهانی، منطقه‌ای و داخلی پزشکی، پیوسته در حال تغییر بوده و مطابق با آن، نیاز‌ها و انتظارات مشتریان و مصرف‌کنندگان نیز تغییر می‌کند، این هلدینگ با اهمیت دادن به مصرف‌کنندگان و استقبال از ایده‌های جدید، تلاش دارد تا همراه با نیاز‌های روز، گام برداشته و با شبکه توزیع حرفه‌ای خود قادر است علاوه بر توزیع داخلی، صادرات به کشور‌های همسایه را نیز در برنامه آتی خود داشته باشد.
این هلدینگ كه از همكاری مشترك سه شركت فراطب جراح ، آرسان تجارت آباریس و رادی‌ناكه صنعت پارس حاصل شده‌است، در راستای تامین کالا‌های پزشكی در حوزه‌های متنوعی شامل جراحی، نمونه برداری، دسترسی عروقی، لوازم مصرفی بیهوشی و تنفسی، لوازم الکتروکوتر‌ جراحی، لوازم تنفسی و احیای نوزادان، مدیریت درد، لوازم دستگاه‌های مانیتورینگ علائم حیاتی و الکتروکاردیوگراف و کاغذهای پزشکی اقدام به خدمات رسانی نموده است.
با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیران و كاركنان شركت و نیز حمایت‌های مراكز درمانی و بیمارستانی كشور، هلدینگ فرا، روند رو به رشد خود را حفظ کرده و در حال حاضر در زمینه عرضه تجهیزات مصرفی در بیش از 800 مرکز درمانی و بیمارستانی معتبر، درکلیه استان‌های کشور به فعالیت خود ادامه دهد.
موفقیت هلدینگ فرا در طول سال‌های فعالیت خود بیش از هرچیز، مرهون حسن نظر و حمایت‌های مشتریان بوده و از این بابت مدیون آن‌ها می‌باشیم. لذا تلاش داریم تا تمام توان خود را برای جلب رضایت مشتریان بکار گیریم. به همین منظور برنامه‌های نظرسنجی و رضایت سنجی از مشتریان به اجرا گذاشته شده است. در این برنامه‌ها که به صورت دوره‌ای به اجرا گذاشته می‌شود نظریات مشتریان در مورد موضوعات مختلف از قبیل کیفیت، فروش، خدمات، تحویل و غیره جمع‌آوری و مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت بر اساس نظرات مشتریان، اصلاحات و بهبود‌های مورد نیاز در رویه‌های داخلی انجام ‌می‌گردد. هم‌چنین به منظور شناسایی و جذب مشتریان، فروش و ارائه محصولات و خدمات، فرا در تلاش است تا با کمک نرم‌افزار مدیریت مناسب و یکپارچه ارتباط با مشتریان (Microsoft Dynamic CRM) مدیریت اثربخش این حوزه حیاتی از فعالیت‌های خود را محقق سازد.
به منظور تامین شرایط مناسب برای عملکرد مطلوب کالا‌های این شرکت در مراکز درمانی و بیمارستانی، گارانتی تعویض یکساله کالا‌ها در مورد تجهیزات دائم مصرف در گروه کابل‌های بیمار و مانیتورنگ و پروب‌های پالس اکسی‌متر ارائه می‌گردد. هم چنین جهت رفع نیاز‌های ضروری مراکز درمانی و بیمارستانی، قابلیت‌های داخلی که تضمین‌کننده اجرای این برنامه است، شامل برنامه‌ریزی دقیق سفارشات، نگهداری حداقل موجودی‌ها در سطح مناسب، بهره‌گیری از سیستم اطلاعاتی جامع، رویه‌های دقیق داخلی در زمینه تحویل کالا، همکاری با شرکت‌های حمل و نقل معتبر برای تحویل به موقع و سریع سفارشات و در نهایت رویه‌هایی برای پیگیری و اطمینان از تحویل کالا‌های سفارش داده شده ، تدوین و به اجرا گذاشته شده است.
اکنون شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی فرا نام‌های معتبر و قابل اطمینان در صنعت پزشکی کشور هستند که یقینا فروش مستمر محصولاتی با بالاترین کیفیت به این مهم منجر شده‌است.

گروه پزشکی فرا

تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱

تلفن تماس: 02189385
ایمیل: info@faragroup.org

گروه پزشکی فرا

تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱

تلفن تماس: 02189385
ایمیل: info@faragroup.org