نمایشگاه ها

شرکت تولیدی و بازرگانی فواد آرا

از ابتدای تاسیس شرکت فواد آرا ، بخش کنترل کیفیت همواره به عنوان عاملی مهم مورد توجه بوده است. بر این اساس و برای رسیدن به اهداف شرکت ، چهارآزمایشگاه شیمی تجزیه ، تجزیه دستگاهی ، آزمایشگاه میکروبیولژی ، آزمایشگاه فیزیک – بسته بندی و IPQCیا کنترل حین فرآیند با وسایل و تجهیزات پیشرفته آماده گردیده که همه آنها توسط کارکنان متخصص و آموزش دیده اداره می گردند. تمامی محصولات پس از تولید در آزمایشگاه های کنترل و تحقیقات شرکت فؤادآرا ، مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرند و پس از تأیید آزمایشگاه کنترل و تحقیقات ، روانه بازار می گردد. تمامی دستگاه های مورد استفاده به صورت مرتب کالیبره و مورد بازنگری قرار می گیرند وآزمایشات مورد نظر توسط کارشناسان مجرب به صورت مستمر انجام می گیرد. این شرکت دارای مشاوران ایمنی و بهداشت حرفه ای می باشد که از این نظر شرایط کاری بسیار ایمن و بهداشتی برای کلیه ی پرسنل فراهم گردیده است.

فواد آرا

محصولات

حضور شرکت فواد آرا در نمایشگاه ایران بیوتی 1401

گفتگو با فواد بازافکن پور ،مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی فواد آرا

فواد بازافکن پور با برشمردن زمینه فعالیت گروه تولیدی فواد آرا اظهار داشت: شرکت فواد آرا محصولاتی متنوعی نظیر رنگ مو، کرم اکسیدان، انواع ماسک‌های مو، انواع سرم های مو و دو فاز مو، پودر دکلره، دکو کرم، اسپرهای حالت‌دهنده‌ی و ژل مو، اسپری‌های خوشبوکننده بدن و مام رول را تولید می کند.
وی افزود: در آینده‌ای نزدیک نیز کرم‌های تخصصی صورت و ادکلن‌های متنوع به سبد محصولات شرکت فواد آرا اضافه خواهد شد.
او با بیان اینکه گروه تولیدی فواد آرا با بسیاری از برندهای این صنعت همکاری نزدیکی دارد؛ خاطرنشان ساخت: ما علاوه‌ بر فعالیت‌های خود با تعداد زیادی از برندهای بازار به‌صورت ظرفیت خالی همکاری می‌کنیم که شامل ساخت محصول و فروش مواد بالک است.
مدیرعامل گروه تولیدی بازرگانی فواد آرا با بیان اینکه صفرتا صد محصولات این شرکت در خود مجموعه تولید می‌شود عنوان کرد: ما جزو معدود کارخانه‌های ایرانی هستیم که صفرتا صد تولید رنگ مو را در خود مجموعه انجام می‌دهیم.
وی با اشاره به نحوه تامین مواد اولیه شرکت فواد آرا گفت: مواد مورد استفاده در محصولات شرکت ما وارداتی هستند؛ این مواد از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، آمریکا، مالزی و هند وارد می‌شود.
مدیرعامل شرکت فواد آرا از رونمایی محصول جدید این شرکت در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین خبر داد و اعلام کرد: در نمایشگاه امسال از محصول رنگ موی گیاهی جدیدی رونمایی می‌کنیم که حاوی عصاره‌های آرگان، آلو ورا، جوجوبا، پیش‌ویتامین ب، روغن کنجد، روغن بادام و یکسری نرم‌کننده است.
او اضافه کرد: این نرم‌کننده ها از لطافت و نرمی بالایی برخوردار هستند و از آسیب رساندن به مو جلوگیری می‌کنند. این محصول جدید با استقبال و بازخورد خوبی از سوی مشتریان و سالن‌های زیبایی مواجه شده است.
فواد بازافکن پور با تاکید بر رعایت اصل مشتری مداری در گروه تولیدی فواد آرا تصریح کرد: ما در این زمینه با ارائه محصول با کیفیت و درجه‌یک و همچنین درنظرگرفتن سلائق مشتریان، موفق عمل ‌کرده ایم. محصولات تولیدی ما یکی از طولانی‌ترین ماندگاری ها را در محصول رنگ موی داخلی دارد و علیرغم قیمت بسیار پایینتر نسبت به محصولات مشابه خارجی، با برترین محصولات برندهای مطرح دنیا رقابت می کند.
مدیرعامل شرکت فواد آرا با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای این شرکت اظهار داشت: کارخانه جدید ما در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد و تمام ماشین‌آلات و تجهیزات این کارخانه، مطابق با بهروزترین تکنولوژی ها و استانداردهای جهانی است.
وی در ادامه به بیان دیدگاه‌های خود نسبت به وضعیت صنعت آرایشی و بهداشتی ایران پرداخت و عنوان کرد: امروزه مصرف کنندگان آگاهانه تر خرید می‌کنند؛ زیرا با توجه به تورمی که ایجادشده است مصرف کنندگان در خرید محصولات سخت‌گیر و موشکافانه تر عمل می کنند؛ در نتیجه ما تولیدکنندگان نیز برای کسب رضایت آنها، کیفیت و تنوع محصولات خود را افزایش داده ایم.
فواد بازافکن پور در پایان با اشاره به ظرفیت‌های صادراتی شرکت فواد آرا تصریح کرد: در چند سال اخیر به کشورهای عراق و تاجیکستان صادرات داشته‌ایم که پیش از این بازار آنها در اختیار کشور های ترکیه و امارات بود. با توجه به بالا بودن کیفیت و قیمت پایین‌تر محصولات، موفق ‌شده ایم سهم قابل‌توجه ای را در بازار این دو کشور کسب نماییم.

درباره شرکت فواد آرا

تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای سلیک کالـر ، دیفرنت کالـر ، لیدی نیو فایو ، لیدی کالـر ، استــریکس و ایتــوک می باشد.

 این شرکت فعالیت خود را بیش از 20 سال در زمینه فراهم آوردن محصولاتی در زمینه محافظت و زیبایی مو با بهترین کیفیت برای توزیع کنندگان و مصرف کنندگان گرامی خود فراهم آورده است.

از ابتدای تاسیس شرکت فؤاد آرا ، بخش کنترل کیفیت همواره به عنوان عاملی مهم مورد توجه بوده است. بر این اساس و برای رسیدن به اهداف شرکت ، چهارآزمایشگاه شیمی تجزیه ، تجزیه دستگاهی ، آزمایشگاه میکروبیولژی ، آزمایشگاه فیزیک – بسته بندی و IPQCیا کنترل حین فرآیند با وسایل و تجهیزات پیشرفته آماده گردیده که همه آنها توسط کارکنان متخصص و آموزش دیده اداره می گردند. تمامی محصولات پس از تولید در آزمایشگاه های کنترل و تحقیقات شرکت فؤادآرا ، مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرند و پس از تأیید آزمایشگاه کنترل و تحقیقات ، روانه بازار می گردد. تمامی دستگاه های مورد استفاده به صورت مرتب کالیبره و مورد بازنگری قرار می گیرند وآزمایشات مورد نظر توسط کارشناسان مجرب به صورت مستمر انجام می گیرد. این شرکت دارای مشاوران ایمنی و بهداشت حرفه ای می باشد که از این نظر شرایط کاری بسیار ایمن و بهداشتی برای کلیه ی پرسنل فراهم گردیده است.

فواد آرا

آدرس : تهران –  خیابان مطهری – خیابان سنـایی – نبش کوچه 24- پلاک 159

تلفن تماس: 02188348032
ایمیل: support@fuadara.co

فواد آرا

آدرس : تهران –  خیابان مطهری – خیابان سنـایی – نبش کوچه 24- پلاک 159

تلفن تماس: 02188348032
ایمیل: support@fuadara.co