نمایشگاه ها

محصولات غذایی گل‌وش (شرکت گلسا)

شرکت گلسا با نام تجاری گل‌وش در سال ۱۳۷۰ بنیان نهاده شد. محصولات غذایی گل‌وش نام تجاری محبوب حبوبات و ادویه جات اصفهان با گذر زمان به موازات رشد اقتصادی ایران،به طور مستمر فعالیت‌های خود را در جهت رشد و اعتلای صنعت و با هدف تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی در كشور گسترش داد.

محصولات غذایی گل‌وش

حبوبات

ادویه جات

پودر

سایر محصولات غذایی گل‌وش

حضور محصولات غذایی گل‌وش در نمایشگاه آگروفود 98

درباره محصولات غذایی گل‌وش (شرکت گلسا)

شرکت گلسا با نام تجاری گل‌وش در سال ۱۳۷۰ بنیان نهاده شد.گل وش نام تجاری محبوب حبوبات و ادویه جات اصفهان با گذر زمان به موازات رشد اقتصادی ایران،به طور مستمر فعالیت‌های خود را در جهت رشد و اعتلای صنعت و با هدف تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی در كشور گسترش داد.

توسعه سبد محصولات

با چنین رویكردی در دهه 70 شمسی، شرکت گلسا، سبد محصولات خود را توسعه داد و شبكه فروش و توزیع گسترده‌ و مدرنی را با بهره‌گیری از تكنولوژی روز ایجاد نمود. این تلاش و كوشش همچنان ادامه دارد و هم اكنون گلسا با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و بیش از ۷۰ محصول در زمینه مواد غذایی، غلات، حبوبات و ادویه جات به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان موادغذایی دارای نشان استاندارد و سیب سلامت، با گستره فعالیت كشوری در تلاش است تا همراه با تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی جامعه، محصولات مناسبی را به مصرف كنندگان ارائه كند.

واحد برتر

واحد تولیدی گلسا موفق به کسب عنوان برتر واحد تولید مواد غذایی در سال ۱۳۹۳ در استان اصفهان گردید.

گل‌وش (شرکت گلسا)

آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش، شرکت گلسا

تلفن تماس: 03138552728
ایمیل: intsales@golsaco.com

گل‌وش (شرکت گلسا)

آدرس کارخانه: اصفهان، شهرک صنعتی سروش، شرکت گلسا

تلفن تماس: 03138552728
ایمیل: intsales@golsaco.com