نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت خانه هدایای حس هفتم

حس هفتم حس سیال زندگیست، شور و معنای زندگی در راستای خلق ارزش ها و انسانیت. معتقدیم حس هفتم در همه انسان ها جاریست به شرط آنکه بخواهند و به ارزش‌های والایی چون مهربانی، عشق و زیبایی پایبند باشند. ما در انتشارات و تبلیغات حس هفتم سعی بر آن داریم تا بر پایه فلسفه غنی پندار، گفتار و کردار نیک در کنار سازمان‌های بزرگ و کوچک قرارگیریم و کمک کنیم تا با استفاده از داشته‌های فرهنگی ایران زمین، کسب‌و‌کار خود را رونق بخشند و ارتباطات انسانی شایسته و ارزشمندی را شکل دهند.
مجموعه انتشاراتی و تبلیغاتی حس هفتم با بخش‌های هدایای تبلیغاتی، انتشارات، طراحی و تبلیغات محیطی و استودیو خلاقیت سعی کرده تا کلیه‌ی نیازهای هر سازمانی را در زمینه‌ی ارتباط با مشتری و تبلیغات پوشش داده و کمک کند تا سازمان‌ها با صرف کمترین زمان و هزینه انتخاب‌هایی مناسب داشته باشند و در این راه استودیوی خلاق و گروه مشاوران حس هفتم با دیدگاه تخصصی خود، در فرآیند تصمیم‌گیری همراه آنهاست و یاریشان می دهد.

ابزار تبلیغاتی

ست هدیه تبلیغاتی

هدایای نفیس

درباره شرکت خانه هدایای حس هفتم

ما در خانه هدایای تبلیغاتی حس هفتم سعی بر آن داریم، بر پایه فلسفه غنی پندار، گفتار و کردار نیک در کنار سازمان‌های بزرگ و کوچک قرار گیریم و کمک کنیم تا با استفاده از داشته‌های فرهنگی ایران زمین کسب و کار خود را رونق بخشند و ارتباطات انسانی شایسته و ارزشمندی را شکل دهند.
ما در حس هفتم معتقدیم ایجاد تجربه‌های دلنشین و خاطرات خوب برای مخاطبان از اولویت‌های اصلی هر سازمانی است. چرا که در عصر حاضر دیگر نمی‌شود تنها به تکنیک‌های تبلیغاتی قدیمی بسنده کرد و مخاطبان هر سازمان از سرمایه‌های ارزشمندی هستند که باید با ایجاد ارتباطات موثر آنها را حفظ کرد و حس هفتم در این مسیر همراه شماست.

هدایای تبلیغاتی و خلاقانه حس هفتم، شامل ست هدایای تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی کاربردی، هدایای مدیریتی، هدایای لوکس و خاص، هدایای سازمانی و هدایای ارزان قیمت است که همه این محصولات تبلیغاتی با حساسیت ویژه‌ای انتخاب می‌شوند. ست هدایای حس هفتم جدید ترین هدایایی است که می‌توانید در صنعت هدایای تبلیغاتی بیابید. در خانه هدایای حس هفتم هدایا از جنس زندگی هستند از جنس کاربرد؛ حس هفتم هدایا را برای مخاطب طوری طراحی می‌کند تا در زندگی روزمره از آن استفاده کنند و به یاد شما باشند.

لوگوی شرکت خانه هدایای حس هفتم

خانه هدایای حس هفتم

آدرس: خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه صابری فومنی

تلفن تماس : 02188759490

خانه هدایای حس هفتم

آدرس: خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه صابری فومنی

تلفن تماس : 02188759490