نمایشگاه ها

هیراد شیمی

شركت صنايع شيميايی و رنگسازی هيراد شيمی از سال 1382 شروع به فعاليت نموده و در حال حاضر در شهرك صنعتی ايوانكی، در زمينه ی توليد رنگ های ساختمانی، صنعتي و غيره مشغول به فعاليت است. اين كارخانه دارای آزمايشگاه مجهز به تجهيزات كامل جهت كنترل كيفی محصولات و نيز اجرای دقيق مقررات موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی می باشد.

هیراد شیمی

محصولات

حضور شرکت هیراد شیمی در نمایشگاه رنگ و رزین 1401

درباره شرکت هیراد شیمی

شركت صنايع شيميايی و رنگسازی هيراد شيمی از سال 1382 شروع به فعاليت نموده و در حال حاضر در شهرك صنعتي ايوانكي، در زمينه ي توليد رنگ هاي ساختماني، صنعتي و غيره مشغول به فعاليت است. اين كارخانه داراي آزمايشگاه مجهز به تجهيزات كامل جهت كنترل كيفي محصولات و نيز اجراي دقيق مقررات موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي مي باشد.

بسيار خرسنديم در فاز اول به منظور برآورده كردن نياز كشور و اشتغال جوانان تحصيل كرده اين مرز و بوم با ظرفيت سالانه 15000 تن علاوه بر توليد محصولات خود، شعار “ هيراد رنگين كمان زندگي “ را به خانه هاي مردم ايران عزيز هديه نماييم. طرح توسعه اين كارخانه با نظر به آينده و نوآوري جهت توليد و توزيع محصولات جديد با بهره گيري از مجرب ترين و كارآمدترين كادر تحقيق، توليد، كنترل كيفي، فروش، توزيع و پشتيباني در خدمت شما هموطنان عزيز مي باشد.

هیراد شیمی

گرمسار شهرک صنعتی گرمسار بلوار صنعت صنعت ۱۳ کارخانه هیراد شیمی

تلفن تماس: 02191091105

هیراد شیمی

گرمسار شهرک صنعتی گرمسار بلوار صنعت صنعت ۱۳ کارخانه هیراد شیمی

تلفن تماس: 02191091105