نمایشگاه ها

صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز

شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز به عنوان شرکتی پیشرو در تولید محصولات اتوکسیله در منطقه خاورمیانه، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ پس از سال ها تلاش بی وقفه، پژوهش های مستمر و سرمایه گذاری عظیم بخش خصوصی با تولید انواع پلی اتیلن گلایکول های دارویی آغاز کرد و در گام های بعدی اقدام به تولید و عرضه انواع مختلف محصولات اتوکسیله دارویی و شیمیایی از جمله پلی سوربات ها، نونیل فنول های اتوکسیله، الکل های چرب اتوکسیله، آمین های چرب اتوکسیله، روغن کرچک اتوکسیله، اسیدهای چرب اتوکسیله و … نمود.

کیمیاگران امروز

محصولات

درباره شرکت صنایع شیمیایی زین و چسب غفاری

در سال های اخیر، این شرکت کیمیاگران امروز در راستای تلاش برای خودکفایی کشور و صرفه جویی ارزی، برای اولین بار در منطقه خاورمیانه موفق به تولید مونو پروپیلن گلایکول پایه دارویی و شیمیایی گردید.در گام بعدی این شرکت اقدام به تولید اولین مواد مؤثره دارویی خود یعنی مترونیدازول و مترونیدازول بنزوات نمود. و در حال حاضر ماده موثره استامینوفن و آسپرین را نیز در سبد محصولات تولیدی خود دارد.
و در پی این اقدام افتخار آفرین، نام ایران در لیست ۴ کشور تولید کننده مترونیدازول در جهان قرار گرفت.در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در راستای اهداف توسعه کلان شرکت در صنعت دارو، بزرگ ترین شهرک مواد اولیه دارویی خاور میانه در این مجتمع به وسعت ۱۶ هکتار، با شروع به کار واحد تولید ماده اولیه دارویی استامینوفن افتتاح گردید. در حال حاضر واحدهای تولیدی گوناگونی از جمله ماده موثره های مفنامیک اسید، متفورمین و ماده پایه پارا آمینو فنول (PAP) در حال احداث در این شهرک می باشند.با تغییر سیاست هاي سرمایه گذاری این مجموعه، شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز در سال ۱۳۹۹ از یک شرکت سهامی خاص به شرکت سهامی عام تغییر کرد و بخشی از سهام این شرکت تحت نماد بورسی”شکام” در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ در بازار فرابورس اوراق بهادار ایران عرضه اولیه شد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.محصولات این شرکت در گستره وسیعی از صنایع مختلف از جمله صنعت دارو و ۱۸ شاخه صنعتی دیگر کاربرد های مختلف و گوناگونی دارد. این مهم، نتیجه سال ها تحقیق و مطالعه کارشناسان و پژوهشگران متخصص این شرکت می باشد.افزایش تعداد و تنوع محصولات و تکمیل زنجیره تولید مواد اولیه دارویی به سمت پایه های نفتی یکی از ماموریت های اصلی شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز میباشد.
در نهایت در سال 1401 کیمیاگران امروز، با خرید شرکت داروسازی پرند دارو ، زنجیره ارزش خود را تکمیل کرده و به بازار داروهای نارکوتیک ورود پیدا کرد.

کیمیاگران امروز

تهران، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان هویزه غربی پلاک ۱۳۳

تلفن تماس : 02141769000

ایمیل: info@kimyagaran.com

کیمیاگران امروز

تهران، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان هویزه غربی پلاک ۱۳۳

تلفن تماس : 02166808777

ایمیل: info@kimyagaran.com