نمایشگاه ها

کیمیا پلیمر صبا

مجتمع تولیدی کیمیا پلیمر صبا در سال ۱۳۹۶ با هدف ساخت کامپاندهای پلیمری وارد عرصه گرانول سازی شد. این شرکت با ظرفیت تولید ۳۲۰۰۰ تن در سال متعهد شده است که محصولاتی با بالاترین کیفیت و شایسته هر یک از مشتریان منحصر به فرد خود تولید نماید.

انگیزه اصلی در راه اندازی این شرکت، تلاش مستمر در راه ارائه بهترین محصول به مشتریان، همگام با دنیای روز بوده است؛ که با به کارگیری منابع انسانی مستعد و مدیران خلاق و استفاده از مدرنترین ماشین آلات اروپایی، در مسیر توسعه و پیشرفت و تحت سیستم مدیریت کیفیت، با جذب اطمینان خاطر مشتریان در مدت کوتاهی، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در تولید گرانول های PVC مورد مصرف در صنایع سیم و کابل شناخته شده است.

کیمیا پلیمر صبا

تصاویر کارخانه

درباره شرکت کیمیا پلیمر صبا

با عنایت به ایفای نقش مهم صنعت PVC در عصر حاضر واهمیت روز افزون آن در صنایع مختلف از جمله سیم وکابل ،کفش سازی،پانل های دیواری ، کفپوش و….. ،فعالیت شرکت کیمیا پلیمر صبا از سال ۱۳۹۶ در زمینه تولید گرانول PVC نرم گرید سیم و کابل شامل انواع عایق هاو روکش های رنگی اعم از انعطاف پذیر، نصب ثابت،مخابراتی و… ،مطابق با استانداردهای جهانی (ASTM,IEC)شروع شد. در این سالها با تجهیز و مدرن کردن آزمایشگاه کنترل کیفیت واستفاده از تجارب مهندسین مجرب و متخصص خود وخریداری ونصب ماشین آلات مدرن روز دنیا روند تولیدات خود را بر پایه تامین نیازهای داخلی قرار داده است.

همچنین برنامه ای بلند مدت و جامع جهت توسعه تولیدات خود در زمینه PVC سخت ،مستربچ های رنگی، XLPE، TPR را تدوین و در دست اقدام دارد.

گفتگو با داود اسلامی، مدیر اجرایی شرکت کیمیا پلیمر صبا

داود اسلامی، مدیر اجرایی شرکت کیمیا پلیمر صبا با بیش از ۲۰ سال سابقه کار اجرایی، از سال ۱۴۰۰ در مجموعه کیمیا پلیمر صبا مشغول فعالیت هستم .

شرکت کیمیا پلیمر صبا به اهتمام وسرمایه گذاری آقای مهندس احمد عروجی ( با بیش از40سال سابقه اجرایی در صنعت سیم وکابل) وتلاش کارشناسان خبره از سال 1396 به منظور تامین نیاز تولیدکنندگان سیم وکابل، اقدام به تولید انواع کامپاند وگرانول های پلیمری PVC نموده و درحال حاضر با طرح های توسعه ای انجام شده، ظرفیت تولید این شرکت بالغ بر55000 تن می باشد

شرکت کیمیا پلیمرصبا براساس استانداردهای تدوین شده در صنعت سیم وکابل، مواد مورد نیاز کارخانجات ومشتریان را با استفاده ازمواد اولیه باکیفیت داخلی و افزودنی های مرغوب(شرکت های اروپایی و آسیایی) و به روزترین ماشین آلات تولید، با نظارت کارشناسان بادانش وباتجربه این صنعت و استفاده از مشاوران اروپایی با اعتقاد بربهبود مستمر کیفیت، تولید و ارائه می نماید.

در این چارچوب تولید محصولات براساس استانداردهای (IEC60227،IEC60502 ) واخذ تاییدیه کلیه محصولات وعایق های خودرویی ( T1,T2,T3) از معتبرترین سازندگان و مشتریان داخلی وصادراتی صنعت سیم وکابل و سازندگان قطعات خودرو مایه مباهات مجموعه کیمیا پلیمرصبا است

در حال حاضر مشتریان محصولات ما، بالغ بر دویست شرکت داخلی معتبر تولید کننده سیم وکابل میباشند، همچنین مشتریان محصولات صادراتی شرکت کیمیا پلیمر صبا از کشورهای همسایه شامل : آذربایجان، ترکیه، افغانستان وعراق می باشند.

– افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار گرانول های پلیمری PVC ،

– توسعه کامپاندهای PVC و تولید رده های (گرید ها) جدید مطابق با استانداردهای بین المللی.

– راه اندازی خطوط تولید پلی اتیلن کراس لینک شده (XLPE) و همچنین تولید کامپاندهای عاری از هالوژن وضد شعله (HFFR) خریداری شده از کشورهای سوییس و ایتالیا بر اساس استاندارد ASTM D1248 .

– تجهیز آزمایشگاه کارخانه پلیمر صبا با به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی اروپایی .

– افزایش صادرات کامپاندهای PVC به کشورهای خاورمیانه و اروپای شرقی.

حضور در نمایشگاه صنعت سیم وکابل با هدف شناخت بیشتر نیازها و انتظارات تولیدکنندگان محترم این صنعت می باشد، همچنین اطلاع رسانی در خصوص طرح توسعه محصولات مجموعه پلیمرصبا برای تولید مواد اولیه برای کابل های فشار ضعیف تا متوسط (مس و آلومینیوم) با استفاده از پلی اتیلن کراس لینک شده (XLPE) و همچنین تولید کامپاندهای عاری از هالوژن وضد شعله (HFFR ) از دیگر اهداف حضور در نمایشگاه می باشد .

 

کیمیا پلیمر صبا

تهران، بلوار آفریقا، ناهید غربی، پلاک ۱۲ واحد اول جنوبی

تلفن تماس : 02122037342

ایمیل:Info@kpsco.net

کیمیا پلیمر صبا

تهران، بلوار آفریقا، ناهید غربی، پلاک ۱۲ واحد اول جنوبی

تلفن تماس : 02122037342
ایمیل:Info@kpsco.net