نمایشگاه ها

شرکت کیان ترانسفو

شرکت کیان ترانسفو، صادرکننده ای موفق در زمینه انواع ترانسفورماتورها در منطقه خاورمیانه محسوب می شود. شرکت توسکات نیز تنها شرکت در خاورمیانه است که با فناوری بومی، در حال تولید سوئیچ ۱۴۵ کیلوولت است و به‌تازگی وارد رقابت با شرکت‌های بزرگ دنیا شده است. در داخل کشور نیز با رویکردی که وزارت نیرو و شرکت‌های برق منطقه‌ای ایجاد کرده‌اند که مبتنی بر استفاده از محصولات دانش‌بنیان است، توانسته‌ایم به جایگاه مناسبی دست پیدا کنیم.

شرکت صنایع کیان ترانسفو خراسان

محصولات MV

محصولات HV

گفتگو با محمدباقر سوزنچی، مدیرعامل شرکت کیان ترانسفو

محمدباقر سوزنچی، مدیرعامل شرکت صنایع توسکات خراسان و رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع کیان ترانسفو خراسان، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: کار ما تولید ترانس‌های قدرت و ترانس‌های توزیع است و همچنین ما، تنها تولیدکنندة سوئیچ‌های ۱۴۵ کیلو ولت در ایران هستیم.

وی افزود: شرکت کیان ترانسفو، یک صادرکنندة موفق انواع ترانسفورماتورها در خاورمیانه است. شرکت توسکات نیز تنها شرکت در خاورمیانه است که با فناوری بومی، در حال تولید سوئیچ ۱۴۵ کیلو ولت است و به‌تازگی وارد رقابت با شرکت‌های بزرگ دنیا شده‌ایم. در داخل کشور نیز با رویکردی که وزارت نیرو و شرکت‌های برق منطقه‌ای ایجاد کرده‌اند که مبتنی بر استفاده از محصولات دانش‌بنیان است، توانسته‌ایم به جایگاه مناسبی دست پیدا کنیم.

سوزنچی با اشاره به افراد شاغل در بخش‌های مختلف مجموعه، اظهار کرد: بیش از سیصد نفر به‌‌طور مستقیم مشغول به فعالیت در شرکت‌های ما هستند.

وی با اشاره به نمایشگاه صنعت برق، افزود: با توجه به اینکه مخاطبین شرکت ما، جزء مخاطبین خاص هستند و مخاطب عام نداریم، شرایط برگزاری نمایشگاه تاکنون مثبت بوده است و توانستیم با افراد و شرکت های مدنظر، دیدار و مذاکره داشته باشیم و برای آینده نیز برنامه‌ریزی کنیم.

وی اضافه کرد: ما امسال از محصول جدیدی رونمایی نکردیم؛ ولی انواع ترانس‌های تولید شده توسط مجموعه را با خود به نمایشگاه آورده‌ایم.

مدیرعامل شرکت صنایع توسکات، در انتها گفت: تعامل نهادهای دولتی با صنعت برق، بسیار خوب شده است؛ اما زیرساخت‌های آزمایشگاهی هنوز ضعیف است و اغلب همکاران در این بخش دچار مشکل هستند. امیدواریم در این نمایشگاه، در خصوص این موضوع نیز راه‌حلی ارائه شود.

درباره شرکت کیان ترانسفو

شرکت صنایع کیان ترانسفو یکی از بزرگ‎ترین سایت‌های صنعتی ایران در زمینه تولید تجهیزات برقی از قبیل انواع ترانسفورماتور، پست برق و تابلو برق است که با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و با استفاده از دانش و تجربه متخصصان کارآزموده‌ی خود به تولید محصولاتی بر اساس استانداردهای روز دنیا می‌پردازد.

کیان ترانسفو با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، محصولاتی قابل رقابت با سازندگان معتبر جهانی تولید می‌کند. پایبندی و تعهد شرکت به حفظ کیفیت، زمینه‌ساز صادرات به کشورهای همسایه و آسیای میانه و همکاری با مشتریان بزرگ داخلی کشور، شرکت‌های زیرمجموعه توانیر، شرکت‌های نفت و پتروشیمی، شرکت‌های فولاد، مس، آلومینیوم و… شده است.

کیان ترانسفو

مشهد، شهرک صنعتی فناوری های برتر، بلوار صنعت، انتهای صنعت 6

تلفن تماس : 05131612

ایمیل: info@kti-co.ir

کیان ترانسفو

مشهد، شهرک صنعتی فناوری های برتر، بلوار صنعت، انتهای صنعت 6

تلفن تماس : 05131612

ایمیل: info@kti-co.ir