نمایشگاه ها

شرکت چای مانی

گروه اقتصادی مبیّن (چای مانی) با هدف تامین انواع چای مرغوب و با کیفیت برای سبد کالای مشتریان وفادار خود تاسیس گردیده است.

در همین راستا این شرکت نهایت تلاش خود را در تمام بخش هه از جمله تاسیس کارخانه تولید چای ،مدیریت و بهینه سازی برگ چای کشاورزی و راه اندازی کارخانه بسته بندی مجهز با فناوری و مبانی بهداشتی روز دنیا بعمل آورده است. همچنین در جهت ارائه برترین کیفیت موادغذایی اقدام به واردات کالاهای متنوعی برای سبد خانوار نموده است

چای مانی

چای سیاه

دمنوش

حضور شرکت چای مانی در نمایشگاه آگروفود 1401

درباره شرکت چای مانی

شرکت چای مانی در سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را با پشتیوانه ی بیش از ۳۰سال تلاش مستمر در واردات ، بسته بندی و توزیع انواع چای در شرکت طلاچای با برندهای طلا، تشریفات، مانی، و فامیل آغاز نمود.
این شرکت با هدف تهیه مرغوب ترین چای ها از سیلان، کنیا تا باغ های آسام و دارجلینگ هند از تجارب بهترین کارشناسان چای کشور بهره گرفته است تا عالی ترین و گوارا ترین چای ها را متناسب با ذائقه ی مصرف کنندگان تولید و عرضه نماید.
همچنین این شرکت سعی نموده است با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای بسته بندی ( تهیه و تولید انواع قوطی فلزی برای حفظ کیفیت کالا ) و آزمایشگاههای تخصصی کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری از توان بهترین متخصصان و نیروهای کار آزموده در امرتولید، در کارخانجات خود در شهرک صنعتی اشتهارد ضمن رعایت بالاترین استانداردهای تولید در این صنعت، به صورت روز افزون توان رقابتی خود را در سطح بازار های داخلی و خارجی افزایش داده و پاسخگوی اعتماد مشتریان خود باشد.

چای مانی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، پلاک 34

تلفن تماس: 02188791222
ایمیل: office@manitea.com

چای مانی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، پلاک 34

تلفن تماس: 02188791222
ایمیل: office@manitea.com