نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت ماشین فام

 
شرکت ماشین فام در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردیده است. تولیدات این شرکت بالغ بر ۴۰ نوع از ماشین آلات رنگسازی و رزین سازی و مواد شیمیایی می باشد.

هم اکنون فعالیت ماشین فام بر روی ساخت سه گروه از ماشین آلات به شرح زیر متمرکز شده است:

میکسرها، آسیاب ها، انواع پرس و پرکن ها وماشین آلات جانبی ساخت رنگ و دیگر مواد شیمیایی.

البته لازم به ذکر است ، این شرکت در ساخت بعضی از این ماشین آلات، تولید کننده انحصاری می باشد. مانند دستگاه میکسر برای ساخت پلاستی زل که بیش از ۹۰ درصد سهم بازار را در اختیار دارد.

آسیاب رنگ

میکسر آزمایشگاهی

میکسر دور متغیر

درباره شرکت ماشین فام

شرکت ماشین فام، یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات رنگسازی است که با سی سال سابقه در تولید ماشین آلات شیمیایی و رنگ فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در این حوزه به صنایع مختلفی از جمله رنگ و رزین، مواد شوینده و داروسازی داشته است. تمامی تجهیزات این شرکت، دارای استانداردهای جهانی بوده و بهترین کیفیت را دارا می باشد. شرکت ماشین فام در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردیده است. تولیدات این شرکت بالغ بر ۴۰ نوع از ماشین آلات رنگسازی و رزین سازی و مواد شیمیایی می باشد.هم اکنون فعالیت ماشین فام بر روی ساخت سه گروه از ماشین آلات به شرح زیر متمرکز شده است: میکسرها، آسیاب ها، انواع پرس و پرکن ها وماشین آلات جانبی ساخت رنگ و دیگر مواد شیمیایی. البته لازم به ذکر است ، این شرکت در ساخت بعضی از این ماشین آلات، تولید کننده ی انحصاری  می باشد. مانند دستگاه میکسر برای ساخت پلاستی زل که بیش از ۹۰ درصد سهم بازار را در اختیار دارد.همچنین این شرکت قابلیت طراحی و ساخت ماشین آلات سفارشی خاص را نیز دارا می باشد. محصولات این شرکت با نام ماشین فام ( فام به معنای رنگ ) در کارخانجات عرضه می گردد .

شرکت ماشین فام

دفتر مرکزی: استان تهران، شهرستان بهارستان ، شهرک صنعتی قلعه میر ، خیابان پروفسور شهریاری، خ صنعت نهم ، پلاک ۶

تلفن تماس : ۰۲۱۵۶۸۶۳۵۷۱

موبایل : ۰۹۱۲۱۳۹۸۲۵۵ (اشراقی)

کد پستی ۳۱۱۳۶۸۵۳۱۸

شرکت ماشین فام

دفتر مرکزی:استان تهران، شهرستان بهارستان، شهرک صنعتی قلعه میر، خیابان پروفسور شهریاری، خ صنعت نهم، پلاک ۶

 

تلفن تماس : ۰۲۱۵۶۸۶۳۵۷۱

موبایل : ۰۹۱۲۱۳۹۸۲۵۵