نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت مهرسام چاپ

مجموعه چاپ و بسته‌بندی مهرسام چاپ، با بیش از یک دهه تجربه‌ی حرفه‌ای در این حوزه، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان سررسید و تقویم رومیزی است. این مجموعه، قادر به تولید انواع محصولات چاپی از جمله سررسید اختصاصی یا تبلیغاتی، تقویم‌ رومیزی، دفترچه‌یادداشت، ست هدیه تبلیغاتی و بسته‌بندی‌ جهت برند سازی شما به صورت کاملاً اختصاصی می‌باشد. سررسید مهرسام، رضایت مشتریان را به عنوان سرلوحه کار قرارمی‌دهد و تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیتی را با هزینه‌های مقرون به صرفه به بازار عرضه کند. شما می‌توانید محصولات مهرسام را با بهترین قیمت جهت هدیه تبلیغاتی خاص، سفارش دهید.

شرکت مهرسام چاپ تقویم رومیزی

سررسید و تقویم رومیزی

درباره شرکت مهرسام چاپ

مهرسام چاپ، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی گرافیک، چاپ افست و بسته بندی، یکی از پیشتازان صنعت چاپ و بسته بندی در ایران است. مهرسام چاپ با بیش از دو دهه تجربه و تخصص در این حوزه، توانسته خدمات چاپی متمایز و کیفیت بالا را در سطح کشور به ارمغان بیاورد.

در مهرسام چاپ، از طراحی گرافیک تا چاپ افست، بسته بندی و فروش محصولات چاپی آماده، تمامی جنبه‌های مورد نیاز برای ارائه خدمات چاپی حرفه‌ای را پوشش می‌دهیم. با تیمی از متخصصین و افراد با استعداد در دپارتمان طراحی گرافیک، ما می‌توانیم نیازها و انتظارات هر مشتری را به طور دقیق درک کرده و به صورت خلاقانه به آنها پاسخ دهیم.

از نظر تجهیزات و فناوری، مهرسام چاپ همواره در جستجوی بهترین و جدیدترین ابزارها و تجهیزات برای ارائه خدمات بهینه است. از ماشین‌های چاپ افست پیشرفته تا نرم افزار های به روز، ما تمام امکانات لازم برای تولید و چاپ بهترین کیفیت را در اختیار داریم.

مهرسام چاپ بر این باور است که هر مشتری و هر پروژه چاپی منحصر به فرد است. به همین دلیل، ما با تمرکز بر کیفیت و دقت، همیشه سعی می‌کنیم به انتظارات شما پاسخ دهیم و خدماتی را ارائه دهیم تا شما را به مشتریان دائمی خود تبدیل کند.

شرکت مهرسام چاپ، جایی که تفاوت می‌سازد و تجربه چاپی خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد. با ما همراه باشید و خدمات حرفه‌ای و خلاقانه ما بهره‌مند شوید.

لوگو شرکت مهرسام چاپ

مهرسام چاپ

دفتر مرکزی: تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست) ، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۰

تلفن تماس : ۰۲۱۵۱۷۹۵۰۰۰

مهرسام چاپ

دفتر مرکزی: تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست) ، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۰

 

تلفن تماس : ۰۲۱۵۱۷۹۵۰۰۰