نمایشگاه ها

شرکت صنایع شیمیایی مونوکم

مونوکم در سال 1385 با هدف تأمین نیازهای داخلی و توسعه صادرات در حوزه تولید انواع و فروش مواد اولیه شیمیایی در استان البرز تأسیس گردید. صنایع شیمیایی مونوکم با در اختیار داشتن کادری متخصص و پیشرفته ترین تجهیزات، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور در زمینه تولید انواع حلال شیمیایی و اکتان افزا می باشد. عمده محصولات مونوکم شامل انواع استرها، الکل ها، آروماتیک ها و اکتان افزا می باشد.

حلال های شیمیایی

استر الکل و اسید

گواهینامه ها

تلفن تماس : 91020406-021

گفت و گو با حسین اکبری مدیر فروش صنایع شیمیایی مونوکم

صنایع شیمیایی مونوکم با هدف تامین و تولید حلال‌های شیمیایی باکیفیت و درجه یک در استان البرز شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور در زمینه تولید انواع حلال شیمیایی است. عمده محصولات مونوکم شامل انواع استرها، الکل ها، آروماتیک ها و اکتان افزاست. مونوکم موفق شده است با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از تیم مجرب تحقیق و توسعه در راستای توسعه صنعت و رفع نیازهای صنایع شیمیایی کشور و منطقه گام های بلندی بردارد.

مدیر فروش صنایع شیمیایی مونوکم با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت: صنایع شیمیایی مونوکم با هدف تامین و تولید حلال‌های شیمیایی باکیفیت در استان البرز شروع به فعالیت نمود و در تمام سال‌های فعالیت، ارزش پیشنهادی خود را بر اصالت و کیفیت محصول بنا نهاده است، یعنی وارد تولید محصولی نشده‌ایم مگر مطمئن باشیم که آن محصول را می‌توانیم درجه یک تولید کنیم.
وی افزود: همواره بر این باور بوده‌ایم که رشد فردی هم‌راستای رشد جمعی میسر می‌شود و تلاش کرده‌ایم که این نگرش و فرهنگ را جهت پیشرفت صنعت هم گسترش دهیم.
حسین اکبری در ادامه عنوان داشت: جمله ای را در جایی خواندم که به نظرم بسیار صحیح است؛ «شرکت‌ها محکوم به پیشرفت هستند، یعنی شرکتی نمی‌تواند ثابت بماند یا باید پیشرفت کند یا روبه عقب برمی‌گردد».
در سازمان، برنامه های توسعه‌ی مداومی را داریم و این تبدیل به نگرش تمام افراد سازمان شده است یعنی همواره فرایندها را برای بهتر شدن اصلاح می کنیم و برای کیفیت بهتر محصولات را به صورت مداوم تست می‌کنیم و در نهایت برنامه‌ی جامع ما، پیشرفت مداوم در تمام فرآیندهای سازمان است.برنامه‌ی توسعه‌ی خط تولید نیز داریم که تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
حسین اکبری با اشاره به دستاوردهای صنایع شیمیایی مونوکم در عرصه تولید و صادرات خاطرنشان ساخت: صادرات برای ما از اولویت بالایی برخوردار هست. در کارخانه یک خط تولید مستقل برای صادرات داریم و موفق شده ایم تاکنون به ۲۱ کشور صادرات داشته باشیم.
وی در ادامه بحث تامین مواد اولیه درجه یک و همچنین نوسانات قیمت ارز را از مشکلات عمده‌ی تولیدکنندگان این صنعت برشمرد.
مدیر فروش صنایع شیمیایی مونوکم در پایان اعلام کرد: اخیرا محصول ” بوتیل گلایکول استات” با همت تیم تحقیق و توسعه سازمان توانستیم با کیفیت و خلوص بالا به مرحله تولید رسیده است.

درباره صنایع شیمیایی مونوکم

مجموعه مونوکم در سال 1385 با هدف تأمین نیازهای داخلی و توسعه صادرات در حوزه تولید انواع و فروش مواد اولیه شیمیایی در استان البرز تأسیس گردید. این مجموعه با در اختیار داشتن کادری متخصص و پیشرفته ترین تجهیزات، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشور در زمینه تولید انواع حلال شیمیایی و اکتان افزا می باشد. عمده محصولات مونوکم شامل انواع استرها، الکل ها، آروماتیک ها و اکتان افزا می باشد.

مونوکم این توفیق را داشته تا با تکیه بر دانش فنی و بهره گیری از قوی ترین تیم های تحقیق و توسعه بتواند در راستای توسعه صنعت و رفع نیازهای صنایع شیمیایی کشور و منطقه گامی بلند برداشته باشد.

خط مشی کیفی مونوکم افزایش روز افزون رضایت مندی مشتریان و تولید متنوع تر محصولات و افزایش و ثبات کیفیت می باشد.

شرکت مونوکم

تهران , بزرگراه آیت الله سعیدی , ابتدای بلوار معلم , جنب آزمایشگاه امیر کبیر ، پلاک 1, طبقه 4 , واحد B

تلفن تماس : 91020406-021
شماره همراه: 09120041135
ایمیل sales@monochem.ir

شرکت مونوکم

تهران , بزرگراه آیت الله سعیدی , ابتدای بلوار معلم , جنب آزمایشگاه امیر کبیر ، پلاک 1, طبقه 4 , واحد B

تلفن تماس : 91020406-021
شماره همراه: 09120041135
ایمیل sales@monochem.ir