نمایشگاه ها

شرکت نقشینه فام

شرکت نقشینه فام، از برترین تولید کنندگان رنگ ایران است که تولیدات رنگ و رزین را در برنامه تولیدی کارخانه خود داشته و فعالیت خود را در این حوزه، از سال ۱۳۸۶ شروع نموده است. این شرکت که دارای مجوزهای اداره استاندارد بوده و بهترین کیفیت را در تولیدات خود به کار گرفته است، انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی و رزین را به بازار منطقه و داخلی عرضه می دارد. این کارخانه تولید کننده انواع رنگ ، محصولاتی با کیفیت را در سطح استانداردهای جهانی عرضه می نماید.

شرکت رنگ و رزین نقشینه فام

محصولات

درباره رنگ و رزین نقشینه فام

رنگ های دریایی بر پایه رینهای کائوچو کلره، وینیل، اپوکسی پلی آمید و سیلیکونی
رنگهای صنعتی بر پایه رزینهای آلکیدی، اپوکسی پلی آمید و آمین، اپوکسی استر، آکریلیک پایه حلال، پلی استر اشباع و پلی اورتان
در تابستان ۱۳۵۸ مهندس احمد امدادی فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه ایالتی الینویز واقع در ایالات متحده آمریکا و نیز با کسب درجه کارشناسی ارشد از کالج بین المللی سیستمهای مدیریت (ICMS) که بعد از انقلاب شکوهمند به دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق تغییر یافت، فعالیت تولیدی خود را با ۲ کارگر آغاز نمود. در ادامه فعالیت در سال ۱۳۶۰ واحد شیمیایی و رنگسازی احمد امدادی در منطقه ای صنعتی واقع در جاده قدیم کرج بمساحت ۲۲۰۰مترمربع بعنوان یک واحد تولیدی با شخصیتی حقیقی در زمینه ساخت رنگهای صنعتی و دریایی به ظرفیت ۳۳۸۰تن در سال مورد شناسایی وزارت صنایع واقع گردید. در سال ۱۳۶۰ کلمه نقشینه جهت نام محصولات تولیدی انتخاب شد که در اداره ثبت علائم تجاری به ثبت رسید. کارخانه در سال ۱۳۸۳بدلیل استقرار در میان واحدهای مسکونی، در طرح سازمان گسترش و توسعه صنایع جهت سازمان دهی با واحدهای آلاینده و مجوز صادره توسط اداره کل صنایع استان تهران، با ۳۳ نفر کارگر به شهرک صنعتی نصیرآباد واقع در شهرستان رباط کریم انتقال یافت. لذا با سرمایه گذاری مجدد نسبت به ساخت ۳۴۰۰ مترمربع سالن تولید ، انبار مواداولیه ، انبار کالای تمام شده و دفاتر اداری و آزمایشگاه درزمینی به مساحت ۵۱۵۰ مترمربع اقدام و تولید خود را ادامه داد. در سال ۱۳۸۶ شرکت رنگ و رزین نقشینه فام (سهامی خاص) به ثبت رسیده و با شخصیتی حقوقی ادامه فعالیت نمود.
فعالیتهای اجتماعی
۱. عضو و عضو هئیت مدیره شرکت تعاونی تولید کنندگان رنگ و محصولات وابسته
۲. عضو و عضو هئیت مدیره انجمن صنایع همگن رنگ و رزین
۳. عضو هئیت موسس خانه صنعت و معدن
۴. عضو هئیت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران در سال۱۳۷۹
۵. عضو هئیت نمایندگان اطاق بازرگانی و صنایع معادن تهران و ایران
۶. عضو کمیسیون خدمات فنی و مهندسی اطاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران
۷. عضو هئیت موسس انجمن فنی و مهندسی صنایع رنگ و رزین
۸. عضو هئیت تدوین استاندارد و رنگهای صنعتی و دریایی اداره کل استاندارد استان تهران
افتخارات و امتیازات
۱. رتبه اول تحقیقات
۲. واحد نمونه تولیدی
۳. دارای ۵ مجوز استاندارد اجباری و افتخاری از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران
۴. اخذ مجوز ISO۹۰۰۱- ۲۰۰۰

شرکت نقشینه فام

رباط كريم – شهرك صنعتي نصيرآباد – خ. صنعت – خ. شقايق – خ. سرو 15 – قطعه 23 – پ. 2

شماره تماس: 02156390664

ایمیل
info@naghshinehfam.com

شرکت نقشینه فام

رباط كريم – شهرك صنعتي نصيرآباد – خ. صنعت – خ. شقايق – خ. سرو 15 – قطعه 23 – پ. 2

شماره تماس: 02156390664
ایمیل info@naghshinehfam.com