نمایشگاه ها

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

بیش از پنجاه سال پیش شرکت صنایع  الکتریکی ناسیونال ایران کار خود را با نام تجاری (ناسیونال) آغاز نمود، شرکتی که با دریافت نمایندگی شرکت ناسیونال ژاپن از همان ابتدا کوشید تا بتواند پا به پای بزرگان صنعت ژاپن در جهت آسایش و رفاه خانوارهای ایرانی گام بردارد. به جرات می توان گفت از آن زمان تا کنون خانواده ای در ایران نبوده است که با نام پر آوازه ناسیونال و کیفیت محصولات آن سر و کار نداشته باشد. این شرکت هم اکنون با تولید و واردات محصولات متنوع و با کیفیت در ایران می کوشد تا برای مصرف کنندگان ایرانی آرامش و رفاه را به ارمغان آورد.

صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

لوازم آشپزخانه

لوازم خانگی

تهویه مطبوع و حرارتی برودتی

گفتگو با مدیر عامل شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

جناب آقای فرشید معیر

صنعت ایران در بدترین دوران تحریم قرار دارد و در این شرایط صنعت لوازم خانگی نیز از این قائده مستثنی نیست. در این شرایط فردی را برای رهبری صنعت کشور نیاز داریم که تجربه فراوانی در این حوزه داشته باشد و با درد صنعت کشور نیز آشنا باشد.

بر اساس آمار منتشر شده از ابتدای سال بیش از ۴۳۰ واحد تعطیل به چرخه کار برگشته‌اند. رشد تولید 115 درصدی ماشین لباسشویی در 3 ماه سال جاری نیز گواه همین ادعا است.

حضور شرکت ناسیونال ایران در بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی

گواهینامه ها و افتخارات شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

درباره شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران به عنوان نماینده انحصاری لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع پاناسونیک در ایران فعالیت داشته است. از یک سو با تولید محصولات متنوع در مجموعه تولیدی خود که در شهر اصفهان واقع شده است، به دست متخصصان ایرانی همراه با تکنسین های ژاپنی چرخ صنعت را در کشور رونق دهد و از سوی دیگر با واردات لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع پاناسونیک، مسئولیت خود را در عرصه واردات به انجام می رساند تا در این فرآیند بهترین های لوازم خانگی را به خانه های مصرف کننده ایرانی برده و رضایتمندی آن ها را فراهم آورد.

این شرکت به عنوان شرکتی مسئول همواره تلاش می نماید تا با بررسی نیاز های رو به رشد جامعه ایران محصولاتی را تولید و یا وارد نماید که علاوه بر گستردگی طیف محصولات، منطبق با سلیقه مصرف کنندگان ایرانی بوده و با فرهنگ این کشور سازگار باشد.

مدیریت شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران، همواره بر این نکته تاکید داشت که رسالت این شرکت تنها عرضه کالاهای پاناسونیک به بازار نیست بلکه هدف اصلی حضور در جامعه ایرانی به عنوان یک شهروند مسئول است.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران به عنوان نماینده انحصاری لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع پاناسونیک در ایران شروع به کار نمود و با تولید محصولات متنوع در مجموعه تولیدی خود که در شهر اصفهان در زميني به مساحت بيش از ٦٠ هزار متر مربــــع و سالن هاي توليدي به ابعاد ٢١٠٠٠ متر مربع ، به دست متخصصان ایرانی همراه با تکنسین های ژاپنی چرخ صنعت را در کشور رونق دهد و از سوی دیگر با واردات لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع پاناسونیک، مسئولیت خود را در عرصه واردات به انجام رساند تا در این فرآیند بهترین های لوازم خانگی را به خانه های مصرف کننده ایرانی برده و رضایتمندی آن ها را فراهم آورد.

این شرکت به عنوان شرکتی مسئول همواره تلاش می نماید تا با بررسی نیاز های رو به رشد جامعه ایران محصولاتی را تولید و یا وارد نماید که علاوه بر گستردگی طیف محصولات، منطبق با سلیقه مصرف کنندگان ایرانی بوده و با فرهنگ این کشور سازگار باشد.

● تغيير نام محصولات : نام محصول ناسيونال با توجه به ارتباطات جهاني و تبليغات در تمام دنيا از ناسيونال به پاناسونيک تبديل شد و از اول سال ۱۳۸۳ کليه محصولات ناسيونال با نام پاناسونيک توليد و به بازار عرضه گردید.

پروژه برند تولیپس با هدف عرضه لوازم خانگی با کیفیت و کارآیی مطلوب برای بازار ایران و با استفاده از دانش و استانداردهای موجود در شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران (پاناسونیک) در سال 1380 آغاز شد.

در طی این پروژه شرکتهای تولید کننده لوازم خانگی معتبر در ترکیه و چین که شرکای تجاری شرکتهای معتبر تولید کننده لوازم خانگی اروپایی میباشند شناسایی شده و پس از توافق بر روی استانداردها و مشخصات فنی مورد نظر شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران، محصولات تولید شده و پس از گذراندن موفقیت آمیز آزمایشهای مربوطه با نام تجاری تولیپس به بازار عرضه می شوند. استانداردهای مورد نظر شامل استاندارد ملی ایران (ISIRI)، استاندارد اروپا (IEC)، استانداردهای ایمنی و استانداردهای شرکت پاناسونیک ژاپن می شوند. کلیه مراحل فوق تحت نظارت سیستم تضمین کیفیت ایزو 9001-2008 صادره از شرکت لویدز انگلستان صورت می گیرند.

در سال 1397 با تغییر سیاستهای کشوری و جهانی و تاکید بر رونق و تولید ملی با مدیریت سومین نسل از این خانواده این شرکت و با تکیه بر سالها تجربه و قدمت کالای با کیفیت تولیپس را جایگزین پاناسونیک نموده است و همواره تلاش مي نمايد تا با بررسي نيازهاي رو به رشد جامعه ايران محصولاتي را تولید نمايد كه علاوه بر گستردگي طيف محصولات، منطبق با سليقه مصرف كنندگان ایرانی بوده و با فرهنگ این کشور سازگار و آرامش را برای خانواده ایرانی به ارمغان آورد و ضمناً مسئولیت اجتماعی خود را ارج نهد.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران رضایت مشتری را مهمترین دستاورد خود در راستای دیگر فعالیتهای صنعتی و اقتصادی میداند و همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادهای مشتریان محترم می باشد.

لوگو شرکت ناسیونال ایران

شرکت ناسیونال ایران

دفتر مرکزی: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن) کوچه گلدان، پلاک 8 طبقه 4 

تلفن تماس: 02123065401 02123065402
ایمیل: Info@neico.net

شرکت ناسیونال ایران

دفتر مرکزی: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن) کوچه گلدان، پلاک 8 طبقه 4

تلفن تماس: 02123065401 02123065402
ایمیل: Info@neico.net