نمایشگاه ها

گروه صنعتی نما پوشش شرق

مجموعه نماپوشش شرق حدود 15 سال است که با تکیه بر مهارت تیم فنی و تلاش شبانه روزی توانسته است بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات همچون گچبرگ و تایل‌ گچی روکش PVC را با برترین فناوری‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌های روز تولید و عرضه کند. گروه تولیدی نما پوشش شرق علاوه بر فعالیت در حوزه مصالح ساختمانی قسمت اعظمی از صادرات و تامین منابع داخلی منسوجات بی‌بافت و صنایع غذایی را به خود اختصاص داده است.

نما پوشش شرق

درباره گروه صنعتی نما پوشش شرق

ارائه محصولات باکیفیت، اصیل و بی‌نظیر، خدمات متنوع، پشتیبانی همه جانبه و بکارگیری کادر مجرب و متخصص در زمینه تامین مواد اولیه، کنترل کیفی و فروش در کنار یکدیگر موجب شده تا امروز نماپوشش شرق به یکی از شناخته‌شده‌ترین صادرکنندگان این حوزه تبدیل شود.

هدف این مجموعه تامین مصالح مدرن ساختمانی و ارائه به‌روزترین محصولات بوده است که با توجه به رضایت مشتریان می‌توان گفت این هدف به نحو احسنت اجرایی شده است.

تنوع در تولید و تداوم در پشتیبانی با نما پوشش شرق

وجود منابع بزرگ گچ در جنوب خراسان رضوی موجب شده تا شرکت نما پوشش شرق به یکی از بزرگترین تامین کنندگان انواع گچبرگ و تایل‌ گچی سقفی در شرق کشور تبدیل شود؛ از طرفی دسترسی به کشورهای آسیای میانه که از بازارهای اصلی این محصول است بستر را برای صادرات نیز فراهم کرده است.

سرعت روند ساخت، سبک‌سازی و مقرون به صرفه بودن مخصوصا در احداث ساختمان‌های مرتفع یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که انبوه سازان و مهندسین به آن توجه ویژه دارند، با توجه به این موضوع نماپوشش یکی از کالاهای پرمصرف یعنی گچ برگ و تایل گچی روکش PVC را به صورت عمده تولید می‌کند.

نما پوشش شرق

 کیلومتر 25 جاده قوچان شهرک صنعتی فردوسی انتهای خیابان اروند

تلفن تماس : 05132461241
ایمیل: info@nps.co.com

نما پوشش شرق

 کیلومتر 25 جاده قوچان شهرک صنعتی فردوسی انتهای خیابان اروند

تلفن تماس : 05132461241

ایمیل: info@nps.co.com