نمایشگاه ها

شرکت پارس اشن

شرکت رنگ و رزین پارس اشن در سال 1978 با هدف خود کفایی و سازندگی در صنعت تولید رنگ کشور در منطقه صنعتی حاجی آباد گرمسار تاسیس شد.

در حال حاضر با سالها تجربه در زمینه تولید انواع رزین ها ی آلکیدی ، آمینو ، پلی استر ، انواع رنگ الوان سلولزی ، سیلرسنباده خور، کیلرسلولزی، انواع بتونه های سلولزی،جلا ورنگ هواخشک تعمیراتی بدنه اتومبیل،جلاورنگ اسیدکاتالیست دوجزئی،رنگ الوان براق تزئینی ساختمان،رنگ مات ونیمه مات ساختمانی،ضد زنگ اکسید آهن،جلای براق ساختمانی،جلا ورنگ کوره ای ،جلا ورنگ اپوکسی دوجزئی،جلا ورنگ پلی اورتان دوجزئی،رنگ اکریلیک پایه آب،رنگ ترافیک برپایه اکریلیک ترموپلاست، و همچنین انواع رنگ های پودری در بازار های داخلی و خارجی فعالیت چشمگیری دارد

پارس اشن

رنگ های ساختمانی

رنگ های صنعتی

گفت و گو با احمد اسلامیان مدیر عامل و موسس گروه صنعتی پارس اشن

مدیر عامل گروه صنعتی پارس اشن با اشاره به فعالیت های این گروه صنعتی اظهار داشت: گروه صنعتی پارس اشن فعالیت خود را با تولید تینر و انواع رنگ های ساختمانی آغاز کرد و هم اکنون با تولید انواع رنگ های چوب ، صنعتی ، ساختمانی ، اتومبیلی ، پودری ، انواع رزین و حلال های صنعتی ، انواع لاک های سلولزی ، انواع تینر و مکمل ها یکی از بزرگترین کارخانجات صنایع رنگ و رزین ایران است . وی افزود: گروه صنعتی پارس اشن با خرید و نصب ماشین آلات جدید تولید رنگ پودری که ظرفیت تولید این محصول را تا پنج برابر افزایش خواهد داد و در صدد تامین نیاز بیش از نیمی از کارخانجات صنایع فلزی و آلومینیومی و قطعات صنعتی ایران است .
احمد اسلامیان با اشاره به با افزایش ظرفیت تولید رنگ های ساختمانی در سال ۱۴۰۱ خاطرنشان ساخت: شرایطی را فراهم نمودیم که سبد کاملی از محصولات رنگ ساختمانی از جمله رنگ های روغنی ، پلاستیک ، اکریلیک نمای داخل و خارج ، مادر رنگ ها و رنگ های پایه آب در بسته بندی های مختلف را به بازار عرضه نماییم. وی در ادامه عنوان کرد: به زودی رنگ های پلی یورتان چوب این گروه صنعتی نیز که هم اکنون با تکنولوژی ایتالیا به بازار عرضه می شود، با کیفیت بالا و منطبق با استاندارهای جهانی ، با تنوع بیشتر به بازار عرضه می شود و کشور را تا حد زیادی از واردات این محصول بی نیاز خواهد کرد .
موسس گروه صنعتی پارس اشن با بیان اینکه در این شرکت همیشه برنامه ریزی های دقیقی برای صادرات وجود داشته است؛ اظهار داشت: بر این اساس در سال ۱۳۸۴ ما مفتخر به دریافت جایزه صادر کننده نمونه در صنعت رنگ و رزین ایران شدیم ؛ هم اکنون نیز انواع محصولات این شرکت به کشورهای حوزه اوراسیا ، امارات متحده عربی ، افغانستان ، عراق ، عمان و آفریقا صادر می شوند .
وی افزود: ما در طول این سال ها جوایز متعددی در سطوح بین المللی ، ملی و استانی دریافت کردیم که از جمله مهمترین آن ها می توانیم به جایزه ستاره طلایی کیفیت ژنو و جایزه کیفیت پارس اشاره کنم . همچنین با داشتن استاندارد ISO9001 و انواع استانداردهای اجباری و تشویقی توانسته ایم در پنج دهه گذشته به عنوان یکی از برترین برندهای بازار فعالیت نماییم و به عنوان آزمایشگاه همکاراستاندارد قدم موثری در ارتقاء سطح کیفی محصولات این صنعت در ایران برداریم .
احمد اسلامیان با بیان اینکه همیشه مشکلات و موانع متعددی در سر راه کارآفرینان و تولیدکنندگان ایران وجود داشته و دارد؛ خاطرنشان کرد: ما در پارس اشن با قدرت اراده ، تفکر استراتژیک و به کارگیری دانش و تکنولوژی جهانی مصمم به حل این مشکلات و رفع موانع متعدد هستیم و به لطف خدا ، همت مدیران و تلاش پرسنل مجرب توانسته ایم این موانع را مرتفع نماییم و در همین شرایط هم همواره در حال تحقیق و توسعه جهت ارائه محصولات جدید و با کیفیت عالی به بازارهای داخلی و خارجی هستیم .
وی در پایان گفت: به عنوان یک شرکت پیشرو ما در طی این سال ها در بیش از ۲۰ نمایشگاه بین المللی و داخلی شرکت کرده ایم و هم اکنون نیز با شروع قرن جدید اقدام به تغییرات اساسی در ساختار برند خود نموده ایم و با تبدیل شدن به گروه صنعتی در صدد معرفی برندهای جدید خود از جمله ” اشن ” به بازار هستیم . البته سایر محصولات این گروه صنعتی نیز به زودی با برندهای جدیدی به بازار ارائه خواهد شد .

درباره پارس اشن

شرکت پارس اشن با تولید سالانه بیش از 20000 تن انواع محصولات یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات رنگ ورزین در کشور بوده و با کنترل کیفیت محصولات خود سعی در افزایش کیفیت محصولات و نیز جلب رضایت مشتریان و در نهایت محافظت از سرمایه های ملی در مقابل عوامل جوی ، شیمیایی و مکانیکی داشته است .

هم اکنون این شرکت که با تثبیت برترین و بهترین جایگاه در صنعت رنگ و رزین و مشتقات آن در ایران با نگرش جهانی و برون مرزی ، با دید اهداف بلند مدت و همچنین ایجاد بازار های بهتر در منطقه خاورمیانه و جهان در جهت بهبود مستمر در کلیه سطوح قدم بر می دارد سعی در افزایش کیفیت همه جانبه دارد .

شرکت پارس اشن

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید بهشتی بین خیابان اندیشه و سهروردی نبش کوچه داریوش، پلاک 11، واحد 8

تلفن تماس : 88448501-021
ایمیل info@parseshen.co

شرکت پارس اشن

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید بهشتی بین خیابان اندیشه و سهروردی نبش کوچه داریوش، پلاک 11، واحد 8

تلفن تماس : 88448501-021
ایمیل info@parseshen.co