نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت نفت پارس

از دیگر شرکت هایی که در صنعت روانسازها فعالیت گسترده ای در آبادان و تهران داشته است، شرکت نفت پارس است که سهم بالایی از بازار خاورمیانه و کشور را از آن خود کرده است. این که از بهترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در ایران می باشد، در ظرفیتی بالا در کارخانه تولید روغن موتور و روانساز فعالیت داشته و همواره با ارائه بهترین کیفیت محصولات خود و ارائه قیمت روغن موتور مناسب، نقش تاثیرگذاری در بازارهای منطقه و داخلی داشته است.

روغن موتورهای بنزینی

روغن موتورهای دیزلی

سایر محصولات

درباره شرکت نفت پارس

ايجاد يك صنعت نو در كشور، و منطقه اي كه با چنان صنعتي بيگانه باشد، كاريست كارستان كه بخشي از تاريخ صنعت كشور و منطقه را در جهان تعريف مي كند.

اين اتفاق درباره صنايع انگشت شماري در كشور، به واقعيت پيوسته كه يكي از مهمترين آنها، صنعت روانكاري است. تا پيش از دهه 40 شمسي يا دهه 60 ميلادي، صنعتي به نام صنعت روانكاري در ايران وخاورميانه وجود نداشت. در ايران كه خود خواستگاه نفت بود و پالايشگاه آبادان بزرگترين پالايشگاه جهان را در آن روزگار در جنوب كشور در اختيار داشت، تا چند دهه پس از تاسيس پالايشگاه بخش اعظم روانكارهاي مورد مصرف، از خارج و بيشتر توسط شركتهاي وابسـته به كنسرسيوم وارد كشور مي شد.

بعد ها و پس از گذشت يكي دو دهه و با توسعه پالايشگاه آبادان واحد توليد روغن در اين پالايشگاه ايجاد و براي اولين بار توليد روانكارها در اين بخش به اصطلاح دولتي شروع شد. هرچند از مقدار و تنوع روانكارهاي توليدي در پالايشگاه نفت آبادان، اطلاعي در دست نيست(پژوهشي هم در اين زمينه به طور مستند وجود ندارد)، ليكن واردات روانكارهاي خارجي به كشور همچنان ادامه داشت، آن هم دست كم در سطحي كه نيازهاي محدود آن زمان رامرتفع كند.

لوگو شرکت نفت پارس

نفت پارس

آدرس: تهران، خيابان شهيد وحيد دستگردي نرسيده به خيابان دكتر مصدق شمالی، پلاك 143

تلفن تماس : 02122229500

نفت پارس

آدرس: تهران، خيابان شهيد وحيد دستگردي نرسيده به خيابان دكتر مصدق شمـالي، پلاك 143

 
تلفن تماس : 02122229500