نمایشگاه ها

پرشیا جام

شرکت فنی و مهندسی پرشیا جام در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع شیشه های ساختمانی و صنعتی و صنایع ریلی در زمینی به متراژ ۱۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع واقع در مشکین دشت کرج خیابان سنجش فعالیت خود را آغار نموده است.

پرشیا جام

شیشه های اسپایدر

گفتگو با دکتر پیمان سلیمی مدیرعامل شرکت فنی مهندسی پرشیا جام

ما بزرگ‌ترین کوره سکوریت و شیشه سازی خاورمیانه را داریم، تمامی ماشین آلات ما گواهی شرکت های معتبر اروپا و کشورهای بلژیک و فرانسه را دارند. از دستاوردهایی که پارسال داشتیم این بود که به توانایی تولید شیشه ضدگلوله مقاوم در برابر اسلحه کلاشنیکف با ضخامت حدود ۳۳ میلی متر دست پیدا کردیم که این در دنیا بی‌نظیر است. در جهان، فقط شرکت ما و همچنین یک شرکت آمریکایی وجود دارد که با این ضخامت کم شیشه امنیتی تولید کرده و پرشیا جام به این دستاورد رسیده است.
شیشه های لمینت انواع و اقسام مختلفی را شامل می‌شوند؛ این نوع شیشه های با کیفیت چه در مبحث نمای ساختمان چه در دیواره‌های استخر، سقف‌های شیشه‌ای، پارتیشن ها، پاساژ، سفارتخانه و… مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شیشه‌های ضدگلوله، ضد انفجار، ضد اغتشاش هم در مراکز مختلف از صرافی و بانک تا سفارتخانه استفاده می‌شوند. شیشه‌های دوجداره که معمولا از ترکیب یک یا چند شیشه است، توانایی دارند که به کنترل یا بهینه سازی مصرف انرژی کمک شایانی کنند. شیشه‌های کنترل کننده انرژی نیز محصول فناوری و استاندارد بلژیک است و حتی گواهینامه فنی از شرکت های بلژیک هم داریم و بر آن مبنا هم تولید می‌کنیم.

شیشه‌های ضدگلوله نیز معمولا از چند لایه تشکیل می‌شوند، به همراه تلق‌های ویژه، و با استفاده از تکنولوژی نانو پوششی به این‌ها داده می‌شود که می‌توانیم کیفیت و استانداردهای آن را افزایش دهیم و حتی ضخامت را کاهش دهیم تا موارد استفاده از آن در خودرو، ساختمان، و مراکز مختلف افزایش یابد. به عنوان مثال شیشه ضدگلوله برای اسلحه کلاشنیکف ضخامتش چیزی حدود ۵۷ میلی‌متر تا ۷۵ میلی متر است. اما در پرشیا جام با ضخامت ۳۳ میلی متر، حتی کم‌تر از ۳۳ میلی‌متر تولید می‌شود. این شیشه‌ها توسط آزمایشگاه‌های مختلف، نیروی انتظامی و ارتش هم چک شده و گواهی برای آن صادر شده است و مورد تایید مراکز مختلف بوده است. کاربرد آن در موزه‌ها، صرافی‌ها، طلا فروشی‌ها، سفارت‌خانه‌ها، و … است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و شیشه با درجه کیفی ممتاز، از ویژگی‌های شرکت پرشیا جام است. پروژه‌های بسیار بزرگی در دست داشتیم که به نحو احسن به اتمام رساندیم و پروژه‌هایی هم در دست داریم که ادامه می‌دهیم. در حال حاضر پروژه‌ای که امسال داریم، تامین شیشه‌های یکی از طرح های بزرگ کشور است که داخل خیابان مرودشت تهران قرار دارد.

حضور پرشیا جام در نمایشگاه ساختمان 1400

استانداردها و گواهینامه ها

درباره شرکت پرشیا جام

شرکت فنی و مهندسی پرشیا جام در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تو لید انواع شیشه های ساختمانی و صنعتی و صنایع ریلی در زمینی به متراژ ۱۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع واقع در مشکین دشت کرج خیابان سنجش فعالیت خودراآغار نموده است

بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات روز اروپایی در کنار کادر متخصص و توانا این شرکت را در زمینه تولید انواع شیشه های ایمنی و سکوریت در زمره یکی از بهترین و خوشنام ترین برندهای ایران وحتی کشورهای منطقه قرارداده است که گواه این ادعا دریافت انواع گواهینامه ها از سازمانهای بین المللی مرتبط با کیفیت میباشد  .

دارنده گواهینامه های ذیل می باشد:

 ISO 14001, ISO 10002 , ISO 9001, BS OHSAS 18001

دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران

تولید شیشه های مرتبط با صنعت شیشه های ساختمانی در شرکت پرشیا جام به چند بخش زیر تقسیم بندی میشود:

  • شیشه های سکوریت ساختمانی
  • شیشه های سکوریت صنعتی
  • شیشه های لمینیت و ضد گلوله
  • شیشه های دوجداره و سه جداره و استپ یونیت
  • شیشه های صنایع ریلی

بخش شیشه های سکوریت ساختمانی

دراین بخش بزرگترین کوره سکوریت افقی شیشه در خاورمیانه با بزرگترین ابعاد شیشه ۳۵۰۰ × ۷۰۰۰ میلیمتر و کوچکترین ابعاد ۵۰×۵۰ میلیمتر مشغول به فعالیت میباشد و پیرو آن مجهزترین خطوط آماده سازی شیشه با همین ابعاد جهت برش و پرداخت لبه و سوراخکاری که توسط ماشین آلات پیشرفته اروپایی صورت میگیرد.

بخش شیشه های سکوریت صنعتی

این بخش شامل تولید انواع شیشه های گاز رومیزی و انواع شیشه های هود خم و تخت و سینک های شیشه ای میباشد .شیشه های این بخش توسط واحد آماده سازی شیشه که شامل پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود اعم از CNC  مستر و دریل CNC و واترجت و دستگاه تمام اتوماتیک چاپ میباشد.

بخش شیشه های لمینیت و ضد گلوله

این بخش با استفاده از تکنولوژی روز اروپا انواع شیشه های طلقی ضد زلزله ، ضدگلوله ، اسپایدر و انواع لمینیت رنگی و سه بعدی طرحدار با ابعاد ۲۵۰۰ ×۴۰۰۰ میلیمتر تولید میگردد.

بخش دوجداره

دراین بخش انواع شیشه های دوجداره و سه جداره با هدف عایق حرارتی و صوتی اعم از شیشه های دوجداره اسپایدر و شیشه دوجداره اسپندرال و شیشه های کنترل کننده انرژی وشیشه های دوجداره استپ یونیت با استفاده از ماشین آلات روز اروپا تولید میگردد.

رمز موفقیت شرکت “قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییر نیازهای مشتری، استاندارد های ملی و بین المللی” است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،تحقیق و توسعه خلاق ،تجربه ملی و بین المللی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که در تمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است محقق میگردد.

شرکت در پروژه های بزرگ شیشه های ساختمانی و صنعتی خصوصی و دولتی و حضور فعال در بازار های داخلی و خارجی گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت هستند که اسامی تعداد کمی از پروژه معرف حضور میگردند.

پرشیا جام

آدرس: کرج – مشکین دشت – خیابان سازمان سنجش – پلاک 5

تلفن تماس: 02636201889
ایمیل: info@persiajam.com

پرشیا جام

آدرس: کرج – مشکین دشت – خیابان سازمان سنجش – پلاک 5

تلفن تماس: 02636201889
ایمیل: info@persiajam.com