نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت پتروناب سپاهان

شرکت «پتـروناب سـپاهان» با اخذ پروانۀ بهره‌برداری در تولید شیرآلات از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محور تلاش بی‌وقفۀ کارکنان خود را تولید انواع متنوع شیرآلات در حوزۀ نفت، گاز و پتروشیمی تعریف و اجرایی کرده است. به همین منظور، با تیمی متشکل از نیروهای فنی و مهندسیِ توانمند، اقدام به طراحی، تولید و ارائه محصولات قابل رقابت و منطبق با استانداردهای ملی و جهانی نموده و در این راستا، موفق گردیده نام خود را در لیست بلند منابع مشترک وزارت نفت (Vendor List) به ثبت برساند.

شیرهای یکطرفه

شیر دروازه‌ای یا کشویی

شیرهای توپی

درباره شرکت پترو ناب سپاهان

درباره شرکت پتروناب سپاهان با پیاده‌سازی نظام مدیریت کیفیت، موفق به اخذ گواهی ISO/TS29001_ ISO9001 و همچنین گواهی Fire Safe و API6D از شرکت MOODY گردید. با این امید که به مهم ترین هدف خود؛ جلب رضایت مشتریان عزیز، نائل آید. شرکت پتـروناب سـپاهان توانسته است با همت و پشتکار تیم متخصص و جوان خود در واحد طراحی به تکنولوژی ساخت انواع شیرآلات صنعت نفت دست پیدا کند. این شرکت در حال حاضر تمرکز خود را بر تولید شیرها در گروه‌های Gate ،Globe ،Check و Ball و در اندازه‌ها و کلاس‌های متنوع قرار داده است. ضمن اینکه قادر است با دریافت سفارش، انواع دیگر شیرآلات را نیز تولید و ارائه کند. جزئیات کامل تولیدات شرکت، در بخش محصولات ذکر شده است.

یکی از امتیازات منحصربفرد شرکت «پتـروناب سـپاهان» که توانسته است این شرکت را از سایر سازندگان این محصولات متمایز کند، برخورداری این شرکت از دو واحد اختصاصی ریخته‌گری سنگین و نیمه‌سنگین در مجاورت خود می‌باشد که با دارا بودن چهار کوره مجزا و ظرفیت ذوب‌ریزی حدود ۲۰ تُن در روز کمک شایانی به لحاظ سرعت و کیفیت در امر تولیدات و انجام تعهدات این شرکت دارند.

همین امر باعث گردیده شرکت «پتـروناب سـپاهان» قادر باشد انواع سفارشات متعدد با جنس‌های متنوع و مختلف را با هر تعدادی به صورت همزمان در برنامه ساخت خود قرار داده و اجرایی نماید. از تمامی صنعتگران، متخصصان و مصرف کنندگان شیرآلات صنایع نفت و گاز خواهشمندیم با دیدگاه‌ها، انتقادها و پیشنهادهای راه‌گشای خویش، ما را برای تولید محصول با کیفیت هرچه بهتر یاری رسانند.

پتروناب سپاهان

آدرس: اصفهان، نجف آباد، منطقه صنعتی نجف آباد یک، فاز 2، خیابان فولاد شرقی، پلاک 8

تلفن تماس : ۰۳۱۴۲۴۹۹۶۳۰

ایمیل: nabvalve@gmail.com

پتروناب سپاهان

آدرس: اصفهان، نجف آباد، منطقه صنعتی نجف آباد یک، فاز 2، خیابان فولاد شرقی، پلاک 8

تلفن تماس : 02166170617