نمایشگاه ها

سرو ریتون پردیس

شرکت سرو ریتون پردیس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در زمینه، خدمات و مشاوره مهندسی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی آغاز کرد و طی سالیان متمادی با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی ، خدمات بسیاری را به صاحبان صنایع کاغذ ، نساجی ، فیلم و فویل ، تیشو ، آلومینیوم و پلاستیک و پلیمر ارائه می دهد.

سرو ریتون پردیس

گفتگو با شهرام اصلانی مدیر عامل شرکت سرو ریتون پردیس

برنامه ریزی بلندمدت یکی از شاخصه های مهم برای یک واحد تولیدی-صنعتی محسوب می شود، بر این اساس ما برنامه های ۵ ساله را تدوین میکنیم و مطابق با آن توسعه شرکت را راهبری می کنیم.

وی افزود: سرو ریتون پردیس با اهدافی چون ارتقاء دانش فنی تولید، مشاوره و مهندسی برتر، واردات تکنولوژی های روز اروپایی به واحدهای تولیدی کمک می نماید، مثلا در طی سالیان اخیر مشکلات بیش از ۵۰ کارخانه فعال در صنعت کاغذ را با کمک کارشناسان اروپایی مرتفع کردیم.

اصلانی خاطرنشان کرد: علیرغم همه مسائلی که کشور ما با آن روبرو شده است از جمله تحریم، کرونا و موانع داخلی ما سعی کرده ایم ارتباط خود را با کشور آلمان حفظ نماییم و در حال حاضر با تامین کننده های معروف دنیا در این کشور همکاری می کنیم، این همکاری ها زمینه ورود دانش فنی برتر و تکنولوژی های روز جهانی را به داخل کشور فراهم کرده است.

تولید کننده داخلی با استفاده از مواد اولیه بی کیفیت، ضمن افزایش هزینه امکان رقابت با شرکت های خارجی را از دست می دهد، سرو ریتون پردیس با عرضه مواد اولیه با کیفیت، دانش روز جهانی و تکنولوژی های جدید به تولید کنندگان داخلی برای افزایش بهره وری واحد خود کمک می نماید.

این خدمات توسط ماشین پیشرفته به صورت کاملا اتوماتیک با دقت و کیفیت بسیار زیاد، تیغه های مستهلکی که دیگر امکان استفاده ندارند را مجددا به سیکل کار برمی گرداند و از خروج ارز و واردات بی رویه تیغه های مورد استفاده در صنایع مختلف جلوگیری می نماید.

با این سیستم گمرگ، تولید کننده ما عملا امکان سهولت در صادرات محصول خود و واردات مواد اولیه مورد نیاز را از دست داده است، منابع کشور ما محدود است و باید یکسری مواد اولیه تولیدی را از خارج وارد نماییم اما متاسفانه با موانع متعددی روبرو می شویم و برای بهبود وضعیت صنعت و به گردش درآمدن چرخ اقتصاد ایران باید موانع پیش روی تولیدکنندگان برداشته شود.

وی تصریح کرد:  یکی از بزرگترین مشکلات تولید کننده ایرانی عدم امکان خرید مواد اولیه از کشورهای اتحادیه اروپا است زیرا مکانیزمی برای تبادلات مالی و بانکی وجود ندارد و فروشنده های اروپایی نیز تا وقتی که پولی نگیرند، کالایی در اختیار شما قرار نمی دهند، در چنین شرایطی ما در این زمینه شرکت های اروپایی را مجاب نموده ایم که امکان خرید اعتباری را برای تولید کنندکان داخلی خوش حساب فراهم نمایند.

بعد از سالها به خود می بالیم که موفق شده ایم به تولید کننده و چرخه تولید کمک های شایانی کنیم؛ شرکت ما صرفا واردکننده قطعات نیست بلکه تکنولوژی و دانش روز جهانی را وارد و  امکان استفاده از مواد اولیه با کیفیت و ماشین آلات مدرن را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم می نماید.

حضور سرو ریتون پردیس در نمایشگاه چاپ و بسته بندی 1400

درباره شرکت

شرکت سرو ریتون پردیس  فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در زمینه، خدمات و مشاوره مهندسی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی آغاز کرد و طی سالیان متمادی با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی ، خدمات بسیاری را به صاحبان صنایع کاغذ ، نساجی ، فیلم و فویل ، تیشو ، آلومینیوم و پلاستیک و پلیمر ارائه می دهد.

سرو ریتون پردیس

آدرس:

تلفن تماس:

ایمیل:

سرو ریتون پردیس

آدرس:

تلفن تماس:

ایمیل: