نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت پیشگامان توسعه کسری

پیشگامان توسعه کسری، با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت غرفه سازی نمایشگاه و دکوراسیون داخلی، از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه با اجرای بیش از 2000 غرفه نمایشگاهی در صنعت غرفه سازی پیشرو می باشد. آتلیه طراحی کسری دیزاین با بهره گیری از برترین و حرفه ای ترین طراحان و مهندسین معماری با توجه به نیاز مشتری به روز ترین طراحی های غرفه و دکوراسیون داخلی را انجام میدهد.

نمونه کار غرفه سازی نمایشگاهی

درباره شرکت پیشگامان توسعه کسری

مجموعه پیشگامان توسعه کسری با دارا بودن کارگاه اختصاصی، تجهیزات مدرن ساخت غرفه و پرسنل مجرب توانسته است تمامی نیاز مشارکت کنندگان محترم را در زمینه غرفه سازی برآورده نماید. ما کوشیده ایم تا با بالاترین کیفیت، در کوتاه ترین زمان و هزینه تمام شده مناسب بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

 پیشگامان توسعه کسری، با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت غرفه سازی و دکوراسیون داخلی، از سال1393 فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه با اجرای بیش از 2000 غرفه نمایشگاهی در این صنعت پیشرو می باشد. آتلیه طراحی کسری دیزاین با بهره گیری از برترین و حرفه ای ترین طراحان و مهندسین معماری با توجه به نیاز مشتری به روز ترین طراحی های غرفه و دکوراسیون داخلی را انجام میدهد.

مجموعه پیشگامان توسعه کسری دارای گرید A نمایشگاهی و عضو انجمن غرفه سازان ایران می باشد.

لوگو شرکت غرفه سازی کسری

غرفه سازی کسری

آدرس:بلوار میرداماد، خیابان نساء، کوچه زرنگار، پلاک 49، واحد یک

 
تلفن تماس : 09122897384

غرفه سازی کسری

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان نساء، کوچه زرنگار، پلاک 49، واحد یک

تلفن تماس : 09122897384